Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 03 Máj 2024, 05:36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 07 Máj 2017, 20:40 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Dalsi skvely vikend.
Napisali ste, ze narocnost stredne tazka, ale dovolim si povedat, ze pre mna to bola doteraz najtazia trat.
Dakujem, ze sa strielalo oba dni.
Zipajovci a organizatori, dakujem aj za prijemnu spolocnost a pohostenie.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 07 Máj 2017, 23:36 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Skvele dvojkolo. Vsetko bolo dokonale. Perfektne drahy premyslene do najmensich detailov, do toho slnko a vietor. Krasna priroda. Vecerna grilovacka u Zipajovcov na chalupe bola vyvrcholenim soboty. V nedelu nas rano vystrasil dazd, velmi sa nam strielat nechcelo, ale pocasie sa nakoniec umudrilo.
Video zo Smolnika https://youtu.be/uFU94YkULdA

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2017, 00:05 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Marcel veľka vďaka za zorganizovanie tohto skvelého dvojkola ligy. Pre mňa osobne srdcovka z hľadiska prostredia prírody. Bez pomoci Joja a všetkých ktorí prišli stavať trať a pomáhať by sa to nedalo zvládnuť časovo v tomto náročnom teréne. Ďakujeme! Je vedľajšie či som veriaci, alebo nie, ale dnes to bol niekto mimo nás, ktorý rozhodol, že to 6.kolo sme odstrieľali takmer bez dažďa. To bol pre mňa malý zázrak, keďže vieme ako pršalo tesne pred závodom a následne po ňom.
Okrem toho pre mňa dnes najväčie prekvapenie dňa juniori Dede a Adam. Za dnešný deň máte môj obdiv a rešpekt. Len tak ďalej chlapci! Príroda zariadila že tá trať bola naozaj dosť obtiažna.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2017, 09:43 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Marcel a pomocníci, ďakujeme s Filipom za výborný strelecký víkend s fantastickou grilovačkou. Trať nás dokobnale prevetrala po všetkých stránkach. Počasie sa nad nami doslova zľutovalo a umožnilo nám odstrielať veľmi zaujímavé 6. kolo, v ktorom všetci juniori prestrieľali svojich otcov.

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2017, 09:59 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Apr 2011, 09:44
Príspevky: 541
Bydlisko: Bratislava-Dubravka
Velka vdaka rodine Zipajovych za organizovanie sutaze aj posedenia pre nas a pritom sami ani nestrielali. Som rad, ze som sa mohol zucastnit tejto sutaze ktora bola pre mna velmi narocna. Pri strelbe v klaku do kopca sa zlaklo uz aj moje HW 100 a racilo sa pokazit. Nastastie prisiel pan doktor Jojo a chore HW100 vyliecil a mna poucil o dalsej rekonvalescencii.
Musim sa priznat, ze radsej chodim na stretnutia s vami ako do prace.

_________________
Weihrauch HW100 FSB Hawke Sidewinder ED 10-50x60


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2017, 15:47 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Fero vďaka za video, stále ťa v tomto obdivujem, ako počas súťaže ešte dokážeš točiť video, alebo fotiť a pri tom naplno súťažne strieľať.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2017, 18:42 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1800
Bydlisko: Šamorín
Už oddýchnutý pridám aj ja svoj zážitok...
Prostredie v Smolníku je jedinečné... možno si neuvedomujeme, ale mnohé krajiny nám takéto prostredie závidia (osobná skúsenosť), obzvlášť, keď tam môžeme zorganizovať FT alebo HFT súťaž. Obrovské ďakujem Marcelovi a všetkým, ktorí mu boli nápomocní... O náročnosti trate nebudem hovoriť, to je individuálne, ale veľmi ma potešila naša omladina: Adam Komoráš, Denis Šamo jr., Simona Hulačová a Filip Šišolák, ktorí aj na takejto trati nastrieľali super výsledky. Prajem im, aby im forma vydržala a robili nám radosť aj naďalej. Dúfam, že aj v budúcich rokoch sa v Smolníku budeme naďalej stretávať...

PS: veľké ďakujem patrí rodine Žipajovej, za skvelú grilovačku u nich na chalupe...
PS2: Feri ďakujeme za video... ako už bolo spomenuté, je obdivuhodné, ako počas súťaže natáčaš a popritom sa dokážeš sústrediť na streľbu... :thumbup:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2017, 20:41 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Súhlas so Serpom, zabudol som na Filipa a Simonku, ale ich akosi beriem ako také naše spoľahlivé stálice, u ktorých ma ten ich výkon neprekvapil. Bodaj by nás stále naša omladina prestrieľala. Myslím, že to bude čoraz častejšie...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2017, 20:54 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 92
Nám neostáva nič iné, len sa poďakovať všetkým za účasť na 5. a 6. kole FT ligy. Veľké ďakujem patrí všetkým, ktorí pomáhali pri stavaní a rozoberaní trate. Sme veľmi radi, že sa Vám páčilo a už teraz sa tešíme na ďalšie súťaže v Smolníku. Blahoželáme výhercom aj našim juniorom, ktorí super predviedli, ako sa má strieľať.

_________________
Hobby strelec


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 09 Máj 2017, 20:33 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Foto sa nachádza ako vždy. Fotky nie sú upravované sú v pôvodnej veľkosti. Sťahovanie bude dlho trvať. :) :/
Kto sa uspokojí s nižšou kvalitou je tam súbor web.zip
Fotky sú zmenšené kvalita horšia.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.