Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 02 Máj 2024, 23:28

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 15 Mar 2016, 10:43 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 92
Košický vzduchovkári Vás srdečne pozývajú dňa 2. – 3.4.2016 na HFT súťaž v Smolníku. Štart v oba dni o 10:00. Bližšie informácie sú uvedené v propozíciách. Propozície sú aj v registračnom formulári, kde okrem propozícií je číslo účtu na ktoré poprosím uhradiť štartovné. Ďalej je tam info ohľadom GPS súradníc, odkaz na mapu, pravidlá HFT a odkaz na ubytovanie. Spoločný obed bude zabezpečený na Úhornej. Taktiež bude zabezpečené občerstvenie na trati ako minerálna voda, káva, čaj.
Odkaz na registráciu:
http://www.goo.gl/forms/CQEFIU2YpG
Odkaz na zoznam registrovaných:
http://www.goo.gl/UHN0nV

_________________
Hobby strelec


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 15 Mar 2016, 11:20 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Prídem pomôcť a možno aj vyskúšam východniarske HFT. Tak som sa regol aby sa mi ušlo miesto.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 27 Mar 2016, 12:06 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Dovolím si tu dať nejaké info. Ako prvé, obed v sobotu a nedeľu bude na Úhornej je uvedené vo vlákne na začiatku. Nakoľko to nie je celkom štandardná reštaurácia, tak potrebujú vedieť koľko bude záujemcov o obed. Kto sa registroval skôr t.j. (od 15.3 - 22.3.2016) prosím dajte informáciu Marcelovi buď túto cez vlákno, alebo cez ss kto má záujem o obed. Cena obeda do 4€. Menu sobota: Hovädzia polievka, rezeň, zemiaky. Nedeľa: Slepačí vývar, kuracie stehno, ryža, šalát. Táto informácia je už aj v registračnom formulári na začiatku o tom organizátor nevedel, tak SORRY.
Od štvrtka do soboty som bol v Smolníku Marcelovi pomôcť s novými L-kami (už sú komplet hotové a nastriekané 200ks). V sobotu sme vyznačili trať pre 100 sklopiek, kde sa to samozrejme neobišlo bez úpravy terénu. Súťaž bude v krásnom lesnom prostredí s menším jazierkom vysokými skalami nejakými priepasťami a cele to dotvorí slniečko ak bude svietiť. Neprezradím, len trochu napoviem, že sme využili všetko čo príroda ponúkla, takže to bude dosť zaujímavé. Preto trénujte a trénujte. Kto nepríde už teraz môže ľutovať. Cesta na miesto súťaže je po asfaltovej ceste. Chcem sa poďakovať za sobotnú drinu Marcelovi dostal najviac zabrať, Milanovi Komorášovi a jeho synovi a môjmu synovi.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 27 Mar 2016, 14:44 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Registracia aj na hlavnej stranke SAFTA. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 27 Mar 2016, 20:42 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 13 Feb 2016, 09:21
Príspevky: 17
CAUTE,,ja poprosim obed aj SOBOTU..AJ NEDELA,,dakujem.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 28 Mar 2016, 19:51 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Odporúčam preštudovať pravidlá: http://www.fieldtarget.cz/reporty/pravidla.html
Za pozornosť stojí, že pri polohe kľak bez opory je povolené podopierať pusku (palmrest) dlaňou, alebo prstami a nie kĺbom zápästia. Pri polohe v ľahu je povolené mať opretý spodný okraj botky. Ak je niektorá časť pušky nižšia ako spodok botky, nesmie sa žiadna časť opierať o zem.
Pre staviteľov - povinná poloha stoj s oporou musí byť strieľateľná z oboch strán. Pri povinnej polohe kľak a stoj musí byť v okolí kolíka rovina.
To nemachrujem, ale práve som si to prečítal. :mrgreen:

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 28 Mar 2016, 20:26 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Ja zase odporúčam si preštudovať pravidlá na ktoré je odkaz v registračnom formulári. Dám ho pre istotu aj tu: viewtopic.php?f=68&t=1139
Marcel ako organizátor sa rozhodol usporiadať súťaž podľa starých pravidiel z roku 2015. Nebolo by dobre tu zavadzať ľudí pravidlami z iného fóra. Dovolil som si to napísať, keďže som sa s Marcelom o tom rozprával. Hovoril som mu aj to nech to tu napíše aby neboli zbytočne hádky podľa akých pravidiel bude súťaž usporiadaná. Bolo by dobre keby to potvrdil aj samotný Marcel.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 28 Mar 2016, 20:46 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Nemal som v umysle nikoho zavadzat pravidlami z ineho fora. Je to odkaz na prelozene oficialne pravidla HFT pre rok 2016. Ked sa organizator takto rozhodol, samozrejme to respektujem.
Mozno malo byt oznamene na zaciatku vlakna, ze sa ide podla minulorocnych pravidiel, ja som odkaz na pravidla z roku 2015 v registracii bral ako chybu a nie zamer.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 28 Mar 2016, 20:53 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Je to moja chyba, že som to nenapísal jasne a dal som len odkaz. Tisíc ľudí tisíc vysvetlení. SORRY

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT - Smolník 2-3.4.2016
PoslaťNapísal: 28 Mar 2016, 21:21 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 92
Určite sa pôjde podľa starých pravidiel, nakoľko na našich fórach nové pravidlá nikde nikto nenájde a České fóra nesleduje každý. Myslel som ,že odkaz na pravidlá bude stačiť. Keďže je to moja prvá organizácia súťaže, možno to nebude na 100%.

_________________
Hobby strelec


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.