Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 16 Máj 2024, 05:28

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 23 Sep 2018, 19:04 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1158
Bydlisko: Bratislava
Dobojováno,sečteno ale parádny FT ročník, ďakujem Ivanovi a všetkým vám čo ste pomohli s touto peknou a náročnou traťou a vedeniu SAFTY za tú krásnu sklenenú plaketu z ktorej sa teším jak malý chlapec. Gratulujem víťazom týchto dvoch záverečných kôl a aj víťazom FT ligy 2018. Simonka ja s Lubkou dík za pohostenie ,grilovačku a Ivko gulášik jednotka s hviezdičkou.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 23 Sep 2018, 20:53 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Nakoniec sa mi podarilo zúčastniť oboch dní, čo vôbec neľutujem. Klatovčania pripravili výbornú a náročnú trať, ktorá mi veľmi pripomínala MS v Poľsku. Zadarmo nebola asi ani jedna sklopka. Ďakujem za vynikajúce pohostenie, či už od oslávenkyni tak aj od organizátorov. Bol to krásny náročný víkend plný dojmov. Teším sa na budúcoročnú ligu, ktorá bude určite náročnejšia ako tohtoročná.

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 23 Sep 2018, 21:15 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1803
Bydlisko: Šamorín
Posledné kolá máme za sebou... Ďakujem organizátorom za pestrú a náročnú trať... Bolo to dôstojné ukončenie sezóny... Ivovi a Hulačovcom ďakujeme za pohostenie a všetkým za sobotnú večernú atmosféru... (východ vedie 1:0 aj za cenu obetovania vlastných... chce to odvetu...;) )
Veľké ĎAKUJEM Vám všetkým, ktorí ste sa zúčastňovali našej FT ligy... teším sa na budúcu sezónu priatelia...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 23 Sep 2018, 23:04 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4238
Bydlisko: Trnava
Vdaka za tento FT vikend. Trat bola velmi zaujimava a narocna. Dokonale nas preverila. Vdaka ucastnikom za milu spolocnost na sutazi, schodzi, aj na vecernom posedeni.
Rocnik 2018 FT ligy bol narocny, myslim, ze ziadne kolo nebolo lahke, ale hlavne bol maximalne pohodovy. Cely rok som si to absolutne uzival a uz teraz sa tesim na rocnik 2019.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 23 Sep 2018, 23:50 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1803
Bydlisko: Šamorín
Výsledky:


Prílohy:
Vysledky 9. kolo FT ligy Klátová Nová Ves.pdf [132.65 KiB]
75 krát
Vysledky 10. kolo FT ligy Klátová Nová Ves.pdf [132.56 KiB]
68 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Sep 2018, 08:08 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4238
Bydlisko: Trnava
Neda mi este nespomenut jednu vec. V nedelu som strielal s Denisom juniorom. Strielal naozaj perfektne. Vo volnych polohach bol skoro neomylny. Vyzarovala z neho absolutna istota. Keby trosku dotrenoval povinne polohy, na buduci rocnik ligy by sme mali dalsieho kandidata na celkove vitazstvo. :super:

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Sep 2018, 09:24 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Plne súhlasím s Feriho názorom. Dede má talent na streľbu a veľké predpoklady zaradiť sa na špicu tabuľky. Stačí nastaviť pušku a potrénovať. Som nesmierne rád, že vyrastá ďalší špičkový strelec, ktorý nahradí odivších (Petrof, Ferin, ...).
Súčasne chcem poďakovať Ferimu, za nezištné rady - čo a ako - s našimi Steyrami, čím výrazne prispieva k dosahovaniu dobrých výsledkov. Ďalším veľkým krokom vpred bude Serpov počin - Národného FT centra v Štefanovej, ktoré určite priláka nových strelcov a súčasným umožní zlepšiť výsledky. Som presvedčený, že cieľavedome výrazne napredujeme správnym smerom a v blízkej budúcnosti očakávam zahustenie počtu 40 tkových strelcov vďaka vyššie uvedenému.
:google:

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Sep 2018, 22:09 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02 Júl 2010, 20:03
Príspevky: 1195
Bydlisko: Dolný Kubín
...ahojte, teším sa s vami a zo zákulisia Vám fandím a držím palce každému jednému. Ale ....vzduchovku ešte stále mám :fouet2: ;)


