Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 06 Máj 2024, 04:48

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 12 Máj 2011, 01:01 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Dec 2010, 14:59
Príspevky: 952
Bydlisko: Praha
Tak som asi mal stastie ze som mu nepovedal ze to chcem na vzduchovku. Pred objednavkou som chcel vediet vysku montaze a jeho odpoved bola vzorna, taktiez priebeh objednavky - kazdom kroku som bol informovany emailom a najlepsie bolo ze na druhy den som mal montaz doma.

Citácia:
uvedenú montáž máme, len krúžky sú +5mm.
Zistili sme to premeraním, musíme to opraviť.
Výšku zle uviedol výrobca. Cena je ako v e-shope.


_________________
Steyr LG110FT + NS Diamond 10-50x60 + red dot
Walther CP88


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 12 Máj 2011, 07:04 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 22:57
Príspevky: 1470
Bydlisko: Modrý Kameň
S tým "bezproblémovým shopom zo Zvolena" mám bohužiaľ také isté skúsenosti ako Ivan. Takže na základe vlastnej skúsenosti ho nedoporučujem. Pre vzduchovkárov je vo ZV iný obchod v ktorom predavač (a tuším aj majiteľ v jednej osobe) má ukážkový prístup k zákazníkovi.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 11:42 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Ja len chcem vyzdvihnut jeden e-shop http://rowanengineering.com/ ktory mnohy z Vas poznate. Na moje prekvapenie ma dnes rano cakal tovar ktory som si od nich objednaval 25.05. vecer a dnes rano som ho mal... Predpokladam, ze keby nebol vykend tak to tu je aj skor... To zo Slovenskych e-shopov chodia objednavky aj po niekolkych tyzdnoch...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 12:39 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Dec 2010, 14:59
Príspevky: 952
Bydlisko: Praha
Kolko si pyta http://rowanengineering.com za dopravu na SK? Tie ceny ma strasne aj na kusovu vyrobu....

_________________
Steyr LG110FT + NS Diamond 10-50x60 + red dot
Walther CP88


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 12:48 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Ak na Slovensku alebo blízkom okolí oslovíš nejakú firmu aby ti na CNC-čku spravili 150mm koleso paralaxi, až potom zistíš čo sú to strašné ceny


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 13:04 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
igi79 píše:
Kolko si pyta http://rowanengineering.com za dopravu na SK? Tie ceny ma strasne aj na kusovu vyrobu....


Postovne bolo 9,45 Libier. Ale ako Caco pisal, pokusal som sa oslovit par sustruznikov a ked som im ukazal co chcem, bud nemali material, alebo cas... tak som sa na to vykaslal a objednal som si to z UK...

PS: igi ani ty si a nevyjadril, ked sme sa ta v Driencanoch pytali ci si nechces zarobit... ;)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 13:43 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Dec 2010, 14:59
Príspevky: 952
Bydlisko: Praha
takze 99GBP + postovne za koleso paralaxy je podla mna uletena cena - moj NS 8-32x44 stal 99GBP a postovne bolo zadarmo

Tak ja robim len experimentalne prototypy pre radost a nie pre zarobok. Skoda, ze "home-made" cnc frezka co mam k dispozicii sa moc nekamarati s duralom, to by som sa mozno dal ukecat.

ale ako caco nadhodil, mozno by sme sa tu mohli podelit aj o skusenosti s dodavatelmi co vedia na zakazku vyrabat roznu vzduchovkarsku "bizuteriu" - libely, kolesa paralaxy, ukazovatka na stupnice, ocka na harrisky, ustove ozdoby, spuste...
mozno by bolo vhodne oslovit nejaky normalny obchod (colossus, merkuria...) s podnikatelskym planom a pri rozumnej serii by tie ceny prudko dole


Este jedna skusenost z asi s pred dvoch tyzdnov: volal som do firmy Breton, kde okrem inych vyrabaju pevne nastrelovacie stojany - ako z oka keby vypadli tomu ferinovmu za 100eur bez DPH, ked som prejavil zaujem, tak ze nic nie je skladom a dalsia vyroba sa planuje na koniec augusta!

_________________
Steyr LG110FT + NS Diamond 10-50x60 + red dot
Walther CP88


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 14:22 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
...inac aby nedoslo k omylu, ja som objednaval toto http://rowanengineering.com/lphoto29.htm len v ciernej... skoro 100 libier za koleso paralaxi je sice dost, ale ked raz (dufam, ze to bude na rok) budem riesit 15 cm kolo na daimonda,asi ho kupim tu...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 20:21 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Aďo oslovil jednu firmu s konkrétnou požiadavkou na koleso a zapotili mu 170 eur a to tuším bez DPH!
To je šialená cena!!!
Aďo daj info ako to bolo.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: vaše naj e-shopy?
PoslaťNapísal: 30 Máj 2011, 21:19 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Presne tak. Je to cena bez DPH za jedno koleso, dizajnovo presne take iste ako z Rowanengineering.
A to som im musel pripravit komplet vykresovu dokumentaciu. Terminovo to odhadli na 2 tyzdne.

Preto som sa tak vrhol po Robovych kolesach paralaxy, teraz mam doma par kusov aj do rezervy. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.