Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 02 Máj 2024, 21:26

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
PoslaťNapísal: 24 Okt 2017, 10:18 
Offline
nováčik
nováčik
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05 Máj 2011, 11:37
Príspevky: 31
Chtěl bych ještě jednou velmi poděkovat organizátorům za pořádání této akce, která patří k vrcholům HFT sezóny. Jako pořadatel mám dobrou představu, kolik práce a úsilí se za tím skrývá, a vím, že vzhledem k plynulosti a hladkosti průběhu to tak často nevypadá. Smekám klobouk před všemi, kdo mají odvahu a chuť se do podobných akcí pustit.

Tady je pár slov a fotek ode mě na webu:
http://www.fieldtarget.cz/en/reporty/20 ... -2017.html

Obrázok


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Okt 2017, 22:37 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1800
Bydlisko: Šamorín
S odstupom času pridám aj ja pár slov...
Dobre sa čítajú slová chvály na organizáciu, nebudem tvrdiť, že je to jednoduché... Boli a sú chvíle kedy sa pýtate prečo to robíte... A slová chvály vám dáva odpoveď na predchádzajúcu otázku... Nebudem klamať sám seba, že všetko bolo dokonalé... urobil som viacej chýb, ktoré dobudúcna sa budem snažiť eliminovať...
Veľký obdiv máte vy všetci ktorí ste napriek vyčíňaniu počasia (hlavne v nedeľu) bojovali s každou sklopkou...
Som rád, že už tradične zavítali na Skýcov jedni z najlepších strelcov HFT z okolitých štátov... dúfam, že tradíciu udržíme a uvidíme sa aj v budúcich rokoch. Gratulujem víťazom a teším sa na ďalšie stretnutia...

PS: samozrejme prípravu takejto akcie by som sám nezvládol... Veľké poďakovanie patrí Rasťovi, Ivanovi, Vladovi, Pedrovi, Denisovi, Jojovi, Ferovi a v neposlednom rade aj Majke, bez ktorej by som to určite nezvládol... Veľké ĎAKUJEM patrí aj všetkým, ktorí v nedeľu aj napriek dažďu pomohli z likvidáciou trate...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Dec 2017, 12:19 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Poprosím dať výsledky z tejto vydarenej súťaži na našu oficiálnu stránku SAFTy.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 23 Jan 2018, 13:39 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Zdroj informacie je fieldtarget.cz. V casopise Compair vysiel clanok o tejto akcii. http://www.fieldtarget.cz/images/storie ... T_Open.pdf

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 23 Jan 2018, 13:49 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Myslím, že toto je zaslúžená odmena a veľká poklona pre organizátorov tejto akcie. Určite aj vďaka Kubovi, ktorý pravdepodobne poskytol podklady a pôvodne napísal svoj report z tejto akcie.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.