Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 01 Júl 2024, 04:38

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 188 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 15:29 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
ok Pišta dones obedár :), ale dúfam, že ho spapkajú všetci do dna a na obedár už neostane :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 15:54 
Veď ho nedonesiem prázdny, pri takých jedákoch..., radšej sa poistím.
(inak nejedávam ja veľa, iba často) ;) :D


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 17:49 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
V pohode, jedla bude dosť pre všetkých, na raňajky plánujem párky, obed guláš, večera pečené prasa + zbytky z obeda, ak vydá sud piva, nealko bude medokýš, samozrejme káva čaj, stravník ešte upresníme ale asi takto to bude vyzerať, strava bude hradná zo štartovného, ubytovanie si bude platiť každý sám cca 8,- E noc, štartovné sa ešte tiež upresní jeho výška bude asi taká aby pokryla všetky náklady na zorganizovanie súťaže, samozrejme všetky náklady sa po skončení zverejnia aby každý videl ako bolo z jeho štartovným naložené a aby aj bola predstava koľko asi taká súťaž stojí pokiaľ by chcel z organizovať niečo podbné.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 20:29 
, strava bude hradná zo štartovného,

Nechcem sa Vám do toho montovať, ale to potom budú hradiť súťažiaci aj náklady nesúťažiacích? Ženy, deti, frajerky, nesúťažiaci doprovod.
Štartovné platí súťažiaci strelec pred súťažou za účasť na súťaži a malo by obsahovať výdavky a náklady na uskutočnenie súťaže. Dá sa zahrnúť do štartovného aj časť stravného, ale na viacdňovú akciu sa nedá stravu zafinancovať čiste zo štartovného. To tu už ani nechcem rozoberať, ako to bude zo štartovným, keďže bude viac súťaží, či na každú súťaž bude zvlášť štartovné a ako to chcete rozdeliť medzi tymi účastníkmi, ktorí prídu len na súťaž, na sobotu a ktorí tam budú celé tri dni.
Ale ak máte na to nejaký vlastný recept, tak neberte môj príspevok ako " miešania sa do príprav súťaže", je to len malá poznámka.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 20:51 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Takže ho kludne môžem zmazať, že?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 21:07 
A to prečo?
Veď tu sa nemaže!
Pritom to súvisí s témou a nič v ňom neni, čo by pravidlá fóra zakazovali.
caco, ja Ťa nechápem.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 21:14 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 13:39
Príspevky: 717
Bydlisko: Mladá Boleslav
no ja som moc zvedavy ako to dopadne... rad zaplatim to neriesim. snad odovodnene. len aby ma to s poplatkami vo Viglasi nestalo viac ako tyzdenny pobyt v cesku kde sme strielali v Milovicich :)

_________________
:arrow: zbraň: Air-Arms Pro-Sport 15,0 J :arrow: optika: Bushnell Elite 3200T 5-15x40
:arrow: strelivo: Diabolo JSB Heavy cal. 4.5 :arrow:montáž: KOZAP model 23 - CZ 452


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 21:53 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
na žiadosť Michala davam sem navigaciu pre cezpolnych. presnú budovu ubytovne neviem ounaciť. to vám upresní Michal. ved zraz bude asi v mieste konania preteku a odtial vas tam asi on zavedie.
ak tak to admin presunie tento prispevok na prvu stranu kde je aj zoznam pretekarov.
http://i201.photobucket.com/albums/aa30 ... a/mapa.jpg


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 22:50 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
Ďakujem Ivan za pomoc dobre si to označil.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 1. FT Slovak Open Vígľaš
PoslaťNapísal: 05 Aug 2010, 23:50 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 03 Júl 2010, 18:07
Príspevky: 98
Bydlisko: Vígľaš
caco nič nemažeme !

