Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 26 Apr 2024, 01:22

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 23 Feb 2013, 10:50 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 26 Máj 2012, 22:24
Príspevky: 24
matoag píše:
Teraz som robil kamosovi Toyotu Avensis a cidlo polohy klukovky objednane dnes(21.02.) o 12:00 prislo zajtra(22.02.) okolo 09:00 z Prahy, teda tvrdenie predavajuceho, ze to bolo z Prahy, ale bolo tam kde treba v MT.


Prislo ti to na postu + oznamenie o zasielke? Alebo cez postoveho kuriera ci ineho kuriera priamo na adresu?

V kazdom pripade si mi dal chrobaka do hlavy. Ak mi to v pondelok nepride alebo mi nedaju v alliancze.cz cislo zasielky / sledovacie cislo, budem to riesit inak. V tom pripade ma najskor schvalne odrbavaju, hraju to na postu a sami to objednali z bohvie kade a cakaju :rougefaché: . Dnes (v sobotu) som tam volal hned na zaciatku otv. hodin. Povedali, ze urcite to odislo, iba ak by sa na balik na Slovensko zabudlo. Isiel sa kuknut do skladu ci tam neuvidi moj balik. Udajne tam nebol tak ze to urcite odislo. Cislo zasielky mi nevedel povedat, lebo ze on nema pristup do toho systemu, ze on to nebali a neodosiela. Ze pristup ma len sef - v pondelok...

Zhrniem to:
- 8-32x56 HMD nemal v case objednania na sklade eshopu ani samotny hawkeoptics.com,
- alliancze.cz mal udajne posledny kus, udajne ho poslali mne a stale maju na sklade 1 kus na sklade,
- nevedia mi dat cislo zasielky / tracking nr.,
- ballik z Prahy do BA cestuje od stredy cca 13:00,

_________________
CZ200 Hunter, montáž OPTISAN 37426 SA30DH 30mm vysoká, optika HAWKE 8-32*56 SIDEWINDER 1/2 MilDot
***
LOV21
Slavia 631
Slavia 630


Naposledy upravil nato dňa 25 Feb 2013, 15:39, celkovo upravené 2

Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 23 Feb 2013, 11:06 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 04 Sep 2012, 12:58
Príspevky: 262
Bydlisko: Košťany nad Turcom
No moc ta nepotesim, ale objednaval som to v autotechne a na druhy den to bolo u nich, ani nie 24h.
Mne sa to hned nezdalo, ale ze to urcite islo z Prahy, tak neviem, ale moc tomu neverim su to tyto:

http://www.autotechna.sk/

sorry ze na tejto stranke je to dost OT.

_________________
FT:Steyr LG 110 HP Hunting + MTC 8-32x60
Slavia 630
Hoyt Pro Force Carbon Plus
Martin Phantom X4
SF Optimo +


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 23 Feb 2013, 14:51 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Tovar z Euroshoting od Plzne postou - dva dni.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 24 Feb 2013, 22:31 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Kludne sa ma opýtajte na - vo velkých úvodzovkách - PÁNA VÁCLAVÍKA z polovnej optiky (dúfam že už o neho nikdy nezavadím). Je to na dlhšie, ale porozprávam Vám ako plní dané sľuby, ako vie klamať, ako potom nedvíha tel. (pre istotu) a ako sa vie vyhovoriť ak mu zavoláte z iného telefónu ktorý nepozná. Volal som mu z telefónu p. Šabíka a dobre sme sa pobavili na ďalších jeho výhovorkách respektíve klamstvách.
Už dávno som ho vymazal z môjho tel...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 24 Feb 2013, 22:56 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 29 Aug 2010, 11:11
Príspevky: 1264
Bydlisko: bratislava
feri objednal som penu do kufra... kokso ta rychlost... vecer som im poslal mail a doobeda mi volal panko ze mi to akurat poslal... tomu sa vravi rychlost. :winner1: http://www.kofoam.sk/?page=technicke_peny

_________________
FT Air Arms EV2 MK4 Big Nikko FT
Air Arms S400


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 25 Feb 2013, 14:25 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 26 Máj 2012, 22:24
Príspevky: 24
ALLIANCZE.cz :hurt4:

Dnesna skusenost: volal som tam. Na zaciatku zase obohrana platna, ze nemaju pristup k cislam zasielok. Ma ho iba sef a toho cely den nevideli. Trval som na tom, tak ma prepojil na nejaku pani co to udajne riesi. Nadiktoval som jej detaily. Ona ze to prezisti a zavola mi.

