Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 23 Apr 2024, 21:36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 25 Mar 2011, 12:25 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 02 Sep 2010, 10:10
Príspevky: 543
Pokial ja viem tak naši reprezentačny strelci strielaju s JSB match a ked skušali RWS R10 tak JSB vyšli ako jasny viťazi a diler ktory im ich ponukal ked to uvidel čo dokažu JSB tak zbalil saky paky a odišiel s dlhym nosom. ja myslim že Oňarb by o tom vedel viac nakolko asi striela zavodne. Ked som bol pozrieť na poslednej suťaži tak všetci strielali JSB. Ja myslim že RWS su na druhom mieste po JSB akurat maju RWS možno vačšiu reklamu.p.s nemci by sa najskor otelili keby mali uznať že češi vyrobili niečo lepšie ako oni.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 25 Mar 2011, 23:51 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
JuroNR píše:
p.s nemci by sa najskor otelili keby mali uznať že češi vyrobili niečo lepšie ako oni.

svätá pravda. :D


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 26 Mar 2011, 15:18 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 733
Bydlisko: Trnava
a preto, ze Nemci si tu kvalitu len vymyslaju, uz mozno aj vecsina z vas pouziva (alebo uvazuje nad kupou) vzduchovky a ine veci vyrobene v nemecky hovoriacich krajinach... :langue1: :mdr1:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 26 Mar 2011, 15:38 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 22:57
Príspevky: 1470
Bydlisko: Modrý Kameň
Nemci a nemecky hovoriace krajiny nie je jedno a to isté. Ty provokatér. Obrázok


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 26 Mar 2011, 19:26 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 02 Sep 2010, 10:10
Príspevky: 543
Tomcat nemci si kvalitu určite nevymyšlaju a kvalitu vyrobkov maju najlepšiu v europe a asi aj na svete,ale RWS su bohužial na druhom mieste.v maloražkovom strelive su bohužial na treťom mieste.
1.miesto ELEY
2.miesto LAPUA
3.miesto RWS


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 26 Mar 2011, 20:18 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
My tu od vzniku fóra (airgun) riešime vzduchovkové strelivo (diabolky) a malorážkové náboje a ich rebríček je nám málo platný a pre nás úplne bezvýznamný.
S RWS som strielal tri roky a určite v presnosti za JSB zaostávajú, ale ja som robil ten test hlavne aby som porovnal H&N a JSB. (RWS jednoznačne najhoršie)
Tento príspevok je o H&N diabolkách tak na to nezabúdajme a mám objednané nové H&N FT tak vám dám vedieť ako dopadli.

upravil/odstranil som tu citaciu, ako robim automaticky u vsetkych, co ju pouziju pri reakcii na bezprostredne predchadzajuci prispevok... T.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 26 Mar 2011, 22:18 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 02 Sep 2010, 10:10
Príspevky: 543
Ja som reagoval na prispevok od tomcat ohladne kvality nemeckych vyrobkov ako takych a konkretne sa jednalo o diabolky značky RWS a v suvislosti s tym že by sice firma RWS chcela byť najlepšia vo vyrobe diaboliek tak bohužial neni a to iste plati aj pre maloražkove naboje kde firma RWS sa tiež pechorí a chce byť najlepšia,ale bohužial neni. No o kedže som porušil pravidla a bol som mimo temu,a chce ma niekto poučať o pravidlach tak tiež sa v pravidlach piše že ked sa reaguje na predchadzajuci prispevok tak ten sa necituje. takže NA RAVANš.
bod 9. a aj 11.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 27 Mar 2011, 12:45 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
JuroNR všetko OK nič na "revanš" netreba,(za tú citáciu sa omlúvam :amen: ) ani som ťa nechcel poúčať :contrac: a pod. ale nie som jediný koho rebríček streliva malokalibroviek nezaújma :triste2: , ale zase sme o niečo múdrejší. Tuším že v roku 2009 bol na MS VzPu na 10m nastrielaný bodový rekord s RWS R 10 plus(až tak zle na tom nie sú), a J. Gonci striela s H&N takže niekde JSB sú neznáme. Na strelnici v Jarovciach som trénerovi zo Vz Pu povedal že strielam s JSB tak sa len pousmial, povedal že nie sú moc presné a ukázal mi skriňu v ktorej mal len HN. Ale nemôžeme podľa strelby na 10m posudzovať JSB ktorými strilame na 50m. Ešte raz opakujem, vyskúšam H&N FT Trophy 5,6 g a uvidíme. A že by si nejak moc porušil pravidlá sa povedať nedá akurát tie malokalibrovky sú tu úplne Out, ale max pohoda a buď v nej aj ty. :hello:

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 27 Mar 2011, 12:50 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Gönci striela s H&N?
Som sa aj divil že prečo sa mu nedarí...
:mdr1: :mdr3:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Field Target Trophy Power
PoslaťNapísal: 27 Mar 2011, 13:13 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Aj s RWS ale momentálne v tomto roku neviem lebo stále páli s tej trapnej malorážky :pan3: , a znervózňuje ma. Potom tie moje výsledky aj tak vyzerajú.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.