Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 19 Apr 2024, 14:54

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: AKAH 10-40x56
PoslaťNapísal: 21 Okt 2015, 07:59 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Júl 2010, 20:00
Príspevky: 921
Bydlisko: Bratislava
Niekde som cital na forach,ze sa ich dost vratilo,pre poruchovost,inde si ho pochvalovali.
Neviem,ze za kolko ho chces kupit, ale podla mna isto kupis daco lepsie, ked si priplatis mozno len par eur
cize aka je cena?tvoja otazka by mala skor zniet mam 400e co kupit

_________________
HW97 BLACK MOLLY


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: AKAH 10-40x56
PoslaťNapísal: 21 Okt 2015, 08:36 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 20 Sep 2015, 22:15
Príspevky: 14
palo73 : Ahoj. Nasiel som ho za 270e + 20e posta. Momentalne som rozhodnuty pre Hawke 8-32x56 ale z druhej ruky. Nakolko mam na optiku cca 300-350e.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: AKAH 10-40x56
PoslaťNapísal: 21 Okt 2015, 08:59 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Lulu píše:
palo73 : Ahoj. Nasiel som ho za 270e + 20e posta. Momentalne som rozhodnuty pre Hawke 8-32x56 ale z druhej ruky. Nakolko mam na optiku cca 300-350e.


Ahoj Lulu, ak to beries od Pedra35, tak aj ked je s druhej ruky nemusis mat obavy, ze by tomu kukeru nieco bolo. O zbran a kuker je dobre postarane davaju si na to pozor. Ak sa prejavy nejaka chyba, tak to len vyrobna. Poznam pripad, ked po dvoch mesiacoch musela ist ta optika na reklamaciu preto ze priblizenie zacalo chodit tazko. Pritom s tym velmi malo strielal. Bohuzial je to cina ako skoro vsetko. Co kus to original. O seriovej vyrobe nemoze byt ani rec. Toto ma prestalo trapit nakolko je tam zaruka od vyrobcu 10 rokov.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: AKAH 10-40x56
PoslaťNapísal: 21 Okt 2015, 09:12 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 20 Sep 2015, 22:15
Príspevky: 14
Jojo62 Ahoj. Ano od Pedra35. Da sa povedat ze sme uz dohodnuty. Chcem sa mu este raz podakovat ze mi ho podrzi nakolko som dost vycucnuty z penazi. Musim investovat do auta po buracke :-(.
Ano da sa povedat ze dost zavazila ta 10r zaruka. Ta Pedrova optika ma tusim dva a pol roka takze je tam este nejaky priestor na pripadnu reklamaciu.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.