Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 15 Máj 2024, 03:24

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 18 Mar 2015, 08:33 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
JuroNR, mylis sa.
System, ze kazdemu sa raz ujde medaila neplati plosne. Vzdy je to podlozene výsledkami, tréningom a situáciou na sutazi. Vôbec neplati, ze si staci iba pockat a pride to samo. A este verejne vyhlasit a tvrdit, ze staci iba trpezlivost a ze je to tak na 100 percent. Je to uplne mylna predstava. :thumbdown:

Chalani Ti potvrdia, ze trening robi majstra. A prave to je ten vyvoj a progres. Musis sa vypracovat a moze to trvat aj par rokov. Plati to v kazdom sporte. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Mar 2015, 11:04 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 02 Sep 2010, 10:10
Príspevky: 543
Adrian ten moj prispevok bol pisany s trochou nadsazky. Každy kto tu už trocha dlhšie striela sa mu stalo že obsadil nejaku medajlovu poziciu, to bolo myslene s tou vydržou a to že niektory boli posledny a dnes su prvy to je tiež pravda a dokonca ich je viac, tak neviem kde sa mylim.
Ale jedna vec je až zaražajuca, akonahle sa niekto vyjadri k bodovaniu ako keby stupil na kurie oko. Niekedy ludia v snahe za viťazstvom doslova stracaju zdravi rozum.
Raz mi rozpraval jeden suťažny strelec že boli niekde na suťaži a tam bol jeden taky čo išiel za viťazstvom cez mrtvoli a urobil to že strelil susedovi do terča nejaku tu 6 aby teda super nevyhral, lenže tento to uvidel a zobral mu udajne maloražku a rozmlatil mu ju o zem.
Ja len dufam že v snahe byť prvy sa toto u nas nikdy nestane.

p.s. vidim že aj na susednom fore sa rieši to nešťastne bodovanie.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Mar 2015, 12:56 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4238
Bydlisko: Trnava
Nemam pocit ze by sa islo cez mrtvoly po umiestneni. Samozrejme nejaka ta nadavka obcas padne, ale to je normalne. Priebeh sutazi vnimam ako pohodovy. Ja si to uzivam.
Co sa tyka bodovania, je dane pre tento rocnik. Je to nieco nove, tak je normalne ked sa niekto na nieco opyta, alebo da nejaky postreh.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Mar 2015, 14:39 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Jan 2014, 22:07
Príspevky: 334
Bydlisko: Senica
Ja som to vobec neriesil tymto smerom. Po medailach neprahnem. Minuly rok som ich mal dost a myslim, ze aj tento rok sa mi nejaka podari utrhnut. Absolutne suhlasim, ze trening robi majstra. Bohuzial doma mozem trenovat akurat tak hod sipkami. A s bodovacim systemom nemam problem hlasoval som zan

_________________
Weihrauch HW97K Black Line .177
Vortek PG2 12ftlb tune kit
BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
150mm custom sidewheel
JSB Exact 4.52


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 19 Mar 2015, 01:47 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
Feri?
a keď to máš takto spravené len v podstate pre tvoju a našu potrebu-myslím tým že nie na oficiálnu stránku.
mohol by si tam dohodiť aj stĺpec kde by zratúvalo aj body spolu a aj ligové body-tak ako minulý rok.
dalo by sa to pekne porovnať ktorý bodový systém ako ohodnocuje.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 19 Mar 2015, 07:14 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Ivco spal si do teraz? Alebo?
Ved to je od zaciatku na hlavnej stránke...
http://www.ft-hft.sk/index.php/leagues/ ... -liga-2015
pod súťažami máš výsledky strelcov.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 19 Mar 2015, 23:57 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
ano to som neprehliadol. ved som sa prvy na to pytal kedy to tam pobeží po novom :).

ale teraz myslím tak že by to feri nahodil do jeho exceltabulky a bolo by to vedla seba po kope tak si to lepsie porovnám-me.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 20 Mar 2015, 00:44 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1803
Bydlisko: Šamorín
Tabulka ktoru urobil Feri je docasna!!! Vsetky udaje sa tam nahadzuju a prepocitavaju rucne!!! Igi79 robi postupne zmeny na nasej stranke a spracovava aj udaje do noveho bodovania... Je hodne pracovne vytazeny, tak termin kedy to bude hotove nevieme... Feri sa ponukol, ze bude zateal evidovat vysledky a spravi tabulku s novym bodovanim... Dopisovat a nascitavat dalsie udaje do terajsej Feriho tabulky sa mi zda momentalne zbytocne. Ked sa preklopi system bodovania na nasu stranku, tieto udaje tam budu spracovane a excelovska tabulka sa zrusi - vymaze...

Teraz ti Ivan nic ine neostava, len sa nepohodlne preklikavat medzi nasou strankou, kde je stare bodovanie http://www.ft-hft.sk/index.php/leagues/ ... -liga-2015 a excelovskou tabulkou v prvom prispevku tohoto vlakna viewtopic.php?f=45&t=1065 nie vsetko je dokonale podla nasich predstav a zelani... ;)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 20 Mar 2015, 00:58 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4238
Bydlisko: Trnava
Tiez sa mi zda zbytocne nabalovat tam dalsie veci a robit to neprehladnejsim. Ale kazdy si moze do tej tabulky pridavat udaje a tieto porovnavat ako sa mu zachce.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 20 Mar 2015, 02:06 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
kluci mne je všetko jasné.
ja len debatím na fóre. :thumbup:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.