Po asi hodine vola, ze sa ospravedlnuju, ze to nemaju na sklade. Udajne vraj mali jeden, ale zhodou okolnosti ho poslali inemu, co si to objednal zaroven so mnou. Ze zajtra by mal prist ten moj ku nim.

Takze som to cele zrusil, nech si ho nechaju, ak vedome zavadzaju zakaznikov. X(

Ked sa rozhodujem o nakupe, berem do uvahy aj dobu dodania. Nieco ine ocakavam od dx.com s free shipping na Slovensko a nieco ine od CZ/SK eshopu s dopravnym vyse 10e a tovarom na sklade. A automaticky ocakavam normalne korekte jednanie. Ak nieco nemaju, nech mi to daju vediet a ja sa zariadim. Stava sa. Mozno by som tam nakupil inokedy.

Ked to ale chcem cim skor, potvrdia mi dostupnost u seba, v telefone "mlzia" a zavadzaju, to nech idu do ri*i. Este k tomu 3 x denne zistujem na poste pri zamestnani ci tam nemam balilk...
Prisli minimalne o jedneho zakaznika. :evil:

Pokial Vam teda ide o co najskorsie zohnanie tovaru a normalnu ferovu komunikaciu, ALLIANCZE.cz urcite neodporucam...

_________________
CZ200 Hunter, montáž OPTISAN 37426 SA30DH 30mm vysoká, optika HAWKE 8-32*56 SIDEWINDER 1/2 MilDot
***
LOV21
Slavia 631
Slavia 630


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 28 Feb 2013, 22:55 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 27 Jún 2011, 22:02
Príspevky: 45
Bydlisko: Surany
musim sa pripojit na temu:E-SHOP POLOVNA OPTIKA-objednaval som tam slnecnu clonu este minuly rok na konci septembra,a dodnes neprisla ani sa nik neozval.ten manik co to vlastni ani nezdvihal telefon.je to nejaky divny eshop asi nechce nase prachy.Ale mam dobre skusenosti s Gestale-sidlo Kosice,objednaval som tam a vsetko v pohode./poslali mail a tovar dodany do 7.dni/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 01 Mar 2013, 00:50 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 24 Júl 2011, 13:02
Príspevky: 63
Bydlisko: Kremnica
máte niekto skúsenosť z týmto e-shopom https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q= ... 8975,d.bGE


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 01 Mar 2013, 09:44 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 04 Sep 2012, 12:58
Príspevky: 262
Bydlisko: Košťany nad Turcom
Sorry bude to OT ale uz len to , ze ten Viper je v sekcii s variabilnym zvecsenim a na fotkach to vyzera na 3-10 ,ale v popise je ze zvecsenie pevne 10x je dost zavadzajuce.
Keby to mal byt moj prvy kuker tak si ho objednam a cakam zvecsenie 3-10, ved keby to nechcem tak hladam v sekcii s pevnym zvecsenim,len tolko.
Hadam ked necitaju svoju stranku, objednavky budu.

_________________
FT:Steyr LG 110 HP Hunting + MTC 8-32x60
Slavia 630
Hoyt Pro Force Carbon Plus
Martin Phantom X4
SF Optimo +


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 01 Mar 2013, 10:04 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 24 Júl 2011, 13:02
Príspevky: 63
Bydlisko: Kremnica
toho som si všimol aj ja, ale otázka bola položená či má niekto skúsenosť s týmto E-shopom.(v pažbe sk. ju mám objednanú ale momentálne je nedostupná cca 2-3 týž. tak zvažujem stornovať obj.)matoag toto bude môj v poradí tretí kuker. :aille:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.