Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 29 Apr 2024, 10:42

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: 30 Mar 2023, 23:28 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Pozývam Vás už na XI. súťaž Field Target Slovak Open 2023 spojená s Majstrovstvami Slovenska Field Target, ktorá bude započítavaná do Slovenskej FT ligy 2023 ako 5 a 6 kolo. Ako tradične sa budú konať v obci Skýcov v areáli chaty Breziny 29 a 30. apríla 2023 (sobota, nedeľa). Budú postavené dve samostatné FT dráhy. Vítaní sú všetci, ktorí majú radi túto disciplínu. Tešíme sa na vás...

GPS: 48.502560, 18.415305

Registrácia Field Target:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... &w=1&flr=0

Zoznam registrovaných Field Target:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =981018537

Ukončenie registrácie je 26.04.2023 !!!

Platba štartovného a stravy je možná len na účet, najneskôr do 27.04.2023. Platba na mieste nebude možná!!!

Po vyplnení registrácie obdržíte mail s platobnými údajmi.

Jedálny lístok:
Piatok 28.04.2023:
Večera 19:00 hod.: Bravčové stehno na šampiňónoch, ryža, uhorka
Sobota 29.04.2023:
Raňajky 7:00 hod.: Br. šunka, syr, maslo, vajíčka, chlieb, čaj...
Obed cca 13:30 hod.: Bravčový guláš
Večera 19:00 hod.: Br. pečené, dusená kapusta, parená knedľa
Nedeľa 30.04.2023:
Raňajky 7:00 hod.: Br. šunka, syr, maslo, vajíčka, chlieb, čaj...
Obed cca 13:30 hod.: Kurací vývar, Vyprážaný Br. rezeň (karé), zemiaková kaša, čalamáda

PS: v pondelok 01.05.2023 je štátny sviatok, ak si chcete predĺžiť víkend a urobiť si výlet dávam do pozornosti tradičný Deň otvorených dverí v Topoľčiankach viac:
http://www.nztopolcianky.sk/images/2023/dod2023.jpg + bohatý sprievodný program


Prílohy:
Propozície FT Slovak Open 2023.pdf [749.34 KiB]
62 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Apr 2023, 20:32 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Viem, ze to bolo povedane medzirecou, ze by mohlo byt kolo aj 1.5. Ale vidim len pozvanku do Topolcianok.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Apr 2023, 21:32 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
...jasne, že budú 1.5 aj kolo - toče plné Topoľčianky ;)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Apr 2023, 20:25 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Ak by ste v piatok 28.04.2023 nemali čo robiť môžete prísť pomôcť s prípravou súťažných tratí na Skýcov. Začíname o 9:00 hod. každá ruka sa zíde...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 30 Apr 2023, 21:39 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Sutaze boli uplna top spicka vsetkeho, co som za tie roky v FT zazil. Hlavne nedelna trat v spojeni s absolutne necitatelnym vetrom bola asi najtazsie aku som kedy strielal. Velka poklona Petovi ako vsetko zorganizoval, vymyslel a postaral sa o hladky priebeh sutazi. Samozrejme aj kazdemu, kto mu pri tom pomohol.
Nech sa paci vysledky:


Prílohy:
Slovak Open 2023.pdf [548.71 KiB]
74 krát
Majstrovstva SR FT 2023.pdf [544.85 KiB]
73 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Máj 2023, 13:24 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Majstrovstvá Slovenskej republiky vyšpičkované do detailov až toho bolo na mňa príliš ,extrémne vzdialenosti alebo dolukopcom respektíve hore až do neba ,vietor atď. ešte že som mal pri sebe profi strelca od ktorého som mohol "opisovať". Proste každá sklopka ozaj náročná, chce to už fakt poriadnych skúsených borcov a nie starých dedkov.
Veľmi pekne ďakujem Petrovi Beňušovi za organizáciu a všetko s tým spojené a Ferovi ,Ivanovi,Vladovi,Palovi atď za veľkú pomoc so stavbou trate. Gratulujem našim víťazom a veľká gratulácia juniorom.
Musím konštatovať že naj na súťaži bol Majkin perník a Petrove pagáčiky. :hehe:
PS: dík za bonbóniky od samotného prezidenta a váš potlesk. (dúfam že ste sa nechceli so mnou takto na veky rozlúčiť) :pleur4:

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Máj 2023, 22:00 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Máme to za sebou... Poveternostné podmienky urobili z už aj tak ťažkých tratí úplný hardcore... Popasovali ste sa s nimi úžasne... Veľká gratulácia všetkým, čo ste ich absolvovali... obzvlášť ocenením...
Ďakujem Ferimu, Pedrovi, Ivanovi, Vladovi, Palimu, Zdenkovi a najviac Majke, ktorí mi boli nápomocní s prípravou a stavbou súťažných tratí...
V prílohe nájdete jednotlivé vzdialenosti terčov, + sem dávam aj odkazy na fotky, pre tých, čo nie ste na Facebooku...

Foto 29.04.2023: https://www.facebook.com/photo?fbid=698 ... 0642108276
Foto 30.04.2023: https://www.facebook.com/photo/?fbid=77 ... 2340557448

PS: Tak už 12 rokov organizujeme súťaže na Skýcove... Už asi nie je strom, kde by nebola sklopka... Je veľmi ťažké vymýšľať niečo nové, na takomto frekventovanom mieste, ale som nesmierne rád, že stále prídete v hojnom počte na súťaž...nesmierne si to vážim. Vždy sa snažím, aby všetko klapalo a dodržiaval sa harmonogram a všetko s tým spojené, ale nešlo by to bez Vás a Vašej pomoci, na ktorú sa môžem vždy spoľahnúť. SAFTA je za tie roky jedna veľká rodina, vieme o svojich životných príbehoch, pomáhame si a navštevujeme sa aj v súkromí... Toto sa len tak v nejakej organizácií nevidí. Veľmi pekne ĎAKUJEM, že sme...


Prílohy:
Vzdialenosti-distance.xlsx [12.67 KiB]
52 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Máj 2023, 01:38 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Jedna Ft súťaž lepšia ako druhá. Naozaj neviem si predstaviť postaviť to lepšie, ak to majú byť nejaké majstrovstvá. Väčšinou maximálky a do toho tanec vetra. Hlavne v nedeľu už to nebol bežný vietor, ale nazval som ho dancing wind. Na toto má asi Skýcov svoj patent. Veľký zážitok vďaka Hajnalovi druhý deň, keď skutočne sa rozhodovalo medzi nami do poslednej sklopky. Asi dvakrát som ho mal ako sa hovorí v nedeľu " na lopate" aj keď len o jeden bod v súčte za dva dni, ale keďže som to počítal, tak som si to prehral vo vlastnej hlave. Hajnalovi ďakujem za skvelú spoločnosť a napínavý zážitok. Frustrácia už prešla, zážitok z boja ostal veľmi dobrý. Škoda, že tak ako česi majú v HFT spoločné súťaže s poliakmi, tak my nemáme spoločné súťaže s našími južnými susedmi. Mohlo by nás to kvalitatívne posunúť ďalej....
Peťovi a všetkým, ktorí mu pomáhali pri usporiadaní tohto streleckého sviatku patrí odo mňa veľká vďaka!!!
Tie fotky sú fakt špička. Vďaka Juraj!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Máj 2023, 10:13 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Vždy sa zabudnem poďakovať aj Majke ktorá je veľkou podporou nášho prezidenta a safty. Tak ĎAKUJEM Majka za všetky uradnicke papierovacky s tým spojené , organizačnú podporu a hlavne trpezlivosť.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.