Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 26 Apr 2024, 17:22

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 25 Sep 2012, 20:25 
Offline
mazák
mazák

Registrovaný: 31 Júl 2012, 21:11
Príspevky: 450
Bydlisko: Klatova Nova Ves
V piatok pojdem do merkurie,ak nieco niekto chce a bude vo Viglasi,tak nech sa ozve,mu to prinesiem

_________________
Steyr 110 lg hp - Hawke 8-32X56 Sidewinder
AA 400 F, Optisan cobra 3-9X42
Crossman 2240, Optisan cobra 3-9 X42
Alfa 641- "22"


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 15 Jan 2013, 15:31 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2011, 09:09
Príspevky: 380
Bydlisko: Ľubotín, okr. SL
Síce som chcel od nich len libelu a clonu, ale boli, resp. tá pani bola veľmi ochotná a ústretová, i keď som u nich zatiaľ nikdy nič nekúpil - pohotová komunikácia, snaha vyhovieť: http://www.puskohlady.sk/ (inak spoločnosť GESTAL v KE).

_________________
HW 50S (verzia F, <7,5 J)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 21 Feb 2013, 21:53 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 26 Máj 2012, 22:24
Príspevky: 24
Za posledny rok som nakupoval:

AFG.sk, okolo 04/2012, cca 80e, 4*/5 :)
- korektny rychly pristup, v pohode dodavka.

COLOSUS.sk, 01/2013, cca 460e, 5*/5 :D
- podla mna vyborna ceska firma - uplny opak ALIANCZE.cz (vid nizsie)
- korektny rychly pristup, prehladne riesene objednavanie na webe, extremne rychla dodavka (objednane o 01:00 v noci, ten isty den odoslane, na druhy den som vacsinu mal) zadarmo. Zabudli nieco pribalit, vyriesene na pockanie a dalsi den to prislo na ich naklady. Maximalna spokojnost.

ALLIANCZE.cz, 02/2013, cca 440e (cakam na dodavku, zatial 2*/5) :?
- cez formular produktu som overoval dostupnost a postovne - 3,5 hodiny bez reakcie.
- telefonicky som overoval dostupnost - mali jeden kus "koukam na neho". Na otazku ci je postovne nad 10 000 Kc zadarmo mi povedali ze nevedia, ale "myslia si ze ano". Na otazku ako to mam zistit bola odpoved, ze si to mam objednat a ak nebude, poslu mail. Zial boli posledni na CZ/SK, kde som nasiel na sklade Hawke SW 30 8-32x56 HMD za relativne lepsiu cenu ako inde.
- objednal som.
- prisla odpoved na web formular, ze tovar maju a postovne je 260 Kc .
- otrasny pristup: doprava zdarma pri nakupe na 10 000 Kc sa na Slovensko nekona. Rovnako ani pripadna zlava + rozdiel v cene aby si ziskali zakaznika...
- dufam, ze plati cena uvedena v Kc prepocitana aktualnym kurzom pri prechode hranicami a nie ta druha cudna cena v eurach ocividne pocitana s nevyhodne...

- pondelok 18.2. okolo 14:00 - objednavanie otrasne! (***Nepride ziadna kopia objednavky na email, ani ziadne info o automaticky vytvorenej registracii.***) Pride, gmail ho oznacil za nebezpecny a posunul do spamu... Webovy ucet objednavky cely cas ukazuje "nerealizovana". Ziadne info v profile alebo v maile, ze sa zasielka pripravila, zabalila, odoslala, ziadne sledovacie cislo balika, jednoducho nic. (Hociaky cinsky eshop s dopravou zadarmo to ma premakanejsie...)
- utorok 19.2. - nic sa nedeje (tovar maju stale pod nosom)
- streda 20.2. - poobede volam ze co. Hovoria ze prave odisiel postar a bral 18 balikov a ze moj bude urcite medzi nimi.
- stvrtok 21.2. - dufam v zazrak po vzore COLOSUS.sk - zbytocne.
- piatok 22.2. - pride? :evil: ...

