Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 03 Máj 2024, 03:31

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
Autor Správa
PoslaťNapísal: 05 Sep 2016, 20:42 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Na čas pokiaľ sa nenakopírujú všetky fotky na disk aj zip súbor som zrušil zdieľanie. Ide to strašne pomaly. Samozrejme, že to padlo a nový čas dáva 1:45. Keď tam bude všetko dám vedieť.

Edit:
Foto je už k dispozícií.

_________________
EX


Naposledy upravil Jojo62 dňa 05 Sep 2016, 22:02, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 05 Sep 2016, 21:09 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1800
Bydlisko: Šamorín
Trošku neskôr, ale predsa... asi všetko už bolo povedané, ja len doplním, že som nesmierne rád, že aj na takýchto tratiach ste schopní nastrieľať neskutočné výsledky :thumbup: len tak ďalej priatelia.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 05 Sep 2016, 21:42 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Znovu sa mi potvrdilo ze sutaze si clovek vyhra, alebo prehra v hlave. V sobotu som bol premotivovany, chcel som ist pred Milana v celkovom hodnoteni. Dokonca som bol na nastrelovacke. Robil som nezmyselne chyby, nestrielal som tak ako som zvyknuty strielat pod uhlom. Vymyslel som novu polohu noh. Tak to aj dopadlo. Bol som sice na druhom mieste, ale s obrovskou stratou na Milana. Mrzelo ma to, ale musel som uznat, ze vitaz zvitazil uplne zasluzene. :super: Zmieril som sa s druhym miestom v lige. Poobede a vecer som zrelaxoval, zrovnal si to v hlave a na druhy den som si povedal, ze samozrejme vynecham nastrelovacku a budem strielat len to co viem a nebudem vymyslat. Tak sa stalo. Nerozhodilo ma ani ze sa mi roztrhol podsedak a pouzival som Marcelov, za co mu dakujem. Tak bude suboj o celkove poradie v lige zaujimavy az do konca. Povodne som mal v plane odstrielat posledne kolo s HFT zostavou, ale urcite to neurobim a zabojujem az do konca. Nech to dopadne akokolvek, mam rad taketo situacie.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 05 Sep 2016, 23:04 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Keď som písal po nejakých prvých 4 kolách ligy, že to možno bude boj do posledného kola a rozhodovať bude možno jedna sklopka o celkovom vížazovi, tak ma ani v sne nenapadlo ako sa to vyplní. Všetko je otvorené, nič nie je rozhodnuté. Keď som si už myslel, že som odskočil ani som sa nenazdal a náskok bol fuč.
Za tu nedeľu Fero klobúk dolu na danej trati. Ešte raz veľká gratulácia k perfektnému výsledku. :thumbup:
O to viac som naštvaný sám na seba, lebo aj táto trať sa dala veľmi dobre nastrieľať z môjho pohľadu, keby som bol udržal koncentráciu. Lenže nesúťaží sa na keby...
Keď sa však pozriem v globále na výsledky celkovo všetkých účastnikov, tak si myslím, že veľmi veľa strelcov urobilo za posledný rok veľmi veľký progres a viacerí na tejto ťažkej trati nielenže neprepadli, ale veľmi slušne nastrieľali. A tu naozaj nestačilo len strieľať a naklikávať podľa ťaháka, ale trebalo neustále aj premýšľať a zohľadňovať tie uhly.
Teším sa na posledné kolo, ďalšie stretnutie s fajn príjemnými ľuďmi.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 06 Sep 2016, 11:29 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Fotogaleria zverejnena na nasich strankach. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 06 Sep 2016, 19:50 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Feri to je nič že mať to v hlave ale ja som mal po nálade ako som zbadal v nedeľu ráno tohoto neznámeho pána čo na obrázku drží v ruke odpadnutý (asi odhrdzavený) výfuk z ruskej stíhačky SU 27 ktorá prelietavala nad Sliačom a ten mu padol na hlavu on si ho v tej manufaktúre kde opracuváva kov na drevenom kolovrátku upravil (ten výfuk) a od vtedy začal so streľbou a neprestajne ma prenasleduje a sústavne ma deptá. Potom sa divíte že čo mi bolo v nedeľu. :crazy:


Prílohy:
ivco ivan.jpg
ivco ivan.jpg [ 340.51 KiB | Zobrazené 527 krát ]

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 06 Sep 2016, 20:28 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 00:46
Príspevky: 2499
Bydlisko: Zvolen
Zlate casy. To sme mali vzduchovecky. :)


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.