Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 08 Máj 2024, 10:33

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 15 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: 12 Máj 2019, 22:26 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Pripájam výsledky Silhouette Open 2019 na Skýcove


Prílohy:
Majstrovstvá SR SILHOUETTE CUP 3. kolo Skýcov 11.05.2019 PISTOL.pdf [482.87 KiB]
59 krát
Majstrovstvá SR SILHOUETTE CUP 3. kolo Skýcov 11.05.2019 OPEN.pdf [505.28 KiB]
71 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2019, 12:43 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Bol to dokonaly vikend. FT sutaz, rovnako aj siluety zniesli tie najprisnejsie kriteria. Skoda nizsej ucasti, ktoru zapricinilo neiste pocasie.
Celkom som sa vytrapil s puskou po vymene regulatora, ale aj tak som si to cele dokonale uzil. Vobec som nechapal co sa dialo s puskami v Skycove. Pri nezmenenej rychlosti vsetko islo hore. Nielen nam. Sebe som daval minus 7 klikov a Simone minus 6. O tom, preco nesedel nastrel bude pojednavat pokracovanie mysteriozneho thrileru Trhlina, ktory sa odohrava v tejto lokalite. :mrgreen:
Velku poklonu musim zlozit mojmu spolustrelcovi Matejovi, aktualnemu juniorskemu svetovemu sampionovi v HFT. Strielal FT prvy krat v zivote. Isiel so svojou HFT zostavou, teda optikou s max zvacsenim 16x. Islo mu to naozaj perfektne a nielen ja som sa musel hlavne po sobote cervenat.
Dalsia super vec bola, ze Majka s Luborom nastrielali svoje osobne bodove maxima a pozitivne bolo aj zistenie, ze ked Simone funguje puska ako ma, stale este vie prehovorit do poradia. :super:
Vdaka hlavne Petovi a Mirovi za pripravu sutazi a samozrejme kazdemu kto im pri tom pomohol. :super:

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2019, 14:38 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
sťažené podmienky nás posúvajú vpred a zlepšujeme sa
ospravedlňujem sa za nedeľné správanie na dráhe (frustrácia z pohyblivého palmrestu, ktorý na pružine ani nikto nepoužíva...)
tu patrí obdiv maďarským strelcom (aj Vladovi) od ktorých sa mám stále čo učiť

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Naposledy upravil pixi dňa 13 Máj 2019, 15:02, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2019, 14:50 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Ďakujem a obdivujem obidvoch organizátorov, ktorí sa naozaj obetovali, aby pripravili skvelé súťaže, takisto ich pomocníkom, bez ktorých by sa to nedalo zrealizovať.
Gratulujem víťazom! Mám radosť, že výsledky juniorov nie sú náhodné, ale začínajú byť pravidlom.
Mal so tu česť strieľať s Ferencom Sasom, užil som si to a radosť mi pokazila len moja nepozornosť. Prvý deň som sa ho statočne držal a do približne 36 sklopky v poradí som za ním zaostával asi o dve nuly, potom prišla pre mňa strelecká katastrofa, kedy sa mi z kolena šmykla puška a klepla hlavňou o zem- zo zostávajúcich 14 sklopiek som dal 9 nul. Posunulo sa mi to jeden a pol dotu nahor a pol dotu naľavo. Druhý deň po nastrelení sa mi zase pri utieraní optiky posunulo ukazovátko na kolese paralaxy, zle som nameral, dal som tri nuly po sebe, kým som na to prišiel a opravil si to. Ešte som sa snažil zachrániť čo sa dalo. Takže celkovo to bol pre mňa po streleckej stránke jeden super smolný nevydarený víkend. Dúfam, že som si celú smolu už minul a budem mať od nej dlho pokoj.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2019, 17:25 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Pratelia bola to parada, velka vdaka Petovi a vsetkym co sa postarali o tuto akciu.

Na FT Slovak Open som velmi tesil, v mojom kalendari figuroval ako vrchol mojej tohtorocnej FT sezony. Pripravil som sa najzodpovednejsie ako som vedel. Po zmene optiky pocas zimy som vynechal iba jedno z tochtorocnych kol nasej FT ligy, Ucast na sutaziach je najlepsi trening. Po prvom dni to vyzeralo, ze by som aj mohol konecne porazit mojho dlhorocneho rivala a pritom velmi dobreho kamarata Istvana. Pokazil som si to vsak zlym rozhodnutim v nedelu rano na nastrelovacke. Moja optika rovnako ako opisoval Fero potrebovala posun o 8 klikov. Neveril som tomu, ze by som mal naozaj vytiahnut imbusovy kluc a opravit polohu hornej vezicky. Prvu polovicu trate som pred kazdym vystrelom odpocitaval 8 klikov a celkom slusne som skoroval. Potom som sa vsak pomylil a pretocil nepochopitelne kominok. Pri pruzinovke nevidno kam leti diabolka ak uz su obstrielane sklopky. Ked som dal 5 nul po sebe, myslel som ze je to len o mojej hlave. Az po zasahu do snury som pochopil, ze kominok je o jednu otacku nizsie. Prisla strasna nahnevanost na sameho seba, strata koncentracie, dalsie nuly a bolo vymalovane ... Mozno porazim majstra europy niekedy na buduce. Nebude to vsak na rovinatej trati, tam je Istvan neporazitelny.

Siluetky boli vyborne, Miro s Matejom odviedli velky kus prace, priprava a organizacia boli naozaj na vysokej urovni. Urcite som siluetky nestrielal naposledy. Mozno ked sa podari, odstrielam este aspon dve kola Slovenskej siluetkovej ligy aby som mohol byt niekde v celkovom hodnoteni.

Este raz vsetkym dakujem. Ked mozem v okruhu dobrych znamych travit cas pri tom co ma bavi, uspesne cistim hlavu. Tato psychohygiena funguje v mojom pripade na jednotku s hviezdickou.

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 15 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: lubor a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.