Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 05 Júl 2024, 06:32

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 01 Sep 2010, 20:52 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
23. p.Bilčík nový člen, buď PCP alebo pružina?

poprosdím račej pružinovku. nech sa to rozrastá rovnomerne. :D :mrgreen:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Sep 2010, 20:55 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Má to aj to, čo prinesie neviem.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Sep 2010, 21:37 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 29 Júl 2010, 07:09
Príspevky: 667
Bydlisko: Trnafsko ;-)
zachytil som potrebu kosenia ? resp. asi aj v piatok by nebolo špatné to tam ísť trochu prečistiť na večer... lebo kosiť a potom strielať s tým nemám dobré skúsenosti... sa mi nejako klepú viacej ruky potom :D :D :D

čiže som tým chcel povedať že mám jednu obstarožnú benzínovú kosačku k dispozícii... len trošku s dopravou by bol problem chcelo by to kombíka... (obec dlhá... čiže cca 6 km od štefanovej) prípadne aj klasickú kosu :D :D :D

_________________
AA Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č.21 + JSB Exact 4,51
--- === ((( as mad as possible ))) === ---


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Sep 2010, 23:57 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 733
Bydlisko: Trnava
taaak a kotlik je v garazi pripraveny, ak som spravne vypocital objem, tak uplne plny kotlik ma 20litrov...

v podstate co sa toho kosenia tyka, tak to ani nie je zapotreby (to ma len tak napadlo ze nejake terce jednoducho nebude mozne umiestnit cisto na zem), len Michal nesmie zabudnut tie stojany :D Michal, ak mozem poprosit, prines aj bezpecnostnu pasku pre istotu a 20 kolikov na vyznacenie streleckych pozicii
aj ked ano pokosenim by sme si u spravcu splhli, a aj sebe pomohli co tam chodime v nedelu strielat, ale uz sa to nestiha, ja totiz uz mam na zajtra aj piatok program a tak by som tam nemohol ist pomoct a robotu nechcem nehavat len na 1 cloveka...

a aby som nezabudol, pozdravuje vas vsetkych Kutil, velmi chcel prist, ale z dovodu stretavky zo skoly po 25 rokoch (poobede) a potom nejakej akcii jeho syna (doobeda, nejake dobijanie hradu) na koru mu uz davnejsie slubil ho odviezt, sa nebude moct zucastnit


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 06:46 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 29 Júl 2010, 07:09
Príspevky: 667
Bydlisko: Trnafsko ;-)
tak aby sme neležali na polmetrovej tráve... tam sa dost blbo sklada karimatka, tak asi zoberiem len tú kosu a hrable a aspoň palebnú čiaru vyčistíme a bude... (predpokladám že bude stačiť nejaké 3 metre pokosiť... vlastne od toho kovového zábradlia po ten betonovy murik či čo to je) tam asi bude palebna čiara ? či ?

aspoň sa pred súťažou rozcvičím :D a prípadný neúspech v strelbe môžem hodiť na kosenie (som akurat zistil že sa striela 8 - 50 m a ja ani neviem ako mi to na viac ako 30 m lieta... skusim si dat par vystrelov v piatok na väčšie vzdialenosti :D :D :D ) ked ja mam len 30 m zahradu :(

_________________
AA Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č.21 + JSB Exact 4,51
--- === ((( as mad as possible ))) === ---


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 07:19 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
Zatiaľ to vyzerá tak, že prídem, tak donesiem aj kosačku a všetko potrebné technické zabezpečenie pre výstavbu trate, Tomcat, ak máš malý kotlík je mám taký 18l tak ho viem tiež zobrať. chalani čo boli na jar vo Vígľaši vedia aký. ak by som nemohol prísť tak Vám pošlem veci po niekom, mám taký malý príves, len by som ho niekomu musel pripojiť. Ja zatiaľ plánujem príchod cca okolo 7:30-8:00


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 07:29 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
Ešte som zabudol, donesiem aj jeden stan na registráciu + jednu tú súpravu z lavicami, a aj veci čo ostali z Vigľaša, ako plast poháre zvyšné lyžice, donesiem aj varič na kávu + čo ma ešte napadne :)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 08:15 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 29 Júl 2010, 07:09
Príspevky: 667
Bydlisko: Trnafsko ;-)
varič na kávu ? a to máš aj generátor E-energie ?

_________________
AA Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č.21 + JSB Exact 4,51
--- === ((( as mad as possible ))) === ---


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 08:20 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 05 Júl 2010, 14:07
Príspevky: 77
Bydlisko: Dubnica nad Vahom
:lol: :lol: este ze vymysleli plynove varice :lol:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 08:29 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
mám aj generátor:) bicykel budeme sa stridať :):):), ale petrexovi určite dobre padne kávička ako na prvej akcii, že áno? ale ak Vám to vadí nemusím !!! lebo ja kávu nepijem (len capuccino)


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.