Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 05 Júl 2024, 06:40

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 03 Sep 2010, 21:42 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Plantex kludne príď.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Sep 2010, 21:58 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
mám 18 ks, zajtra


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 04 Sep 2010, 21:37 
Offline
junior
junior
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05 Júl 2010, 21:59
Príspevky: 96
Bydlisko: Pezinok
Chcem sa poďakovať luďom ktorý zorganizovali dnešnú akciu, strávil som príjemný aj keď mokrý deň s ludmi na rovnakej vlnovej dĺžke :D
A ďakujem aj súťažiacim zato že sme odtial odišli všetci spokojní a hlavné zdraví.
No a niekto predsa musel byť posledný :D :D :D

_________________

Mám len testovaciu sadu diaboliek

//budúcnosť// HW97K(T) .177
//minulosť// HHF750, Hatsan AT44 QB78 deluxe


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 04 Sep 2010, 21:51 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 22:57
Príspevky: 1470
Bydlisko: Modrý Kameň
Práve som dorazil domov (vďaka Adrian). Chcel by som sa poďakovať za príjemne strávený deň. Zároveň navrhujem Petrexa na rád zlatej varešky. ;)

Tí čo tam neboli môžu ľutovať.
Obrázok


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 04 Sep 2010, 22:16 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 05 Júl 2010, 14:07
Príspevky: 77
Bydlisko: Dubnica nad Vahom
:lol: dakujem Janci,tak som dosiel domov v pohode,dakujem za prijemne straveny den organizatorom stretnutia.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 04 Sep 2010, 22:30 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 13:39
Príspevky: 717
Bydlisko: Mladá Boleslav
dnesok vazne total brutal :) trosku bojove podmienky ale ja som si to uzival... a ta nasa ceresnicka na torte v podobe rozstrelu tak to nam mozte len zavidiet :-D je to fakt super pocit taky mensi suboj... este raz grat Ivan.

_________________
:arrow: zbraň: Air-Arms Pro-Sport 15,0 J :arrow: optika: Bushnell Elite 3200T 5-15x40
:arrow: strelivo: Diabolo JSB Heavy cal. 4.5 :arrow:montáž: KOZAP model 23 - CZ 452


Naposledy upravil MarekZCKE dňa 05 Sep 2010, 00:31, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 04 Sep 2010, 23:57 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02 Júl 2010, 20:03
Príspevky: 1195
Bydlisko: Dolný Kubín
Teraz som dorazil v pohode domov. Ďakujem za príjemný deň, vynikajúci guláš a super zápas.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 05 Sep 2010, 08:30 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
Tomcat, super si to zorganizoval, vďaka však všetkým čo priši a pomohli, super akcia, pekné prostredie, počasie ako má biť, všetky možné bojové podmienky, petrex guľáš eňoňuňo :), latka sa zase postavila vyžšie, dostáva to pomaly profesionálnu úroveň, vďaka aj nášmu prezidentovi, bolo vidno, že jeho poučenie si každý zobral k srdcu a predtým z bezduchého pobehovania a manipulovania zo zbraňami sa stala fakt organizovaná a profesionálna súťaž na vysokej úrovni, som rád, že to všetci začali rešpektovať a brať vážne, kto nebol môže len závidieť, teším sa na ďalšie stretnutie a idem trénovať, aby som už aj ja doniesol nejaký ten krumpel domov :) (nie len z gulášu) :))))))

ešte som zabudol na zase super Vladove záverečné spestrenie, nabudúce bude musieť prísť skôr (Vladko mysli na to)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 05 Sep 2010, 10:23 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Tento môj príspevok bude trochu dlhší, napriek tomu verím že si ho všetci prečítate až do konca.

