Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 02 Máj 2024, 21:37

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
PoslaťNapísal: 13 Aug 2017, 21:28 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Šťastne sme dorazili domov, po ceste prišla spavá kríza a musel som na chvíľu zavrieť oči, aby som mohol pokračovať ďalej.
Nech sa nikto neurazí, ale pre mňa osobne táto súťaž je absolútnou topkou. Nešlo pri tom vôbec o súťaž. Na kvalitu Ala Jojo som si už zvykol. Topkou bola prostredím, veľmi príjemnými milými ľuďmi, obrovskou pohodou. Všetko klapalo.
Cítil som sa ako nejaký prominent, veľká vďaka Jojovi, Maťovi, Ivanovi ich rodinám, ktoré nás obskakovali. Tie lesy zanechali vo mne veľmi silný dojem. Žiadna zahraničná dovolenka za tisíce mi neurobí takú radosť a relax, ako takýto jeden víkend. Všetci ste boli super! Pravdepodobne rovnaká "krvná skupina" ako moja. Na nič som sa nemusel hrať, nič predstierať, len oddychovať.
Ďakujem všetkým za narodeninové priania!!!
Pri rozstrele so Simonou som sa hanbil aj včera aj dnes, že som ju porazil, ale bolo to naozaj len o šťastí. Necítil som sa potom ani trochu dobre, že som vyhral. Píšem to úprimne. V tom vetre úžasný výkon z jej strany. Bez kabáta, bez žiadnych veľkých tréningov takto nastrieľať! Klobúk dolu! Úprimne jej gratulujem k výkonu v oboch dňoch súťaže. Fero, plne ťa tento víkend strelecky nahradila a poriadne to zdramatizovala.
Jojo, lepšie bryndzove halušky som naozaj ešte nejedol!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Aug 2017, 23:41 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Víkend sa neskutočne vydaril. Hoci nás bolo ako 12 mesiačikov a padla úvaha či 7-8. kolo nepreložiť pre malú účasť, bolo naozaj dobre, že sa tak nestalo. Hoci stavba trate v takomto teréne dala zabrať aj napriek tomu som si oddýchol. Naozaj sa tam stretla dobrá partia. Chata a okolie má svoje čaro. Prešiel som si les na bicykli po bielej značke a je to fakt krajina neobmedzených možností pre FT a HFT. Ivan mi ukázal neďaleko chaty jeden úsek lesa a bol som v nemom úžase. Táto lokalita si zaslúži omnoho viac ako usporiadanie len ligových kôl. Chcem sa poďakovať Ivovi a Maťovi za ich výkon pri stavbe trate kým som prišiel viac ako štvrtinu už mali postavenú, Benjamín bol veľmi dobrý pomocník a poďakovanie patrí aj Šišolákovcom a Rasťovi. Všetkým súťažiacim za super atmosféru na trati a dobrá atmosféra bola aj po súťaži v sobotu a pokračovalo to až do ukončenia súťaže v nedeľu. Veľká vďaka aj za pomoc všetkým čo pomohli z rozoberaním trate.
Mino, keby som nemal dobrých pomocníkov Filipa a Maju, tak by tie halušky až také dobré neboli. Bez Pedra by zase nebola výborná káva, ktorá sa stane asi štandardom na niektorých súťažiach. Keď budete mať chuť, tak na Klatovej sa asi stretneme 4-5.11.2017. Strelecký rok ukončíme trochu netradičným HFT tzv. HFT Extrém.
Foto sa nachádza v známej sekcií

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Aug 2017, 07:42 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Vysledkove listiny a fotogaleria su zverejnene na nasich strankach.
Pekna akcia. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Aug 2017, 13:44 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Júl 2010, 20:00
Príspevky: 921
Bydlisko: Bratislava
Tak som si aspon pozrel fotografie a vysledkovu listinu.
Neviem kto to fotil, ale nadherne foto.
Komorna atmosfera ma tiez, co do seba, funkcionari a hlavne jadro klubu urcite vyuzilo
prilezitost na plodne debaty.
Podla fotiek ozaj pekna sutaz.Az ma mrzi moja neucast.Mohol som mat konecne peknu fotku :mrgreen:

_________________
HW97 BLACK MOLLY


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Aug 2017, 13:52 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Poznam jedneho cloveka, co foti aj u nas na sutaziach Mala odstrelovacka a Velka odstrelovacka. Je dost mozne , ze sa jedna o tu istu osobu. Robi pekne fotky. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.