Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 19 Apr 2024, 15:34

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1363 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 133, 134, 135, 136, 137
Autor Správa
PoslaťNapísal: 14 Júl 2021, 16:39 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4234
Bydlisko: Trnava
Potom to ladil škôlkar. Znovu opakujem, mal som dva nové regulátory. Nový od starého sa dal rozoznať pohľadom. Keby si dal tento vedľa toho čo by som vymontoval, zamiešal, tak nevieš ktorý je ktorý.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Apr 2022, 09:52 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 30 Mar 2011, 15:54
Príspevky: 14
Aké zmeny vo vývoji a v konštrukcii nastali za posledných 12-13 rokov od LG110FT po Challenge ? Otázka asi smeruje k Ferovi, keďže má skoro všetky vývojové FT verzie.
Predpokladám že zmeny sú iba kozmetické - silnejší čap na rukoväti, plech miesto pružín v stabilizátore a iné rámy/housingy a rýchloplnenie. Sú tam aj iné zmeny?
Uchytenie hlavne v novom Challenge je rovnaké ako pri starších rámoch , alebo je uchytená vo viacerých bodoch? ako prechádza hlaveň cez tie ďalšie otvory v ráme? Kratšia UIT lišta je vo všetkých modeloch sériovo, alebo iba pri E modeloch?
Tiež ma zaujíma Tvoj subjektívny pocit pri porovnaní Challenge - Lg110FT. Viac materiálu v ráme určite pridalo na hmotnosti...

Mám LG110FT asi z r.2011 v ráme ako Emilko a keďže nastal čas na novú hračku, môj výber sa zúžil na Challenge, alebo LG400. U walthera ma odrádza iba to divné nabíjanie, ale podľa poľského fóra LG400 na regulátore steyr funguje výborne :mrgreen: Inak môj 12 ročný Steyr funguje doteraz skvele a bez poruchy, asi som mal šťastie na dobrý kus, tak neviem či to stojí za upgrade..

_________________
tau7,aa prosport,tau mk300,hw45,bmk20,tau mk8,zv4,fwb p70ft,lg110ft,lp10...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Apr 2022, 20:42 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4234
Bydlisko: Trnava
Vsetky zmeny boli podla mna iba kozmeticke. Nie vsetky zmeny boli zmeny k lepsiemu. Uchytenie hlavne na vsetkych mojich steyroch je s dvomi cervikmi. Mam niekolko hlavni, ktore som v ramci vyskumu striedavo nasadzoval. Teraz sa to ustalilo. Kratky Steyr ma hlaven CZ, dlhy model 2011 original hlaven a Challenge hlaven TAU. Vsetky su plus minus rovnako presne. Nemam E model a listu mam kratku, tak to bude asi na vsetkych. Kazdy Steyr sa da doplnit zavazim na predu, aj do pazby. Ja mam zavazie v prednej casti iba na Challenge.
LG400 neviem hodnotit. Moj nazor je, ze naco menit nieco co funguje, ale na druhej strane clovek si musi urobit obcas radost v tejto divnej dobe.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1363 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 133, 134, 135, 136, 137

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.