Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 19 Apr 2024, 21:31

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 292 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Správa
PoslaťNapísal: 15 Mar 2017, 08:35 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 08 Aug 2016, 09:44
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava
Jojo62 píše:
Konečne po dlhom čase sa mi podarilo vyriešiť ako vyrobiť koleso paralaxy na nový HAWKE Sidewinder ED 10-50×60 TMX. Problém je v tom, že nový Hawke koleso paralaxy uchytáva novým spôsobom. Snažil som sa vyrobiť unášač ako ma originál koleso, ale keďže nemám frézu, tak som veľmi neuspel. Nakoniec som sa vrátil k pôvodnej myšlienke, že na originál koleso dorobím ďalšie. Vysústružil som si kolíky do kolíkov narezal závit a zmontoval som to všetko do kopy. Na koleso som použil kryt na kanalizačné rúry. Stred som vyfrézoval ako originál koleso a zvyšok som navŕtal diery aby to bolo ľahšie. Nie je to špičkový design, ale účel to splní. Tu je nejaké foto ako to vyzerá. Možno za krátky čas bude v SAFTE ďalší taký kuker, tak to môže slúžiť ako inšpirácia.


Pekne spravene. Ja som si koleso paralaxy vytlacil na 3D. Uchyt na sightrona mam urobeny na jednu skrutku. Ma 15cm, tak to musim davat dolu ked mam pusku v kufri. Dotiahnutie jednej skrutky snad zvladnem ;) .

Keby som mohol, urobim si i vacsie koleso, ale neda sa. Dizajnove prvky sightrona tomu abranuju.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Mar 2017, 21:40 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
V robote ma niečo napadlo ohľadom kolesa, tak som to zrealizoval. Už len to opracovať a môže sa nastriekať farbou. My čo nemáme 3D tlačiareň, tak si musíme pomôcť ako vieme.


Prílohy:
IMG_20170315_202401.jpg
IMG_20170315_202401.jpg [ 238.96 KiB | Zobrazené 525 krát ]

_________________
EX
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 292 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.