Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 02 Máj 2024, 21:51

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: 11. kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 08:20 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Srdečne Vás pozývame na 11. kolo FT SAFTA ligy 2016

Miesto a deň konania: Šoporňa (areál hotela RELAX INN http://www.relaxinn.sk/) dňa 08.10.2016 (sobota)
Trasa: tu
GPS: N48.229856, E17.824144

Propozície
Obrázok

Registrácia: --- ukončená --- (EDIT1)
Zoznam registrovaných: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ChCxjzkd4bn7oQjux32zL3rSi-TX9xpcPBYThVQoHjk/edit?usp=sharing

Štartovné prosíme uhradiť do 05.10.2016 na ucet: SK62 8360 5207 0042 0249 9514. Do správy uveďte svoje meno. Štartovné na nedeľu nie je stanovené. Je ľubovoľné. Ak chcete, môžete k štartovnému na 11. ligové kolo pridať ľubovoľnú sumu ako štartovné na nedeľnú súťaž. Ak nechcete platiť nemusíte. V prípade neúčasti, bude štartovné vrátené v plnej výške.
Informácie k ubytovaniu v registračnom formulári má iba INFORMATÍVNY charakter.Každý si ubytovanie rezervuje sam. Hotel Relax Inn nám prisľúbil rezervovať 10 izieb. Pri objednávaní ubytovania prosím oznámte, že je to na streleckú súťaž, aby sa nestalo, že Vám oznámia že nemajú nič voľné a pri tom budú mať mať voľné izby pre strelcov. Stravu upresním hneď ako bude upresnená.

Okrem vyhodnotenia 11. kola prebehne aj vyhodnotenie FT ligy 2016.

V sobotu 08.10.2016 sa v mieste konania súťaže uskutoční výročná členská schôdza SAFTA. Verím, že nám na našej organizácii záleží a zúčastníme sa v "plnom" počte.

V nedeľu 09.10.2016 sa uskutoční mimoligová FT suťaž so začiatkom konania od 9:30 do 13:00.

Z poverenia Fera uverejnil Pedro35

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Naposledy upravil Pedro35 dňa 06 Okt 2016, 08:25, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 08:41 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Registraciu najdete aj na nasich strankach. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 12:00 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Nejde mi odoslat registráciu nakolko pole s počtom ubytovanych na izbe je povinne tak registrácia sa neda dokoncit lebo ja bez noclahu a takáto možnosť tam nie je. Ja pridem v sobotu a poprosim 2x obed. A ten účet patrí Mbank? Ďakujem.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11. kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 12:39 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Autor formulára to opraví potom sa môžeš zaregistrovať. Tu nájdeš prehľad bánk: http://www.kod-banky.sk/slovenske-banky/
Inak je to účet mBank.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 13:08 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Ďakujem, niekde už tú mBank nájdem lebo ja to tam musim vložiť fyzicky a bohužiaľ vždy to je do inej, raz Slovenská sporiteľňa potom Tatra banka a pod. ale chápem že usporiadateľ súťaže sa s tym nechce zdržiavať pred sutažou nakoľko má dôležitejšie povinnosti .

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 13:16 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07 Júl 2011, 21:54
Príspevky: 1038
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto
Preto sa aj na súťažiach s niekoľko tisíc učastníkmi dá stále registrovať a platiť na mieste a v hotovosti. Nedalo mi nezareagovať lebo naozaj nie všetci používajú internet banking prípadne im kolidujú akcie a rozhodnú sa na poslednú chvílu ktorej dajú prednosť.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 13:16 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Zdenko, vďaka za pochopenie v mene organizátora.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 13:20 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Pali KM píše:
Preto sa aj na súťažiach s niekoľko tisíc učastníkmi dá stále registrovať a platiť na mieste a v hotovosti. Nedalo mi nezareagovať lebo naozaj nie všetci používajú internet banking prípadne im kolidujú akcie a rozhodnú sa na poslednú chvílu ktorej dajú prednosť.

... keďže im výška výnosov štartovného alebo sponzorov umožňuje pokryť náklady na vyberača štartovného ...(ale môžeme sa dohodnúť, že v deň súťaže jeden z na mieste platiacich vyzbiera štartovné a organizátorovi odovzdá celkovú čiastku aj s evidenciou)

- Registračný formulár som upravil v položke počet ubytovaných, dík za upozornenie ...

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 13:32 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Pali, keby si napisal že si tam sadnes a budeš vyberať štartovné, tak nemám nič proti platbe v hotovosti. Ale takto tvoj príspevok hovorí o tom čo ma spraviť druhy a nie autor myšlienky.
Kto má nejaký problém ako popisujes, určite sa vieme dohodnúť. Stačí poslať SS, prípadne zavolať.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: 11 kolo FT ligy Šoporňa
PoslaťNapísal: 26 Sep 2016, 13:43 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
K platbe štartovného na účet sa už popísalo hádam dosť. Tie blbé keci okolo toho som vyvrátil názornými videami a pokecom k tomu. Je to rozhodnutie organizátora a malo by byť rešpektované. Na počte účastníkov nezáleží. Citujem: V prípade neúčasti, bude štartovné vrátené v plnej výške!!!!!!!! Dá sa to riešiť aj týmto spôsobom. Len treba chcieť a nehľadať dôvody ako sa to nedá!!! Na tejto stráne http://spartanrace.sk/pravidla-pretekov-2/?lang=sk som iný spôsob nenašiel. Hneď na začiatku sú platobné metódy vpravo. Ten odkaz nemá slúžiť na to aby sme sa teraz tu bavili mimo tému Šoporňa!!!
Dodatok k príspevku:
Svoj príspevok som písal v práci tesne pred koncom zmeny a nemal som čas prelustrovať celú stránku. PaliKM mi poslal ss za čo mu ďakujem, kde vysvetlil, že je možnosť sa registrovať na mieste. Túto informáciu sa nedozviete v pravidlách, ale až v samotnej registrácií. Tu je link: http://spartanrace.sk/race-details/?eve ... ic&lang=sk
Môžete si všimnúť, že na termín 1.10 Liberec sa dá už registrovať cca 4 mes. dopredu t.j. suma 62€ na mieste 102€. Pali mi písal, že by som sa mal ospravedlniť za zavadzajúcu informáciu, len zavádza stránka nie ja. Čo som našiel to som zverejnil. Odkazom od PaliKM to dávam na pravú mieru.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 54 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: VladoB a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.