Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 09 Máj 2024, 00:45

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 15.7.2018
PoslaťNapísal: 16 Júl 2018, 09:49 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 23 Jan 2018, 17:43
Príspevky: 255
Trať bola naozaj náročná za čo si stavitelia zaslúžia pochvalu. :thumbup:
Najmenšiu úspešnosť, len 6% sklopení (2x z 33strelcov), zaznamenal terč č.23, kde sa strieľal stoj bez opory na vzdialenosť 30m (35mm killzona) pod celkom slušným uhlom dohora odhadujem 20-25 stupňov. Na tejto sklopke bolo aj najviac 0 až 19x. :faché:
Z opačného konca, mali sme aj 100% úspešnosť na sklopke č.49, ktorú sme strieľali na 9m s 20mm killzonou. :D


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 15.7.2018
PoslaťNapísal: 16 Júl 2018, 12:20 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Dec 2010, 14:59
Príspevky: 952
Bydlisko: Praha
Dakujem usporiadatelom za vynimocnu trat.
Celkom sa cudujem ze stojak, ktory spomina Mirec prekonal stanoviste 9, resp. sklopku 17, ktora sa strielala na velmi neprijemnom mieste (kolik pred skalou), pod velmi nejprijemnym uhlom a este bola zaclonena velmi neprijemnym konarom, ktorym kyval velmi neprijemny vietor. Uprimne, ked som tahal spust, tak som nahlas povedal "prosim".

_________________
Steyr LG110FT + NS Diamond 10-50x60 + red dot
Walther CP88


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 15.7.2018
PoslaťNapísal: 16 Júl 2018, 14:07 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 23 Jan 2018, 17:43
Príspevky: 255
Igi, sklopka č.17, ktorú spomínaš, zložilo 8 strelcov, ale som prekvapený, že mala veľa cinknutí 20x. Ja som na nej neuspel. To mi pripomenulo jednu "prúpovidku" - všetci mali od krvi ruky len ja ústa. ;)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 15.7.2018
PoslaťNapísal: 16 Júl 2018, 14:54 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Ja som na ňu strieľal tak, že cez kilzonu som mal dve drobne smrekové vetvičky po ľavom a pravom kraji, len stred bol voľný. Vtedy som si spomenul na Fera ako ležal na podložke a pozeral do ďalekohľadu, keď sme stavali trať a hovoril, že je to O.K.
Vietor bol veľmi mierny, ale nedalo sa dosiahnúť čakaním, aby tam tie vetvičky neboli. Namieril som na stred a s veľkou obavou stlačil spúšť, trafil som presne medzi tie dve vetvičky- v slnku som videl ako presvišťala diabolka medzi nimi a dopadla na stred kilzony. Tam som mal štastie. Inde už menej.....


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 15.7.2018
PoslaťNapísal: 16 Júl 2018, 15:05 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 23 Jan 2018, 17:43
Príspevky: 255
Ja som tiež hľadal medzi vetvičkami voľný kúsok plechu a tiež som dúfal, že brok prefičí pomedzi vetvičky a keď nič iné aspoň cinkne. Nepodarilo sa. Jednu z tých vetvičiek som odstrelil, to som videl v puškohľade, ale darmo som napínal ušiská aspoň cinknutie som nezačul. Takže nula. To ma tak rozhodilo, že som si prestal veriť a prišla neskutočne dlhá séria jednotiek a ďalších núl, chytil som sa až pred koncom, ale to už bolo neskoro.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 15.7.2018
PoslaťNapísal: 16 Júl 2018, 15:18 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 23 Jan 2018, 17:43
Príspevky: 255
Marcel ma požiadal, aby som sem "nahodil" výsledky zo včerajšieho HFT.
Takže podrobné výsledky nájdete v priloženom súbore.


Prílohy:
HFT-Smolník-7-2018-výsledky.xlsx [24.64 KiB]
95 krát
Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 15.7.2018
PoslaťNapísal: 18 Júl 2018, 19:26 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 92
Ďakujeme všetkým zúčastneným na súťaži v Smolníku za pomoc pri stavaní aj rozoberaní trate. Výhercom ešte raz blahoželáme. Zároveň sa chcem poďakovať Robovi Šinskému za pomoc pri plánovaní.
Zabudol som na ceny venované zo VSZP, týmto sa chcem darcom ospravedlniť. Ceny budú odovzdané pri najbližšom stretnutí.

_________________
Hobby strelec


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.