Pišta, ak to chceš počuť takto: štartovné sa hradí na súťaž v sobotu hradí sa len jedno štartovné na všetky súťaže počas tohoto víkendu, zo štartovného bude hradené technické zabezpečenie súťaže a z časti strava, nikomu však nebudem počítať koľko misiek gulášu spapá, alebo či príde s rodinou alebo sám. Myslím si, že sme partia rovnako nadržaných ľudí ktorý si dokážu zorganizovať súťaž zabaviť sa oddýchnuť a spojiť prijémne s užitočným. Túto súťaž organizujem ja s Igorom tak ako sme organizovali prvú súťaž za spolupráci z KVS. Zorganizovali sme aj prvú súťaž pod záštitou KVS , ktorá si myslím, že dopadla na prvú súťaž dobre, tam si Pišta vybral štartovné a nikto dodnes nevie za čo, až na to, že z časti štartovného si uhradil stravné. Na súťaž ktorú som organizoval ja s Igorom ktorý zabezpečil viac vecí ako ja sa tuším do dnešného dňa nikto nesťažoval, okrem toho, že si nás sfúkol za dráhu ktorú si nám prišiel pomôcť postaviť neskoro a na základe toho sa posunul aj časový haromonogram. Bol som aj na súťaži v RS kďe po organizačnej stránke si zlyhal na plnej čiare. ( nie je to môj výmysel, vo fórum vzduchovkári.sk sa toho popísalo a zmazalo dosť). Čo je škoda, že si neprijal kritiku a s pokorou ponaučenie, ale stoj čo stoj si sa obhajoval. Na základe týchto skutočností vznikla aj asociácia SAFTA pod ktorou záštitou je organizovaná táto súťaž. Celá táto súťaž bola vyvolaná reakciami ľudí ktorý boli aj na prvej súťaži. Preto sme sa s Igorom rozhodli, že zorganizujeme trojdňovku pre ľudí ktorý si chcú zastrielať zabaviť sa a hodovať. Komu sa to zdá neprijateľné a drahé nemusí sa zúčastniť. Poviem ale len toľko ja som tiež bol v Drienčanoch s rodinou, nepáčil sa mi základný tábor resp. ubytovanie ubytoval som sa v hoteli oproti a neriešil som či to bude drahšie ako dovolenka v chorvátsku. Keď som sa rozhodol, že tam chcem ísť tak tam idem, keď na to mám, keď nebudem mať tak nepôjdem. Za štartovné som mal len blato, komáre a hladné brucho. Preto chcem aby sa za štartovné strielalo, pilo a hodovalo. Nebudem si rátať do toho svoj čas na príparvu, naftu, telefón a podobne to je moje hobby a kto má podobné hobby tak je vítaný. Celá súťaž bude transparentná a všetky výdavky po súťaži zverejníme. Nechcem nič viac nič menej, ak sa súťaž neprefinancuje zo štartovného, zvyšok doplatím sponzorsky ja zo svojho. Nebudem daľej reagovať na podobné príspevky ako si napísal Pišta. Celé stretnutie je založené na dobrovoľnosti, nikoho nenútim, avšak každého rád privítam a budem rád keď aj z iných kútov Slovenska sa ľudia pridajú a tiež zorganizujú podobné podujatia. Celé toto podujatie má slúžiť ako návod, ako na to a čo vylepšiť, nie sprotiviť a zrušiť. Petrex je toho príkladom ! jeho pohodová akcia nás len združila a nie rozbrojila. Ak ti ide Pišta o to tak nie si vítaný. Ak máš záujem spolupracovať tak rád sa s tebou stretnem a budem spolupracovať. Všetkých Vás ešte raz srdečne na túto akciu pozývam a teším sa na stretnutie s Vami. Ja zajtra odchádzam trochu relaxovať po troch rokoch s rodinkou do chorvátska, tak nebudem k dispozícii ale 16.08.2010 sa vrátim a všetko doriešim. Ak budú nejaké kreatívne nápady obrádte sa na Igora (ktorý nie je kamarát s PC a preto tu nie je zaregistrovaný ale jeho tel: je 0905 631 539

Ešte raz teším sa pohodovú akciu

S pozdravom Michal

PS: ak niečo budete mať na mňa tak SMS na 0905 470 774


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 188 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.