Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 12:46

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 04 Mar 2013, 15:31 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 26 Máj 2012, 22:24
Príspevky: 24
ebay.com predajca gamostore, 99,8% Positive feedback

Moj Hawke link prisiel za 5 dni. Cena aj s postovnym bola okolo 390e. Oproti cenam na Slovensku (vyse 470e + postovne) je to myslim v pohode aj s pripadnym postovnym do portugalska v pripade reklamacie. Platene PayPalom cez ebay.

_________________
CZ200 Hunter, montáž OPTISAN 37426 SA30DH 30mm vysoká, optika HAWKE 8-32*56 SIDEWINDER 1/2 MilDot
***
LOV21
Slavia 631
Slavia 630


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 15 Máj 2013, 23:27 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
Čav Pali. no mam s tým obchodom takéto skusenosti co som opisoval tu na fotre: viewtopic.php?f=15&t=37&start=10
Ivco-Ivan píše:
nedá mi to nenapisat sem.

"Aha este jeden bezproblemovy shop zo Zvolena: http://www.autokompo.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;"

asi cez net nemaju so zakaznikom nemaju problém. ale na živo by som vám prial tam ist niečo kupovať.
niečo čo sa netýka "ozajstných" strelných zbraní alebo iného tovaru ak niečo nekupujete čo stojí aspoň 100€.

ked tam prídete a nedajbože poviete že chcete niečo na vzduchovku že to nieje na gulovnicu tak sa stretnete od neochoty predebatovať či už daný problém alebo problematiku ohladne vašej požiadavky, až po -a to zdvorazňujem- poníženie zákazníka.

ja som tam kupoval 3 veci. 2x montáž a raz trojnožku. ale musel som tam isť vždy so zatatymi zubami.


zaprisahal som sa že tam už nikdy nič nepojdem kupovať.
ale ak nemáš odkiaľ krytku zohnať a ak mi pošleš presné číslo aku potrebuješ tak tam pojdem a kupim ti ju ak ju budu mať.
ja ked som tam ale bol pre seba kupovať batlkrík tak mali iny rozmer v krabičke a iny napisany na krabičke. ked som to tam bol vracať ta zase neochota jednať a vobec si nepriznali chybu tak som im to tam položil na pult a vratili mi peniaze.
takže pošli rozmer a ak budeš mať šťastie budeš mať správnu kritku v krabičke.

no a o slnečnej clone neviem nič. nikomu som vo zvolene žiadnu nekupoval. a ani sebe. ja som vždy pri puskohlade clonu mal.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 21 Máj 2013, 11:27 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 29 Aug 2010, 11:11
Príspevky: 1264
Bydlisko: bratislava
http://www.tromf.sk mozem vrelo doporucit... presne 24hodin od uobjednania po dorucenie...
ono objednal som vcera 11.20 a dnes 11.15 prisiel kurier... no super.

_________________
FT Air Arms EV2 MK4 Big Nikko FT
Air Arms S400


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 25 Aug 2013, 22:34 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 25 Aug 2013, 13:27
Príspevky: 2
Zdravíme všetkých strelcov.
Pod záštitou Merkurie sme vytvorili nový obchod Defense.sk. Systém obchodu sme sa snažili vybudovať tak, aby bol užívateľsky čo najpriateľskejší (napr. v kategóriách sa zobrazujú len produkty skladom, pri prejdení myškou cez malý obrázok sa spustí zoom...)
Ako sa vám páči dizajn? Prehľadnosť? Je niečo, čo by ste obchodu vytkli? Máte nejaké otázky?
Budeme radi za akúkoľvek kritiku a vôbec nás nemusíte šetriť :) .

PS. Popri e-shope plánujeme vytvoriť portál na podporu športovej streľby, ktorý bude obsahovať rôzne články, tipy a triky atď. Ako začiatok chystáme veľký test kvality diaboliek na našom trhu.

_________________
Prevádzkujem internetový obchod Defense.sk, kde môžte nájsť napr. vzduchovky, flobertky, plynové zbrane, diabolky a iné strelivo a príslušenstvo.
Nepáči sa vám niečo v našom e-shope? Určite mi pošlite správu. Každú kritiku, návrh alebo sťažnosť osobne preverím a navrhneme riešenie :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 26 Aug 2013, 06:48 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Vitajte na nasom fore. Sme radi, ze budeme mat priamy kontakt s predajcom. To je urcite dobre a pozitivne pre nas a aj pre Vas. :)

Taaaak zacneme Vasim podpisom. Skuste si zmenit slovko Provozujeme na slovicko Prevadzkujeme.
Bude to zniet lepsie a bude to po Slovensky. :)
... samozrejme nic v zlom. :)
Na stranku sa pozriem v priebehu dna. :super:

PS: pripadne pripomienky a navrhy odporucam smerovat formou sukromnych sprav. Aby to tu nenabralo komercny charakter. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 26 Aug 2013, 11:39 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 25 Aug 2013, 13:27
Príspevky: 2
Ďakujem za reakciu a privítanie. Slovko v podpise upravím, aby bolo všetko pekne spisovne. Čo sa týka kritiky, tak určite je lepšie poslať správu. Pri správe mi nič neujde (mal by prísť aj mail) a nebude sa zbytočne zapratávať fórum.

_________________
Prevádzkujem internetový obchod Defense.sk, kde môžte nájsť napr. vzduchovky, flobertky, plynové zbrane, diabolky a iné strelivo a príslušenstvo.
Nepáči sa vám niečo v našom e-shope? Určite mi pošlite správu. Každú kritiku, návrh alebo sťažnosť osobne preverím a navrhneme riešenie :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Sep 2013, 09:04 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 842
Bydlisko: Liptovske Sliace
Už ste posielali zbraň na reklamáciu naspäť do zahraničia?
Slovenská pošta do Nemecka nepoisťuje, cena 37 €.
GLS poistenie sa nevsťahuje na zbrane a strelivo.
UPS chce za balík 143 €.
Ktorú dopravnú/kuriersku spoločnosť odporúčate?

Žiadna spoločnosť nechce prepravovať zbrane, aj keď sú kategórie D.
Problém s prepravou zbrane sa dá vyriešiť, ak demontujete pažbu a tým znefunkčíte zbraň.
Respektíve ak pošlete len nejakú časť.

Mne najlepšie vyšla DPD.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 21 Jan 2020, 13:34 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 842
Bydlisko: Liptovske Sliace
Objednával niekto z aeron cz?
v nedeľu som zadal objednávku (optisan viper 10x44) a dodnes ani ťuk, ani faktúra, len že sa objednávka spracováva

v pondelok večer som napísal na ich info mail a odpoveď až v utorok poobede pár minút po odoslaní zásielky

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 25 Mar 2020, 17:29 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 750
Na euroshooting.eu píše p. Varga, že vplyvom kurzu budú nové ceny o približne 9% vyššie. No som veľmi zvedavý, kto bude kupovať za tie vyššie ceny. Nech sa všetci predajcovia, resp. výrobcovia konečne preplieskajú cez líca a preberú do reality. Keď budú chcieť predať budú musieť nie zvýšiť, ale znížiť cenu a nie o cca 9%, ale aspoň o 20%. Už aj tak za tie zvýšené staré ceny predaj skvelo nebežal.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 29 Apr 2020, 08:42 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Apr 2011, 09:44
Príspevky: 537
Bydlisko: Bratislava-Dubravka
Kupoval niekto z Polska od akhobby.pl ? Alebo mam objednat u Schneidera.

_________________
Weihrauch HW100 FSB Hawke Sidewinder ED 10-50x60


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.