Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 08 Sep 2024, 02:43

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: 27 Máj 2024, 21:37 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 95
V mene Košických vzduchovkárov a SAFTA Vás pozývam na 7. a 8. kolo Field Target ligy 2024 pri Tereziánskej štôlni v Smolníku. Štart oba dni v sobotu aj v nedeľu je o 9:30 h
Ostatné informácie sú uvedené v propozíciách, ktoré nájdete v registrácií. Tešíme sa na stretnutie
Registrácia:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... &w=1&flr=0
Zoznam registrovaných:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =168395564



Možnosti ubytovania - (kliknúť na názov odkazu)

Smolník
Penzion MACH
http://www.penzion-mach.sk/

Privát MARIANNA
http://www.slovenskyraj.sk/marianna/

Chalupa na prenájom:
https://www.facebook.com/p/Akt%C3%ADvny ... D5Qdg&_rdr

Okolie
http://www.zlatyorol.com/

_________________
Hobby strelec


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jún 2024, 21:50 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4247
Bydlisko: Trnava
Dalsie dve ligove kola su uz minulostou. Bola to super akcia. Marcel postavil velmi zaujimavu trat a vyuzil cely potencial danej lokality. V sobotu to navyse kazdemu zneprijemnoval silny a premenlivy vietor. K zvyseniu konkurencie pomohla aj ucast strelcov z Madarska.

Nech sa paci vysledky.


Prílohy:
7 kolo FT ligy 2024 Smolník.pdf [688.33 KiB]
83 krát
8 kolo FT ligy 2024 Smolník.pdf [683.48 KiB]
87 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jún 2024, 22:48 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1815
Bydlisko: Šamorín
Pekný víkend za nami... Ako spomínal Feri trať bola ako vždy v Smolníku náročná, hoci Feri nám oba dni ukázal ako treba strieľať... je zaujímavé sledovať jeho spanilú jazdu v tejto sezóne :clap:
Super je, že zasa prišli oba dni na súťaž aj kolegovia z Maďarska, dúfam, že boli spokojní a prídu aj nabudúce. Je vždy dobré porovnávať a súťažiť s konkurenciou zo zahraničia...
Marcel veľká vďaka, za tvoj čas a úsilie, ktoré venuješ prípravám súťaží, tiež zabezpečeniu technického a materiálneho vybavenia FT a HFT súťaží na východe... Ešte nesmiem zabudnúť poďakovať za to, ako si sa so svojím tímom (Emil + manželka a Janko) o nás a naše žalúdky po celý víkend starali...

Tešíme sa čo si pre nás vymyslíš zasa v auguste...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 17 Jún 2024, 01:23 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 757
Veľká vďaka Marcelovi a všetkým, ktorí mu pomáhali pri stavbe trati. Ja som sa tentokrát toho nemohol z pracovných dôvodov zúčastniť. Dúfam, že v auguste to vynahradím.
Veľmi ma potešila účasť maďarských strelcov, ktorí určite patria medzi súčasnú streleckú elitu.
V sobotu to bolo oveľa viac náročnejšie, ani nie ten vietor, ale hlavne prenikavé slnko a sklopky v tieni, resp. až v tme lesa. Niekedy bolo na hranici možnosti namerať vzdialenosti. Môj obdiv a veľkú streleckú poklonu sklaniam Piximu, ktorý išiel ako píla napriek zdravotnému handicapu a puške bez palmrestu. Žasol som, ako sa s tým vysporiadal a tvrdil muziku. Dotiahol som sa na neho až na poslednom stanovišti.
V nedeľu to bolo ľahšie, vietor minimálny a nebolo ani otravné slnko. Môj obdiv zožal tentokrát môj syn. Na nastreľovačke sa mu pokazila puška. Skutočne prvý krát v živote so mu dal moju, ktorá je iná s mojím nastavením, optikou na moje silné dioptrie. V živote tu pušku nedržal a s Marchom nestrieľal. Po prvých troch nulách v prvom stĺpčeku sa chytil a išiel ako guľa. mal som čo robiť, aby som ho dal. Neviem či je škoda že už nestrieľa, alebo naopak pre nás šťastie, lebo som presvedčený, že keby chodil pravidelne na súťaže, tak nás roztrhá na kusy.
Fero ma nijako neprekvapuje, vždy veľmi dobre strieľal, len konečne tento rok chytil výkonostnu konzistenciu, ktorá mu doteraz chýbala. Sám som zvedavý dokedy mu vydrží.
Veľké poďakovanie Emilovi, jeho milej manželke a Jankovi za výborný guláš! Všetkým za účasť, ktorá bola tentokrát výborná. Všetkým prajem krásne leto!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 17 Jún 2024, 07:44 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1162
Bydlisko: Bratislava
Děkuji pěkně Marcelovi a všetkým čo postavili trať a zabezpečili všetko okolo sútaže. Čo sa týka tej trate, ako Marcel povedal že trať nie je náročná a s tým plne súhlasím, ja osobne som to odstrielal iba jednou rukou. A také že 90% sklopiek bolo do kopca už vôbec neriešim.
Ďakujem Marcelovi za super pohostenie na chalupe kde sme trošku oslavovali ten môj mladý vek. Tak gratulujem víťazom a u Fera začnem skúmať aké pirule si dáva a kde sa dajú zohnať. Jedným slovom 48 zásahov na tejto trati úplne top výkon. Milan super výkon ale dobre vieš že ak sa dlho niečo nepoužíva tak hrdza spraví svoje a to bol zrejme prípad Adamovej pušky.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 17 Jún 2024, 10:39 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 23 Jan 2018, 17:43
Príspevky: 274
Ďakujem za krásny súťažný víkend.
Prikladám zásahy jednotlivých terčov.


Prílohy:
vysledkova_listina_ft_smolnik_06_2024_7_kolo.xlsx [21.58 KiB]
104 krát
vysledkova_listina_ft_smolnik_06_2024_8_kolo.xlsx [21.43 KiB]
83 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Jún 2024, 09:43 
Offline
nováčik
nováčik
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Dec 2010, 00:29
Príspevky: 30
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Ďakujem organizátorom za super pripravenú trať. Príjemná atmosféru, super ľudia a všetko, čo k tomu patrí :) Prajem všetkým pekné a pohodové leto.

_________________
CZ 200 S FS, kal.4,5 (Walther 4-12x50 CI)
Weihrauch 97 K, kal. 4,5 (Nikko Stirling 3-9x42 AO)
Slavia 631 de luxe, kal. 4,5
IŽ 38, kal. 4,5


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 19 Jún 2024, 09:19 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 95
Ďakujem všetkým za pomoc a teším sa na ďalšie stretnutie.

_________________
Hobby strelec


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 22 Jún 2024, 10:14 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 849
Bydlisko: Liptovske Sliace
Vsetko bolo, ako malo byt. Aj pocasie vyslo.
Dakujem
Som si takmer isty, ze palmrest uz nikdy nezabudnem...

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.