Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 29 Apr 2024, 17:03

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
PoslaťNapísal: 30 Mar 2023, 20:27 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Priatelia vsetko co sa dalo do dnesneho vecera a pripravit a vybavit je pripravene a vybavene. Zajtra rano o 9:00 od domaceho preberieme chatu a potom sa vrhneme na stavbu trate. Pomocnikom staci prist na 10:00.
S domacim je vsetko dohodnute, dnes som s nim bol. Pripravil vsetko podstatne vratane kotlika na gulas a virivky v suterene.

Pripravte sa prosim na mokry a zablateny variant sutaze.

Nezabudnite si prosim zobrat so sebou prezuvky do chaty a dobru naladu. Kto si zabudne dobru naladu a papuce, bude mat problem. Bude mu chybat dobra nalada a papuce ... :D :D :D

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Apr 2023, 20:41 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Vlado bolo to na "parádu" a pre mňa v jeden moment na "gulu do hlavy" ale dobrý ľudia sa vždy nájdu a ak už vymreli tak v Safte ešte stále sú.
Dík Fero že si mi poradil s tou montážou a Palo, Lubor, Peter atď že ste ma koply dnes ráno znovu na tú nastrelovačku keď už som to chcel vzdať a po tej dvadsaťdva bodovej sobote som sa dnes dostal na 32 vďaka vám. Šerpa ,Majka dík za diabolky lebo 650 v Sokolke zhltlo moje nastrelovanie.
Ďakujem Vladovi a chlapcom čo stavali túto trať a úprimne pre mňa najťažšia vrámci FT Slovensko, horšia hlavne vetrom a tie diaľky do kopca.....no koment. Ubytovanie úplne top, prostredie na jednotku a relaxačné jacuzzi k tomu.
Stále mi voľajako nejde do hlavy ten doktorko že 47 bodov , ako jeden z nás povedal "iná galaxia"
Gratulujem víťazom a extra Viki a Adamovi , a jeho výrok súťaže "otec to som ani ja netrafil", stále sa z toho smejem ale Dede máš byť na koho právom hrdý.
Gulášik mňam hlavne dnes mi dobre padol,dík šefkuchárovi.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Apr 2023, 21:44 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Super akcia. Vdaka hlavne Vladovi za zorganizovanie.
Nech sa paci, vysledky:


Prílohy:
3 kolo FT ligy 2023 Sokoka.pdf [686.74 KiB]
70 krát
4 kolo FT ligy 2023 Sokoka.pdf [688.49 KiB]
64 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Apr 2023, 20:44 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Druhý ročník v Sokolke máme za sebou... Snáď to Vlado potiahne aj do ďalších ročníkov... Ako napísal Zdenko, trať sa možno zdala ľahká, ale bola jedna z najťažších... (keď tak rozmýšľam, všetky naše ligové kolá sú čo s týka náročnosti na vysokej úrovni). V sobotu nám znepríjemňoval súťaž dážď a v nedeľu meniaci sa vietor, ale takéto podmienky už začínajú byť štandard... Ďakujem Vladovi za prípravu a zorganizovanie a všetkým zúčastneným za skvelú pohodu... Oceneným patrí tiež veľká gratulácia.
Vidíme sa v Skýcove :wave:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Apr 2023, 22:56 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Vlado - veľké ďakujem za všetko! Trate sa mi ani trochu nezdali ľahké, možné prvé stanovištia na rozbeh, potom to bolo stále zaujímavejšie a ťažšie. Pre mňa osobne asi to najlepšie v našom FT v tom zmysle že sa strieľalo veľa v rovine, následne miernych a nakoniec extrémnych uhloch od 25 do 30 stupňov. A aby ani čistou náhodou to nebolo ľahké tak dážď, vietor, slnko a zase dážď, chvíľami oziabajúce prsty na rukách. V nedeľu veľmi nepríjemný premenlivý nárazový vietor, na ktorom som si skoro dolámal zuby, ale nakoniec som to ustál.
Zdenko vďaka za prichílenie na izbe a zaujímavé hovory o hodinkách:) Všetkým za naozaj pohodovú spoločnosť, ktorú som si užíval.
Môj rešpekt a veľký obdiv majú Viky, Adamko a Dede, ktorí sa neskutočne dobre popasovali s neľahkými podmienkami. Podľa môjho skromného názoru majú jednoznačne talent na streľbu, tá iskra nadšenia v ich očiach bola zreteľná. :D V prvý deň do takmer polovice závodu so mnou držal krok Adam. Druhý deň, sa rozhodovalo medzi mojou maličkosťou a Dedem posledných doslova možno sedem sklopiek. Pomohla mi len predsa väčšia skúsenosť a pevnejšie nervy.
Serpa môžeš byť šťastný ako blcha, že Viky má také zanietenie, iskru a talent pre FT. Vôbec sa nestratila a v ťažkých podmienkách s puškou, ktorú ledva udrží dala skvelé body. Treba sa jej len viac strelecky venovať.
Na záver si neodpustím podrypnutie- som rád, že východ zase vyhral. Zase to len my z východu ťaháme.... :lol:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 05 Apr 2023, 15:06 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Ahojte.
Chcel by som vsetkym podakovat za ucast a za pomoc, bez ktorej by sutaz nebola. Radsej nebudem nikoho menovat, uz mam hlavu deravu, urcite by som na niekoho zabudol. Zacina to pripravou registracneho formulara a bodovaciek, pripravou a postavenim trate a nastrelovacky. Po prvom dni prestriekat sklopky. Po sutazi treba vsetko rozobrat a zbalit, vyhodnotit, spracovat a zverejnit vysledky. V zazemi by sme sa nezaobisli bez kucharov a ich pomocnikov...
Velka vdaka vsetkym.
Snad sa Vam na Sokolke pacilo. Uz som poslal majitelovi poziadavku na rezervaciu terminu aj na buduci rok ... :D

Dopĺňam ešte výsledky v súťaži o Majstra povinných polôh ...


Prílohy:
vysledky_povinne_2023.pdf [529.27 KiB]
36 krát

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...
Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.