Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 22:17

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: LUBA PRESOV
PoslaťNapísal: 12 Máj 2012, 10:18 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Júl 2010, 20:00
Príspevky: 921
Bydlisko: Bratislava
Clanok od igiho79 http://www.vzduchovkari.sk/plugins/cont ... ?content.9

Ked som cakal v zime na moju AR20 prevazoval som celu krabicku , vysledky su totozne s tymi od igiho,
len este doplnim ,ze v krabicke nebolo 500ks ,no bola plna,vychadzalo to na cca 445ks.
V sucasnej dobe ich pouzivam na trening, nakolko mam niekolko baleni a nevedel som,co s nimi.
Meranie combrom nebolo tiez take hrozne, ak by boli triedene mohlo by to robit s AR20 2,05ms

_________________
HW97 BLACK MOLLY


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: LUBA PRESOV
PoslaťNapísal: 01 Dec 2013, 14:06 
Offline
senior
senior
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2013, 22:32
Príspevky: 294
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Z nedostatku inej zabavy som sa pohral s diabolkami LUBA PRESOV. Z krabicky som odratal 200ks a vsetky prevazil na vahe s presnostou vazenia na dve desatinne miesta. A tu je vysledok :
vaha počet ks %
0,52 19 9,5
0,53 37 18,5
0,54 78 39
0,55 50 25
0,56 16 8
Pri skumani tela diabolky je viditelny spoj po lisovacej matrici co sa prejavuje aj pri kotulani diabolky po sklenej tabuli. Na koci suknicky je na jednom mieste viditelna ryha. Sumernost sukniciek sa mi zda lepsia ako u JSB kedze som z prezeranej vzorky nenasiel ani jednu nepravidelnu. Ale s ich presnostou co sa tyka priemeru to uz taka slava nieje. Vecsina diaboliek s najmensou vahou vosla do hlavne uplne bez odporu ( skor by som to definoval, ze vpadla ) diabolky s vahou 0,54 a 0,55 boli OK. Skuska sustrelu s jednotlivymi vahami skoncila viac ako vyborne ( Slavia 631 na 10m standard terc ) Takze vysledok pre mna vcelku uspokojivy a este jeden malicky rozdiel oproti JSB je v pouzitom materiali. JSB sa na 3mm plechu rozplacne a cast rozpadne na malicke kusky. LUBA ostane rozplacnuta cela bez ulomkov s viditelnym zbortenym koncom suknicky. Posudenie a pouzitie je teda na kazdom z vas.

_________________
HW 97 KT + Kozap + Hawke Sidewinder 8-32x56 + V Mach kit
:winner1: :winner1: :winner1: :winner1: :winner1:
:winner2:
:winner3:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.