Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 06 Máj 2024, 18:22

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: 21 Apr 2022, 09:26 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Priatelia, po dvojročnej prestávke si Vás dovoľujem pozvať na už X. súťaž Field Target Slovak Open 2022, ktorá bude započítavaná do Slovenskej FT ligy 2022 ako 5 a 6 kolo. Ako tradične sa budú konať v obci Skýcov v areáli chaty Breziny 07 a 08. mája 2022 (sobota, nedeľa). Budú postavené dve samostatné FT dráhy. Vítaní sú všetci, ktorí majú radi túto disciplínu. Tešíme sa na vás...

GPS: 48.502560, 18.415305

Registrácia Field Target:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform

Zoznam registrovaných Field Target:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =499574512

Ukončenie registrácie je 04.05.2022 !!!

Platba štartovného a stravy je možná len na účet, najneskôr do 06.05.2022. Platba na mieste nebude možná!!!

Po vyplnení registrácie obdržíte mail s platobnými údajmi.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 22 Apr 2022, 10:22 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Asi to mam zle poznacene ja, ale nebolo to povodne 14-15 maja?
Pozrel som aj v kalendari sutazi 2022 a je to 7-8.
Tesim sa, ze sa budem moct zucastnit.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Máj 2022, 23:59 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Len pripomínam, že termín registrácie sa pomaly končí... Trate sú pripravené, nenechajte si ujsť príležitosť zasúťažiť si...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Máj 2022, 22:44 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Prosím všetkých, ktorí sa chystajú v piatok prísť pomôcť so stavbou trate, nech ma kontaktujú... ďakujem


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2022, 20:29 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Tradične ako je už dobrým zvykom od narodenia kráľa tratí pána Šerpu, ťažká trať či v sobotu (vietorček, lúka s povinnými polohami alebo dolukopec v lese) alebo nedela (horekopec a sklopky v diaľavách ako ruské stepy). Tak i keď sme Skýcov strielali milión krát znovu nás poriadne prekvapil a potrápil nás.
Ďakujem Šerpovi a všetkým čo stavali túto trať a zorganizovali tento Slovak Open FT. Mrzí ma že bola taká malá učasť a dúfam že zo SAFTY sa nestane časom ohrozený druh.
Gratulujem Milanovi že sa mohol postaviť ako jediný slovák na "stupienok víťazov". Dúfam že u Marcela sa uvidíme vo večšom počte.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 08 Máj 2022, 21:23 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Vyborna dvojdnovka. Perfektne vymyslene a postavene trate. Pocasie sa nakoniec umudrilo, aj ked to SHMU celkom dramatizovalo svojimi predpovedami. Skycov je vzdy TOP. Vdaka za tuto akciu.
Nech sa paci vysledky


Prílohy:
6 kolo FT ligy Skycov.pdf [677.2 KiB]
54 krát
5 kolo FT ligy Skycov.pdf [684.5 KiB]
59 krát
FT Open Skycov 2022 vysledky.pdf [542.06 KiB]
71 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 09 Máj 2022, 20:59 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Najviac ma tesi prva 100 % v lige a 45 bodov. Milan vdaka za chrono pred sutazou. Peto vdaka za skvele trate.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 09 Máj 2022, 21:55 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Všetkým, ktorí ste prišli veľmi pekne ďakujem... Počasie hlásili všelijaké, ale nakoniec vyšlo nad očakávanie...

Ďakujem tiež všetkým, ktorí mi pomohli s prípravou Vladovi, Zdenkovi - príde vždy keď ho potrebujeme, Jankovi, Pedrovi a obzvlášť VEĽKÁ vďaka patrí Marcelovi, ktorý je vždy nápomocný pri každej organizácii a príprave súťažných tratí...

Gratulujem všetkým víťazom... dávam do popredia Vladov výkon zo soboty, kedy sa mu konečne podarilo poraziť PCP- čkarov a bol v rozstrele o tretie miesto. Milanov skvelý vyrovnaný výkon priniesol celkové tretie miesto a Pixi v nedeľu udržal krok s Kozmom a nastrieľali zhodne po 45 bodov :thumbup: :clap:

Teším sa na budúce stretnutia priatelia...

PS: tu sú odkazy na fotky, pre tých čo nemajú Facebook:
https://www.facebook.com/photo?fbid=144 ... 6139606722
https://www.facebook.com/Juraj-Valkovi% ... 5663389098


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Máj 2022, 00:06 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Emócie z víkendu pomaly odoznievajú, bol to perfektný strelecký víkend. Skýcov má pre mňa svoje špecifické čaro a je to moja asi najobľúbenejšia lokalita napriek tomu, že sa mi tam dlhodobo štatisticky najmenej strelecky darí. Ubytovanie spolu s barom a jedálňou vytvára reminiscencie z mladosti z výletov a táborov, krásne spomienky. Super milý a ochotný správca, posledné obdobie vynikajúca kuchyňa/.
Serpa trate vyšperkoval do úplnej dokonalosti. Streľba pod uhlami nahor, nadol, roviny s maximálkami cez lúky s točivým zákerným vetrom, na ktorý som bol žiaľ až veľmi často tento víkend prikrátky. Nedokázal som chytiť ten správny rytmus. Hlavne v nedeľu som sa vyslovene strelecky trápil, cítil únavu. Ale vedel som prečo. Únava nebola z baru, ale za víkend padla krabička diaboliek. To si skutočne nepamätám, že by som počas víkendu na súťaži vystrieľal krabičku. Bolo to aj vďaka Mirovi, ktorý ako vždy pedantne pripravil siluetky. Už dávno som sa toľko nenastrieľal ako túto sobotu. Môj chrbát by o tom vedel hovoriť svoje, keď som v nedeľu ráno začínal ďalšie FT kolo. Serpa počas víkendu filozoficky poznamenal, keď na nás pozeral, že - ale sme všetci zostárli.....Asi mal pravdu. :pleur4:
Čo sa týka môjho výsledku pociťujem sklamanie. Niekedy to ide, inokedy nejde aj pri najlepšej snahe. Ale som rád, že, som to v krízových situáciach počas súťaže nevzdal. Aj vďaka mojim skvelým spolustrelcom Palimu a Rasťovi. Prekvapilo ma to samého, že to aj tak stačilo na to celkové tretie miesto.
Takže veľká vďaka Serpovi, Mirovi a všetkým, ktorý sa podieľali na zorganizovaní FT súťaže a siluetiek. Bolo super, dúfam, že sa raz vrátia na naše súťaže ďalší výborní strelci, ktorým pušky zatiaľ doma odpočívajú.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Máj 2022, 07:40 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Veru, veru. Viac strelcov a konkurencia by posunula aj nas zas niekam dopredu. V Smolniku mozeme o tom podebatovat, co by pomohlo zvysit ucast. Viem, ze niektorych odradili "povinne" ucasti na stavbe trate, ale to uz mame dufam za sebou.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.