Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 25 Apr 2024, 16:56

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: 26 Jún 2022, 22:35 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Velmi vydareny cely vikend. Vdaka za perfektne pripravenu sutaz, vecerne posedenie a aj obed na trati po sutazi.
Davam sem rychle vysledky. Dajte vediet ak najdete chybu. Stratil som sa pri ludoch co trenovali na trati HFT. Mozno som niekoho nezaradil do vysledkov z toho dovodu.


Prílohy:
7 kolo FT ligy Smolnik.pdf [768.04 KiB]
76 krát
8 kolo FT ligy Smolnik.pdf [705.21 KiB]
83 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Jún 2022, 09:37 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Ako písal Feri, vydarená akcia... Smolník je podľa mňa asi najťažšia lokalita v rámci nášho seriálu FT ligy... ale mám to tam veľmi rád...

Veľká ĎAKUJEM patrí Marcelovi, že napriek zaneprázdnenosti je stále ochotný organizovať a pripravovať súťaže, Zuzke a Robovi Šinským + Adi Žipajovej, že sa o nás počas celého víkendu starali...

Veľké ďakujem, patrí aj Vám všetkým, ktorí sa zúčastňujete seriálu FT ligy... Vidíme sa po prázdninách opäť v Smolníku... :wave:

PS: Zdenko, sme nesmierne radi, že si medzi nami, dúfam, že skromnou oslavou tvojho jubilea, sme ti dali najavo svoju vďaku...

Foto od Feriho, kto nie ste na Facebooku: https://www.facebook.com/photo/?fbid=14 ... 7722694230


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Jún 2022, 18:03 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Tradične asi najťažšia slovenská FT trať. Marcel a jeho partička sa pohrali na 100%. Poliak čo so mnou v nedeľu strielal tak do kopca bolo nad jeho chápanie aj strelecké možnosti,furt mlel že treba mieriť 2 cm pod kilzónu a výsledok osem núl po sebe. Gratulujem víťazom .
Ďakujem všetkým gratulantom za darčeky za tortu a proste hlavne za milú spoločnosť. Moje veľké poďakovanie Zuzke a Robovi Šinským + Adi a Marcelovi Žipajovým za grilovačku ,guláš a všetky starosti čo s tým kvôli mne mali.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Júl 2022, 08:17 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 92
Ďakujem všetkým za účasť a pomoc s traťou. Som rád ,že napriek značným vzdialenostiam strelcov od domu bola účasť slušná. Neviem presne ako sa páčilo Poliakom no dúfam, že cestu nemerali zbytočne a trať im poskytla dostatok zážitkov. Poľska účasť bola príjemným spestrením celého víkendu. ĎAKUJEME.
PS: Veľké Ďakujem Zuzke a Robovi Šinským za ubytovanie a pohostinnosť počas celého víkendu.

_________________
Hobby strelec


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.