Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 16 Máj 2024, 03:36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 10 Jún 2018, 22:00 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1803
Bydlisko: Šamorín
Ako už bolo povedané, táto posledná FT trať v Smolníku bola asi najlepšia doposiaľ... :super: Ako sa stále opakujem, Smolník je moja srdcovka... Veľké ĎAKUJEM Marcelovi, Robovi, Rasťovi a Jojovi za prípravu a stavbu trate, Zuzke, Robovi a Adi za sobotný obed a tiež Celej rodinke Žipajových, za už tradičné pohostenie a griľovačku... Teším sa na ďalšie stretnutia...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 10 Jún 2018, 22:20 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 754
Priatelia som veľmi rád, že som aspoň vrámci súťaže mohol byť s Vami nakrátko. Pôvodný plán stavať trať v piatok a posedieť si s Vami hlavne v soboru popoludní mi skazila choroba. O to viac veľká vďaka Marcelovi, Jojovi, Rasťovi, Robovi a Zuzke Šínskym, ktorí nám nielen stavali trať, ale ešte aj navarili veľmi chutný guľáš. Ďakujem aj ostatným všekým ktorí pomohli, že sme si to mohli užiť.
Veľmi som sa tešil na Žipajových chalupu a posedenie. To som však už nedokázal dať....Horúčka má odrovnala poriadne a držala sa ma žiaľ celý víkend. Včera som si myslel, že už teplejšie byť nemôže. Ale to som sa mýlil. Dnes bolo na lúke také teplotné peklo, že som ani nevedel posúdiť, či ja mám horúčku, alebo je to z počasia. Ono je zaujímavé mať telesnú teplotu nad 38 a na sebe strelecký kabát a na slnku strieľať pri teplote od 30 do 35 stupňov.
Príroda v Smolníku je čarokrásna, cítiť začiatok Slovenského raja. Na trati bolo vidno skúsenosti staviteľov trate - trať bola vyvážená, rozmanitá, obtiažnosťou určite nebola ľahká.
Ja len verím, že sa ešte takto v Smolníku v budúcnosti budeme stretávať a raz na to s vďakou a veľmi príjemným pocitom spomínať. Prajem všetkým pekné leto!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Jún 2018, 00:30 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Mino
Najvacsie "peklo" som zazil v Arkansase USA.
Teplota 43 °C a vlhkost 85 % a my v monterkach aj bluzach s dlhym rukavom.
Skoda ze som sa nemohhol zucasnit ale 2 tyzdne v Egypte s rodinou tiez mali svoje caro.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Jún 2018, 07:19 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4238
Bydlisko: Trnava
Asi ste si nevsimli, ale vcera, hned po prichode som aktualizoval tabulku s vysledkami. viewtopic.php?p=44137#p44137
Iba pre vysvetlenie, je v nej sucet 5 najlepsich vysledkov po odstrielani 8 kol. 9. a 10. zatial neodstrielane kola som nebral vobec do uvahy.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Jún 2018, 08:28 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Apr 2011, 09:44
Príspevky: 541
Bydlisko: Bratislava-Dubravka
Z mojho pohladu bol tento vykend najlepsi tohto roku. Sutaz, spolocnost, proste na jednotku. Stavba trate musela byt poriadna makacka. Prislo mi to az ked som bol zlozit par stanovist, tieklo zo mna ako z banika, nohy sa mi motali do malincia, ani som netusil co je podomnou. Trat bola narocna ale to su uz vlastne vsetky a velmi ma potesilo, ze nie len "niekomu" padaju sklopky ale uz zacali aj mne a konecne mam viac X ako 0.

_________________
Weihrauch HW100 FSB Hawke Sidewinder ED 10-50x60


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Jún 2018, 11:37 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1158
Bydlisko: Bratislava
Ďakujem veľmi pekne za milé pohostenie aj nocľah od domácich a tiež všetkým čo stavali túto FT trať. Gratulujem víťazom bolo to zaslúžene víťazstvo.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Jún 2018, 13:00 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 754
Ako som nedávno počúval a teraz čítam - u Žipajovcov na chalupe by už viacerí členovia Safty mali mať stabilne zubnú kefku. :lol:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Jún 2018, 17:27 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 08 Aug 2016, 09:44
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava
Ahote, uvadzam linky na fotografie, ktore som robil ja a Adka:

PIA: https://www.zonerama.com/rarosk/Album/4390747
SOB: https://www.zonerama.com/rarosk/Album/4390765
NED: https://www.zonerama.com/rarosk/Album/4390785


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 12 Jún 2018, 17:49 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 754
Rasťo neviem či to vieš nejako poslať Adrianovi, aby to dal do histórie fotiek na hlavnú stránku, takisto aj z ostatných akcií by bolo možno dobré niečo tam hodiť, kto má niečo nafotené lebo som si všimol že sa už prestávali dávať fotky za rok 2018 na hlavnú stránku. Takisto aj nejaká fotka zo Slovak Open za rok 2018 by sa zišla priamo na hlavnú stránku. Ono vo vlákne sa na to časom zabudne.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 12 Jún 2018, 18:09 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Mino, už nič nie je potrebne, keďže nie sú na to ľudia a tých TOP už neviem koľko musí mať v prvom rade výsledky. Nejaké fotenie by ich zosadilo s popredných miest.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.