Naposledy upravil ferin dňa 24 Sep 2018, 22:45, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Sep 2018, 22:32 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 754
Veľké ďakujem Ivovi a jeho pomocníkom, že nám zorganizovali tak kvalitnú súťaž. Trate podľa mňa nemali chybu. Boli veľmi pekne a umne postavené. Ako obvykle pomerne ťažké. Videl som tam aj Jojov podpis z predchádzajúcich rokov.:) Všetko perfektne zorganizované, zabezpečené.
Sezóna čo sa týka tratí bola podľa mňa jedna z najťažšch, ale zároveň najkrajších. Ťažká trať striedala ešte ťažšiu. Do budúcna sa naozaj naši strelci absolútne nemusia obávať zahraničných súťaží. Tak ako nás nezaskočili trate na MS v Poľsku.
Kvalitatívne si myslím, že sa väčšina strelcov posunula dopredu. Najväčší progres však urobili juniori. Veľmi sa mi páčil od leta Filip, ten ma šokoval na súťaži mesiac pred MS v Poľsku a následne na MS v Poľsku ukázal, že ten výsledok pred MS to nebola žiadna náhoda. Čo sa týka Dedeho dovolím si pripomenúť, že som bol prvý ešte pred ME v Nemecku, keď som nahlas hovoril, že je jednoznačne talent na streľbu, len psychicky musí dozrieť samozrejme okrem tréningu aj skúsenosti. Bol som prvý, ktorý ho navrhol aby bol v teame. V tom čase sa na mňa niektorí s počudovaním pozerali. Viem si predstaviť, že ak ho to neprestane baviť, tak v priebehu dvoch- troch rokov bude veľmi ťažký súper- myslím teraz hlavne na konzistenciu výkonov. Ale tajne verím a viem si predstaviť, že aj Filip bude v tej špičke. A to v zálohe je špičková Simona, ktorej by som určite poradil, aby prestala meniť dookola výstroj a konečne strieľala len s jednou flintou.
Čo sa týka mojej maličkosti, tak to verejne priznám, že som odchádzal na posledné dve kola bez motivácie vyhrať, keďže celkové víťazstvo som mal isté tri kolá pred ukončením ligy. Nedal som si hlavne prvý deň tak záležať na precíznej streľbe a okamžite sa to výsledkovo negatívne prejavilo. Pyšný som len na to, že som pár minút pred súťažou vymenil regulátor a narýchlo upravil cez chrony úsťovku a bez kontroly nástrelu som dolaďoval nástrel priamo na trati počas súťaže a napriek tomuto problému som úplne bodovo neprepadol. Večer som sa tak dobre s Vami všetkými cítil, že som sa vykašľal na možné dôsledky na druhý deň a bavil som sa.....Ako intenzívne som sa bavil ste asi postrehli....Ale neľutujem to ani na chvíľu, napriek tomu ako som sa cítil nasledujúce ráno.... :mrgreen: Druhý deň som ráno myslel, že odstúpim, ale nakoniec s Božou pomocou a povzbudzovaním Majky som to dal..... Okrem toho ráno mi zase zaštrajkovala zase puška. Serpa, Fero vďaka za pomoc.
Adama nechcem hodnotiť, lebo je to môj syn, ale napíšem len toľko, že ma strelecky toho roku nesklamal. Prezradím toľko a nechcem sa nikoho dotknúť, že nabudúci rok mám najväčšiu obavu z konkurencie vlastného syna. Na fórum nechodí, tak to tu kľudne píšem....
Ďakujem všetkým za veľmi milú spoločnosť počas celej sezóny 2018 a teším sa na ďalšiu. Pozdravujem všetkých, ktorí chcú vyskúšať a začať strieľať HFT, veľmi sa na nich teším. Dúfam, že si to nerozmyslia a prídu aj na HFT súťaž čoskoro... :) :hello:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Sep 2018, 22:45 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4238
Bydlisko: Trnava
Sustredenie pred nedelnym pretekom.


Prílohy:
15378218162130.jpg
15378218162130.jpg [ 231.32 KiB | Zobrazené 617 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 41 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.