Takže priatelia, kolegovia strelci, ostrostrelci a pištolníci.
V prvom rade, ako aj minule, vám všetkým ďakujem za vašu hojnú účasť na 2.FT SO v Štefanovej, čím ste všetci jasne dali na javo, že vznik Slovak Airgun Field Target Association bol tým správnym krokom k dosiahnutiu nášho spoločného ciela a to organizovanie serióznych súťaží FT, HFT a v budúcnosti aj Silhouette a dokonca už teraz môžeme hrdo vyhlásiť že organizovaných na profesionálnej úrovni.
Ako ste si určite mnohý všimli v jednom príspevku koncom tohoto týždňa (ktorý som medzičasom vymazal) som niekomu verejne oznámil, že SAFTA mala k tomu dňu 16 aktívnych členov. S radosťou oznamujem malú zmenu a to, že od včerajšieho dňa je aktívnych členov 21 ! A nedá mi neurobiť takú malú rekapituláciu. Založenie SAFTA - 8 členov, po pár dňoch stúpol počet na 11. Po prvej vydarenej akcii vo Víglaši stúpol počet na 16 a po druhej, včerajšej V Štefanovej je nás 21. Ak si prepočítame percentuálny nárast za tých pár dní tak, tak za 2-3 roky by z nás mala byť FT&HFT veľmoc :lol: :lol: :lol:
Toľko k štatistike.
Bol som maximálne príjemne prekvapený, že napriek mizernému počasiu sa zúčastnili všetci ktorý svoju účasť aj avizovali v tomto vlákne a boli ochotný v tom daždi strielať a tým vystavovať svoje zbrane tejto nepriazni čo v našich končinách ešte nie je jav úplne bežný :D
Týmto chcem poďakovať aj novým členom, ktorý sa takejto akcie zúčastnili prvý krát, zhodnotili ju ako perfektnú a hneď sa stali aj členmi SAFTA. Zároveň sa im ospravedlňujem za to, že sme velmi nepokecali a nezoznámili sa trochu bližšie (bolo to len potrasenie rukou a predstavenie sa a v priebehu súťaže len zopár zodpovedaných otázok), ale program bol nabitý a času málo. Toto je asi jediné mínus pre nových pri jednodňových akciách. Ale pri najbližšej "trojdňovke" (na ktorej nás určite bude zase viac) si to vynahradíme :D

Čo sa týka samotnej súťaže opäť sa potvrdilo, že ak je niečo dobre naplánované, je malá pravdepodobnosť že niečo zlyhá. Vopred jasné pravidlá, s dostatočnou časovou rezervou zverejnené propozície s logickým časovým harmonogramom a žiadne tajnosti je to, čo robí naše akcie perfektne zvládnuté. Bolo super, že všetci zúčastnený (vrátane nových) mali v pravidlách jasno a že všetci maximálne disciplinovane dodržali dané bezpečnostné pravidlá. Je to veľmi dôležitý detail, ktorý nás posúva vyššie aj na medzinárodnej FT scéne, pretože už o nás okolité asociácie vedia a sledujú naše fórum a hlavne skúmajú fotá z akcíí a medzi sebou aj hodnotia (po Víglaši nás na polskom fóre hneď skritizovali napr. za pušky hlavňami opretými o chodidlo).
Samozrejme vďaka patrí Tomcatovi za perfektú organizáciu, Michalovi za tech.vybavenie a hlavne Petrexovi za neskutočný guláš (a tiež MZPRX za lahodnú prísadu do guláša :D ) Som rád že vela zúčastnených bolo ochotných precestovať mnoho km a hodín, aby si zasúťažili, čo tiež pridáva na vážnosti a serióznosti.
Všetkým oceneným ešte raz gratulujem, tým ostatným (vrátane mňa) do budúcna presnejšiu mušku a dúfam že pri najbližšej akcii sa opäť stretneme v takomto hojnom počte (a s takým nárastom nových členov :lol: )
Ďakujem.
El Presidente :mrgreen:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 05 Sep 2010, 11:53 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Júl 2010, 21:08
Príspevky: 484
Bydlisko: NMn/V
Veru akcia to bola pekna len skoda toho pocasia. Mne ako pozorovatelovi sa to velmi pacilo bolo vidiet s akou profesionalitou to caco, tomcat, Adrian a dalsi vedu! Bol som na ta takejto akcii prvy krat ale mam dojem, ze ako keby to chalani robili uz po 50x :) Len ma mrzi, ze som sa osobne namal cas s podaktorymi osobne porozpravat a strasne som chcel aspon otazkat, ked uz nevystrelit s klasickeho HWcka 100 s kompikom co ma tomcat alebo ferinovho s moderatorom... Bud sa sutazilo alebo lialo tak, ze sa nedalo ani pod dazdnikom stat nieto este okukovat zbran :( No nevadi ale aspon som pozorne pocuval rozdiely a uz mam jasno :)

_________________
Weihrauch HW100S .177 + Hawke Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
KalibrGun Cricket WST .22 + Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42
Slavia 620 r.v. 1973


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 28  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.