Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 16 Apr 2024, 20:47

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 11 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: 13 Nov 2018, 20:50 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 05 Mar 2012, 15:48
Príspevky: 6
no na 30 m neviem ako by to lietalo, teraz som kúpil cometu 220 / stojí cca 145€ - pôvodne som chcel Perúna 734/ ale aj cena rozhodla .... zatiaľ spokojnosť, čisté železo + drevo bez plastu, hlaveň ukážková krátka 35 cm :super: aspoň okom, rýchlosť strely 216 - 218 pri JSB RS merané 10 rán, spracovanie asi ako slávie niekde trošku ostré hrany .. výstrel lepší ako pri slávii 634 - mal som požičanú tam strašne drnčí pružina /aspoň tá čo som mal/, no uvidíme nevravím že zázrak, ale zatiaľ spokojnosť na také domáce strieľanie
vzduchovka bez zásahov ako prišla z obchodu len som nahodil puškohľad taký lacný môžete posúdiť nestrieľam pravidelne tento rok som vystrieľal možno krabičku diaboliek, takže určite sú tam moje chyby.. mám ešte AAPS a s tou som to tiež lepšie nedal :mrgreen: to píšem len pre to aby ste vedeli aký som strelec terčík prikladám


Prílohy:
cometa220.jpg
cometa220.jpg [ 40.31 KiB | Zobrazené 441 krát ]
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 11 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.