Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 08 Máj 2024, 16:27

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 21 Jún 2019, 07:57 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Apr 2011, 09:44
Príspevky: 541
Bydlisko: Bratislava-Dubravka
To je super, uz som to aj pozrel na mape.

_________________
Weihrauch HW100 FSB Hawke Sidewinder ED 10-50x60


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Jún 2019, 19:53 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Trošku neskoro, ale predsa...
Prosím dopísať do zoznamu:
Peter Beňuš, Anschutz 2020, NS Diamond, AA Heavy, PCP, Len sobota - ubytovanie z piatka na sobotu (beriem spacák, vyspím sa kdekoľvek...) V piatok sa budem snažiť prísť čím skôr... Ďakujem


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Jún 2019, 01:10 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Ubytovanie doteraz rezervované ruším!
Súťaže sa spolu s Adamom zúčastníme v sobotu aj nedeľu. Milan Komoráš Walther LG 400 + NS Diamond s JSB Heavy, Adam Komoráš Walther LG 300 + NS Diamond s JSB Heavy.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 30 Jún 2019, 21:50 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Určite ste už všetci šťastne doma...

Bohužiaľ som sa v nedeľu z rodinných dôvodnou nemohol zúčastniť 10 teho kola, ale sobotná súťaž z môjho pohľadu vyšla nad očakávanie... Pali vymyslel na prvý pohľad veľmi jednouchú trať v brutálne náročnom teréne (som si doteraz myslel, že Smolník je najnáročnejší terén na stavbu...). Sklopky neboli ďaleko, ale trať vyžadovala koncentráciu... stávalo sa, že som podcenil situáciu a netrafil 40ku na cca 28m... Všetci nastrieľali pekné výsledky, ale v sobotu bol jeden top... prvý krát nastrieľal strelec na Slovenskej súťaži cez 40 bodov s pružinovkou... bol to Pali Letko (náš hostiteľ), ktorý dal 41 bodov...Gratulujem.

Ubytovanie v neďalekej chalupe bolo top...balzam na dušu... Veľmi rád som Vás videl priatelia, teším sa na ďalšie kolo...

PS: ako ste dopadli v nedeľu?


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 30 Jún 2019, 22:00 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Cely vikend bol perfektny. Myslim, ze sme si to dokonale uzili. Od sutaze, cez super ubytovanie na chate. Verim, ze sme sa v tejto lokalite nevideli napodledy.
V nedelu padlo hned niekolko rekordov. Asi najdolezitejsie bolo, ze prvy krat v historii SAFTA padol na FT sutazi komplet. Adam Komoras zaznamenal 50 bodov. :super: Okrem toho padli dva osobne rekordy: Denis 46 bodov, Lubor 41 bodov. Blahozelam. :super:
Z opacnej strany ja som nedal 40 mm hitzonu na 24 m.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 30 Jún 2019, 22:16 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Nedeľa bola rovnako zaujimavá ako sobota. Bolo podstatne teplejšie, a bolo veľmi ťažké udržať koncentráciu na 15mm kilzónach. Adam mi ráno oznámil, že chce už konečne vyhrať po sérii druhých miest a že sa pokúsi o rekord. Len som sa usmial, ale úprimne som mu to prial. Vedel som však, že aj na tej najľahšej trati je to nesmierne ťažké udržať sústredenie a dať dolu všetko. Jemu sa to však podarilo. Dal 50! :merci:
Za obidva dni dal komplet všetky povinné polohy a to dosť rozhodlo. Som na neho nesmierne pyšný, lebo sa odvážim napísať, že tým strelcom, akým sa stal je moja hlavne trpezlivá robota s ním posledných 5 rokov. Strelecky dozrel, fyzicky a psychicky zosilnel a odvážim sa napísať, že ak ho streľba neprestane baviť, tak môže v budúcnosti konkurovať komukoľvek aj na medzinarodnom poli. Mám do budúcna nástupcu.
Chcem pogratulovať aj Denisovi, ktorý si urobil nový osobný rekord, dnes ma dal o bod a musím napísať, že tento chlapík ma potenciál a myslím si, že nám to v budúcnosti ešte ukáže.....Musím si naň dať v budúcnosti väčší pozor. :lol:
Lubor od kola ku kolu ligy čoraz lepší výkon, takisto gratulácia k jeho osobnému rekordu!
Lokalita krásna, ku Kysuciam mám vzťah, lebo moje korene idú odtiaľ, užíval som si to, Palimu veľká vďaka za zorganizovanie tohto víkendu. Veľká poklona tým, ktorý stavali trať Serpa, Lubor, Fero, Pali.....Strašne sa chlapci nadreli v tom teréne. Bez nich by sme si nezastrieľali. Večerná grilovačka s pripovídkami nemala chybu. Po dlhom čase som si konečne oddýchol. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutia. Pekné leto prajem priatelia!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Júl 2019, 07:12 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07 Júl 2011, 21:54
Príspevky: 1038
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto
Ďakujem všetkým zúčastneným za super akciu a hlavne chcem poďakovať Peťovi, Luborovi, Ferovi za prácu ktorú odviedli pri inštalácií sklopiek a samozrejme všetkým ktorý sa podieľali na demontáži.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Júl 2019, 07:28 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Dovolim si povedat, ze to bola na vzdialenosti najlahsia sutaz, ale na koncentraciu naopak najtazsia. Vsetci vieme, ze co sme netrafili a mohli sme...
Skoda, ze som neostal na chate.
Dakujem
5 sutaz, 3 kliest. Tento rok je toho nejako moc.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Júl 2019, 11:21 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Bolo super. Velka vdaka hlavne Palovi, ze sa ujal organizacie sutaze. Velmi si toho vazim.... :super: Pri rozoberani trate som pochopil co to muselo byt za usilie pri stavbe, klobuk dolu. Natiahnut spagaty na rovnej luke dokaze aj male decko, v tej rokline, ufff ......
Sutaz som videl ako chalani uviedli predomnou. To co sa moze javit lahke, lahke rozhodne nie je. Jedine ak niekomu staci, ze zlozi 25 sklopek :D
Nova lokalita, nova trat, nove vyzvy. Oplatilo sa merat cestu na Kysuce.

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Júl 2019, 13:50 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Apr 2011, 09:44
Príspevky: 541
Bydlisko: Bratislava-Dubravka
Super akcia a kto nebol moze lutovat. Vsetko bolo super akurat ma trochu mrzi, ze nech sa snazim ako sa snazim (sobota 40, nedela 41) stale som predposledny. :roll: Tiez by som chcel este podakovat Palovi, ze sa dal na zorganizovanie paradnej sutaze. Kazda lokalita ktoru strielame je uplne ina a kazda ma svoje uskalia.

_________________
Weihrauch HW100 FSB Hawke Sidewinder ED 10-50x60


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.