Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 00:58

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Tau MK08 match
PoslaťNapísal: 12 Sep 2018, 12:41 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 24 Apr 2018, 19:33
Príspevky: 6
Má z vás niekto? Ne/odporúčate?Chcel by som ju na nejaké zimnú ligu :hehe:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Tau MK08 match
PoslaťNapísal: 12 Sep 2018, 22:30 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2011, 09:09
Príspevky: 380
Bydlisko: Ľubotín, okr. SL
Ahoj, žiaľ, neozývam sa kvôli tomu, aby som ti dal zmysluplnú odpoveď na otázku, ale nie je bez príčiny, že na tomto fóre nájdeš tak málo informácií o vzduchových pištoliach. Ak tým vyprovokujem nejakého majiteľa Tau-ky alebo veci znalého človeka ku vyjadreniu, bude len dobre. Ja som našiel zopár zmienok iba na susednom forum.gunshop.cz
Osobne nemám žiadne skúsenosti s pištoľami PCP; práve dokončujem porovnávanie štyroch modelov typu PCA, do dvoch týždňov plánujem odovzdať na posúdenie "editorovi"...
Môj osobný názor, hoci nemám skúsenosti s touto kategóriou: na tréning by mohlo stačiť aj lacnejšie PCA; keď už PCP, radšej doložiť peniaze do nejakého osvedčeného modelu od Steyr, FWB. Niežeby som sa o TAU dozvedal iba negatívne veci - ak si typ "dorob doma" a zvládaš tieto manuálne technické veci, nemali by ti až tak prekážať prípadné (u TAU vraj obvyklé) nedostatky, ktoré sa objavujú.

_________________
HW 50S (verzia F, <7,5 J)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Tau MK08 match
PoslaťNapísal: 10 Nov 2018, 20:38 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 27 Jún 2011, 22:02
Príspevky: 45
Bydlisko: Surany
Nazdarek chcem len trocha okolo tej Tau MK08.Poznam strelca čo s nou strielal a moc ju nechvalil mal problemy s regulatorom a odpalom spušte a nakoniec ju predal.Ked sa chces tomu venovat sutažne, strelbe zo vzduchovej pištole tak osvedcene modeli ako su Steyr,Morini,Pardini,Walther,Tesro,Hammerli AP20 a pod,ked nechceš stale niečo štelovat,pretesnovat a pod.Dobre su aj Tau-7 a staršie ale to su už tzv.babicky medzi strelcami i ked ich použivaju niektori strelci.Sam mam Tau-7 a pištol musi prejst uplnym servisom nakolko stale niečo fuči prepušta za niekolko rokov sa to všetko opotrebuva.A stale je to na CO2 kde ta niekedy zradi tzv.sifonka.Tie hore menovane modely su drahe ale osvedcene modely a su na vzduch a to je ina kava.Pri nich maš klud pri strelbe ze ti niečo nefuči a pod.Dufam že som trocha pomohol pri vybere.

Chcem len dopisat že to nebola Tau MK08 ale vzduchova pištol Aeron Spider co mala tie problemy.

Udajne ich už nevyrabaju.

EDIT fero: Tri, po sebe iduce prispevky som ti spojil do jedneho a odstranil citacie predchadzajucich, vlastnych prispevkov (pravidla fora).


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.