PAZBA.sk, 02/2013, 24e, (cakam na dodavku, zatial 4*/5) :)
- aktualny stav tovaru prehladne na webe
- 20.2. - v noci objednana montaz. Potvrdenie s detailami prislo na mail.
- 21.2. - cez den o 12:00 info o odoslani + info co robit ak nepride.
- 22.2. - spokojne ocakavam prichod :)


Ine skusenosti:

NV-OPTICS.cz :)
- vyhliadnuty HAWKE bol za daleko najlepsiu cenu - cca 395e. Nemali uz ale na sklade. Pisal som si s majitelom. Najskor budu objednavat o mesiac lebo potrebuje brat naraz za min 4000e. Ostatnych modelov HAWKE ma dost ...
- komunikacia na urovni, myslim ze by som bol spokojny.

POLOVNAOPTIKA.sk
- ziadna info o stave na sklade
- objednavat sa da az po registracii (cudny postup), inac nevidno ani kosik...
- nenasiel som lahko dostupnu info o postovnom.
- web je v opere rozhadzany
- montaz nakoniec objednana z PAZBA.sk

_________________
CZ200 Hunter, montáž OPTISAN 37426 SA30DH 30mm vysoká, optika HAWKE 8-32*56 SIDEWINDER 1/2 MilDot
***
LOV21
Slavia 631
Slavia 630


Naposledy upravil nato dňa 25 Feb 2013, 15:38, celkovo upravené 2

Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 22 Feb 2013, 09:40 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 22:57
Príspevky: 1470
Bydlisko: Modrý Kameň
nato píše:
POLOVNAOPTIKA.sk
- objednavat sa da az po registracii (cudny postup), inac nevidno ani kosik...
- nenasiel som lahko dostupnu info o postovnom.
Už dávnejšie som z tade nič nebral takže neviem či to platí aj teraz, ale najrýchlejšie (ob)jednanie je cez telefón.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 22 Feb 2013, 09:56 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 29 Júl 2010, 07:09
Príspevky: 667
Bydlisko: Trnafsko ;-)
ja som z polovnej optiky bral na dobierku mojho Hawkáča a v pohode... cca do 2 týždnov od objednania bol doma... je pravda, že je to asi jednoduchší, starší webshop ale cez mejly alebo telefonicky sa dá...

a este som nakupoval dvakrát zo http://www.sportwaffen-schneider.de a aj ked sú to nemci tak v pohode akurát prvý krát chcú platbu vopred a tam trvali asi týžden bankové prevody... druhý krát už som kupoval na dobierku (alebo to možno majú podla ceny... že drahšie veci vopred, lacnejšie na dobiekru, neviem... ale čo viem, tak ani s reklamáciami neboli problémy)

B.

_________________
AA Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č.21 + JSB Exact 4,51
--- === ((( as mad as possible ))) === ---


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 22 Feb 2013, 16:52 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 26 Máj 2012, 22:24
Príspevky: 24
PAZBA.sk :)
Tovar dodany na obed. Doprava OK. Problem bol v presnosti montaze (rybiny na CZ200?) :?: neviem... Viac info tu:Kvalita montazi.

ALLIANCZE.cz :think:
Bol som na poste o 11:00 a o 15:00. Posledna varka balkov im ma dorazit o 16:00. Zatial nic... :problem:
************************
Definitivne nic. Neviem ci som cudny ked v 21. storoci akosi ocakavam dorucenie posty z Prahy do Bratislavy do 48h. Ide o miliardove firmy u nas aj v cechach ale dorucuju ako v 19. storoci... 8|

_________________
CZ200 Hunter, montáž OPTISAN 37426 SA30DH 30mm vysoká, optika HAWKE 8-32*56 SIDEWINDER 1/2 MilDot
***
LOV21
Slavia 631
Slavia 630


Naposledy upravil nato dňa 25 Feb 2013, 15:38, celkovo upravené 2

Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 22 Feb 2013, 17:21 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2011, 09:09
Príspevky: 380
Bydlisko: Ľubotín, okr. SL
madbugie píše:
ja som z polovnej optiky bral na dobierku mojho Hawkáča a v pohode... cca do 2 týždnov od objednania bol doma... je pravda, že je to asi jednoduchší, starší webshop ale cez mejly alebo telefonicky sa dá...
B.


