Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 29 Jún 2024, 02:37

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 12:37 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Tak som info o akcii zavesil na vzduchovkárov aj na GS.

Tak a teraz je čas prejsť na dôležitejšie veci a to čím sa na akcii budeme krmiť :lol:

Pôvodne padla myšlienka na guláš, no bohužial nemáme zodpovednú a nesúťažiacu osobu ktorá by sa zhostila tejto nelahkej úlohy (Ale mi to ide s tými slovnými spojeniami čo? :lol: :mrgreen:) . No proste nemáme kuchára.

1. Napadlo ma že by sme mohli nakúpiť podla počtu prihlásených napr. už vopred napácované rebierka, krkovičku, karé alebo niečo iné podobné (1-2 kúsky na osobu, podla dohody) a po súťaži by si to každý opiekol na grile, s tým že by sa toto podla bločku rozpočítalo a každý by si to priplatil (predpokladám že by to nemalo byť viac ako + cca 2 eurá na hlavu).
2. Druhá varianta je že si každý donesie čo chce (či na opekanie alebo iba tak. Gril prinesieme).
3. Pitie si každý prinesie sám to čo mu chutí.

Vaše návrhy?


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 15:18 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
v prvom rade sa mi páči že sa nazbierali už 5-ti pružinovkári takže snád uz nebudem 1-2 ani 3-tí. :o konkurencia je super. ;)
moj nazor ohladne jedla ak donesiete gril tak by to mohlo byt tak ako s pitim. kazdy si donesie co mu chuti.
ja napriklad dam prednost 1,5kg-movemu stejku pred tenkym a mastnym rebierkom. :lol: :mrgreen:
a este nezabudni sledovat GS a Vsk ak sa niekto prihlasi dopisat ho do zoznamu. celkom pekne sa ludia zbieraju.
a je to aj k českým priatelom celkom blizko.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 16:26 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
No, čo sa týka GS tak úspešne odignorovali akciu vo Vígľaši takže predpokladám že so Štefanovou to dopadne tak isto :lol: To len tak naokraj.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 16:41 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 29 Júl 2010, 07:09
Príspevky: 667
Bydlisko: Trnafsko ;-)
tak aby nás pružinovkárov bolo viac... teda snad mi to vyjde...

_________________
AA Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č.21 + JSB Exact 4,51
--- === ((( as mad as possible ))) === ---


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 16:59 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 22:57
Príspevky: 1470
Bydlisko: Modrý Kameň
caco píše:
No, čo sa týka GS tak úspešne odignorovali akciu vo Vígľaši takže predpokladám že so Štefanovou to dopadne tak isto :lol:

Čo je dosť smutné. Aspoň "kolegovia" z ft-hft.cz by mohli prísť - veď by im na to stačilo jedno auto :lol:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 17:11 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
madbugie píše:
tak aby nás pružinovkárov bolo viac... teda snad mi to vyjde...

sa posnaž... :lol:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 20:00 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Tak najprv jedlo:
Osobne som za variantu, ze si kazdy donesie, co mu chuti so sebou (samozrejme jedlo). Pitie tiez.

A teraz GS:
Ano, nebol nikto. Ale treba to tam zverejnovat aj s odkazmi a linkami na propozicie.
Ked uz nic ine, tak par zaujemcov si to aspon precita a dostane sa tak na nase stranky.
Co je pre nas reklama zdarma a sirenie nasho mena aj v zahranici. To potesi. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 20:26 
Offline
junior
junior
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05 Júl 2010, 21:59
Príspevky: 96
Bydlisko: Pezinok
Ak nevadí, prišiel by som ako divák priučiť sa pravidlám a pokukať ako to vlastne všetko prebieha som stoho trocha dezorientovaný. Mám to kúsok takže nieje problém, teda ak nepôjdem do Antola na polovnícke slávnosti.
Variť viem ak by bolo treba ;)

_________________

Mám len testovaciu sadu diaboliek

//budúcnosť// HW97K(T) .177
//minulosť// HHF750, Hatsan AT44 QB78 deluxe


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 20:55 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 756
Bydlisko: Limbach
Ako som uz spominal, venujem sponzorsky 20 eur na jedlo pre vsetkych. Na suroviny na gulas by to mohlo stacit, alebo aj spekackov vyjde z toho celkom dost.
Ak si kazdy chce svoje sutazne jedlo (podla prisne tajneho receptu prespikovane mrkvou a anabolikami) priniest sam, bol by tu este variant s 20l samochladiacim sudkom piva. Myslim, ze po odstrielani bude dost casu na jedno, dve a do konca akcie budu vsetci soferovania schopny. tak isto viem zabezpecit meranie triezvosti pri odchode...

_________________
Evanix Blizzard, AR6, U850 Hunter, DU-10 Condor, 2x HW97k, HW100, Daystate GP, Ripley AR5s, Anschütz 9003, Gamo PT-80
kukam cez 3x Big Nikko, Optisan 8-32, Walther 6x, Visionking 4-48x65, FireWolf 3-9 x32AO
Diktátor Národného FT centra v Limbachu, nafúkaný /na 200 barov/ manager pecenych klobasok a kvapalnych elektrolytov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2010, 21:20 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Ako živnostníček ktorý potrebuje auto každý deň, s tým pivom asi nebudem riskovať.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 273 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.