Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 06 Máj 2024, 18:17

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: 10 Apr 2022, 18:27 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Ďakujem Vladovi a všetkým čo priložili ruku k stavbe tejto extrémne podľa mňa ťažkej trate na jej postavenie a o jej streleckom zdolaní už ani nehovorím. 30 stupňou strielať do kopca je už fakt dosť a k tomu to počasie večne dujúci vietor všetkými smermi stálo za to.
Ďakujem Denisovi za super gulášik, bol prudko jedlý :miam: . Lokalita na parádu ,škoda že som nemal plavky na tú jakuzzu čo bola večšia ako susedov bazén.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 10 Apr 2022, 21:46 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Vlado, dakujem, super akcia. Verim, ze sa na Sokolke este stretneme.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 10 Apr 2022, 21:51 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Konečne po dvoch rokoch sme sa dostali do Sokolky... Náročnú kopcovitú trať, nám okorenili vplyvy počasia dážď, nevypočítateľný vietor, chlad a dnes dokonca aj snehová búrka... paráda... Všetkým účastníkom gratulujem :clap: Som tiež rád, že sa na prvých miestach začali obmieňať súťažiaci :super: Dúfam, že sa nám podarí dostať Sokolku do budúcoročného kalendára a urobíme z toho tradíciu... Ďakujeme Vlado

PS: Nádej, že si túto sezónu zastrieľame v príjemnom teplom a bezveternom počasí stále trvá... nech Vás to neodradí...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Apr 2022, 09:08 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Priatelia, Sokolku mame za sebou. Priznam sa, ze som musel velmi hladat motivaciu na jej organizaciu. To moje prvotne nadsenie pred dvoma rokmi dokonale zabili protipandemicke opatrenia, ktore mi nedovolili organizovat hned 2 rocniky. Mal som toho aj okrem ineho naozaj dost. Zvazoval som aj, ze skoncim s tymto sportom. Nastastie som si to v hlave vcas upratal, a pokracujem dalej. :D

Velmi by som chcel podakovat vsetkym, ktori si prisli na Sokolku zasutazit a v neposlednom rade aj ludom ktori pomohli pri organizacii. Niekedy tazko menovat aby som na nikoho nezabudol. Pedro mi pomohol s registraciou, bodovackami a pri oznacovani a cisteni trate. Denis s Adamom, Serpa, Zdenko, Stefan, moj Filip so spoluziakom Abdallom pri stavbe trate, Marcel sa ujal prestriekania sklopiek, Fero spracoval vysledky. A snad vsetci pri rozoberani trate. Naozaj som velmi rad ked som videl ako tahame za jeden povraz.
Ak sa niekto opyta co je SAFTA, tak odpoviem ze suhra ludi ochotnych pomoct aby sme si dobre zastrielali FT/HFT/Siluetky, to je SAFTA. :google:

Ak sa nic neocakavane nestane, Sokolka snad bude aj buduci rok.

Vysledky FT ligy Fero priebezne zverejnuje tu : viewtopic.php?f=45&t=1627

Vytiahol som odtial spracovane 3 a 4 kolo. Prilozene dolu v prilohe.


Prílohy:
Vysledky_4kolo_Sokolka.pdf [682.1 KiB]
50 krát
Vysledky_3kolo_Sokolka.pdf [685.29 KiB]
47 krát

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.