Ja som objednával v decembri 2012 slnečnú clonu a libelu - automaticky bola generovaná odpoveď, ale realizácia objednávky sa akosi nekonala. Zhruba po týždni som ju stornoval, o deň či dva sa ozval mailom pán Václavík, že sa ospravedlňuje a objednávku stornuje - ani slovo vysvetlenia; už som na pochybách, či tento e-shop funguje v poriadku (pred 2 rokmi bola objednávka vybavená bez problémov).

_________________
HW 50S (verzia F, <7,5 J)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 22 Feb 2013, 17:50 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Ja som z Polovnej optiky bral dva Hawke Sidewinder 8-32x56. Na tropickej sutazi v Mestecku, ktorej sa Polovna optika zucastnila som si s p. Vaclavikom dohodol podmienky, o dva dni prisiel jeden a o dalsie dva druhy. Medzitym nejaky telefonat, mail, ziadny problem. Bolo to ale davno, ako je to teraz netusim.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 23 Feb 2013, 09:26 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 04 Sep 2012, 12:58
Príspevky: 262
Bydlisko: Košťany nad Turcom
nato píše:
PAZBA.sk :)
Tovar dodany na obed. Doprava OK. Problem bol v presnosti montaze (rybiny na CZ200?) :?: neviem... Viac info tu:Kvalita montazi.

ALIANCZE.cz :think:
Bol som na poste o 11:00 a o 15:00. Posledna varka balkov im ma dorazit o 16:00. Zatial nic... :problem:
************************
Definitivne nic. Neviem ci som cudny ked v 21. storoci akosi ocakavam dorucenie posty z Prahy do Bratislavy do 48h. Ide o miliardove firmy u nas aj v cechach ale dorucuju ako v 19. storoci... 8|


Teraz som robil kamosovi Toyotu Avensis a cidlo polohy klukovky objednane dnes(21.02.) o 12:00 prislo zajtra(22.02.) okolo 09:00 z Prahy, teda tvrdenie predavajuceho, ze to bolo z Prahy, ale bolo tam kde treba v MT.

_________________
FT:Steyr LG 110 HP Hunting + MTC 8-32x60
Slavia 630
Hoyt Pro Force Carbon Plus
Martin Phantom X4
SF Optimo +


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 23 Feb 2013, 09:41 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2011, 09:09
Príspevky: 380
Bydlisko: Ľubotín, okr. SL
fero píše:
Ja som z Polovnej optiky bral dva Hawke Sidewinder 8-32x56. Na tropickej sutazi v Mestecku, ktorej sa Polovna optika zucastnila som si s p. Vaclavikom dohodol podmienky, o dva dni prisiel jeden a o dalsie dva druhy. Medzitym nejaky telefonat, mail, ziadny problem. Bolo to ale davno, ako je to teraz netusim.


Len doplním ku svojej stornovanej objednávke v polovnaoptika.sk, že pred emailom so žiadosťou o storno som najprv volal - na mobilnom čísle mi zodvihol pán: keď som začal vysvetľovať, po pár sekundách sa prerušilo spojenie a viac som sa nedovolal v ten ani na ďalší deň. Na čísle pevnej linky bol stále obsadzovací tón... Situácia ako vyšitá na dohady.

_________________
HW 50S (verzia F, <7,5 J)


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.