Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 08 Máj 2024, 09:23

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: 17 Okt 2018, 19:21 
Offline
pokročilý
pokročilý

Registrovaný: 26 Júl 2014, 11:01
Príspevky: 104
Bydlisko: Hnusta, okr. Rimavska Sobota
Musim zrušit účast, zmorila má chrípka.

_________________
Taipan Mutant, AA S200


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 21 Okt 2018, 18:44 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Toto bola absolutna bomba, ceresnicka na torte, na zaver sezony. Petom perfektne navrhnute trate, luxusne jesenne pocasie, neskutocny vietor, super spolocnost. Sutaze som si maximalne uzil, mali spad, piskalo sa minimalne.
V podobe HFT dvojdnovky to bol piaty rocnik a dovolim si tvrdit, ze co sa tyka sutaze, tento bol asi najnarocnejsi a najlepsi.
Vdaka Petovi, ze sa na organizaciu tohoto HFT sviatku na Slovensku dal. Blahozelam vitazom.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 21 Okt 2018, 19:51 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Serpa si zaslúži naozaj našu vďaku a zároveň aj Majka, u ktorej má neustálu podporu a pomoc. Som naozaj veľmi rád, že sú dnes ešte ľudia, ktorí dokážu na úkor svojho pohodlia a času zorganizovať takúto skvelú akciu. Chcem im týmto veľmi poďakovať a zároveň všetkým, ktorí mu pomáhali s prípravou tejto akcie. Kvalita, úroveň tejto súťaže si zaslúži z môjho pohľadu visačku najvyššej kvality. Takmer sa nepískalo, všetko fungovalo ako má fungovať. Prispeli k tomu aj naozaj disciplinovaní súťažiaci, ktorí sa správali na trati naozaj ukážkovo. Nikto nezdržiaval a čo som videl každý sa snažil dodržiavať pravidla, nikoho netrebalo napomínať. Všimol som veľmi pekné gesto našich českých bratov, ktorí prišli pomôcť s rozoberaním trate napriek tomu, že sa im trebalo baliť a pripravovať na dlhú cestu.
Tí čo vyhrali ukázali podľa mňa skutočné majstvovstvo v streľbe. Tu nepomohlo, že niekto vie strieľať, trebalo byť komplexný, čítať vietor a mať kus skúsenosti aj trplezlivosti. Bol to napínavý závod do posledného výstrelu. Veľká gratulácia víťazom a poďakovanie všetkým, ktorí vytvorili perfektnú pohodovú atmosféru.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 21 Okt 2018, 20:11 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Výborná súťaž, bez zbytočných prerušovaní, krásna nápaditá trať, skvelý víkend za nami. Obdivuje Peťa s akým nadšením to robí a koľko času tomu venuje. Ďakujem Peťovi a všetkým, ktorí prispeli k zorganizovaniu súťaže.

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 21 Okt 2018, 21:41 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Takže súťaž mame za sebou. Veľmi pekne ďakujem vám všetkým, ktorí ste prišli... Som nesmierne rád, že počasie vyšlo... Trošku síce fúkalo ale popasovali ste sa s ním ...Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a rozoberaní trate. Gratulujem víťazom, vidíme sa nabudúce priatelia...


Prílohy:
Vysledky SK HFT Open Skycov 2018 (1).pdf [241 KiB]
188 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 22 Okt 2018, 08:28 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 23 Jan 2018, 17:43
Príspevky: 255
Ďakujem Petrovi za organizáciu skvelých pretekov a všetkým staviteľom za nádhernú a náročnú trať.
Tentokrát vietor preveril naše schopnosti a musím povedať, že nás ani trochu nešetril.
Tí čo vyhrali preukázali veľkú odolnosť, strelecké umenie a perfektné čítanie smeru a sily vetra. Blahoželám.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Okt 2018, 09:12 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
...tu je pár slov o tejto akcii od Kubajzza https://www.fieldtarget.cz/cs/reporty/2 ... -2018.html


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.