Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 22:34

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: 02 Okt 2023, 12:55 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Pozývam Vás na medzinárodné HFT Slovak Open 2023 na Skýcove 28.10.2023 (sobota) a 29.10.2023 (nedeľa), v areáli chaty Breziny. Jedná sa o dvojkolovú HFT súťaž. Vyhodnocovať sa bude súčet bodov z obidvoch kôl súťaže. Budú postavené dve samostatné dráhy s 50 sklopnými cieľmi. Tešíme sa na Vašu účasť.

GPS: 48.502560, 18.415305

Registrácia súťažiacich: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... &w=1&flr=0

Zoznam registrovaných: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1771960730


Prípadné požiadavky na organizátora uvádzajte v poznámke...

Po vyplnení registrácie obdržíte mail s platobnými údajmi.

Ukončenie registrácie je 24.10.2023 !!! Registrácia na mieste nebude možná!!!

Platba štartovného a stravy je možná len na účet, najneskôr do 26.10.2023. Platba na mieste nebude možná!!!
Ak si niekto objedná stravu a ubytovanie a nebude do stanoveného dátumu uhradená, rezervácia bude zrušená...

PS: Ak by si niekto chcel ísť súťažne zatrénovať na HFT trati FT čko, vieme sa dohodnúť... normálne sa zaregistrujte a do poznámky napíšte FT... ak by Vás bolo viac, viem to aj vyhodnotiť...


Prílohy:
Zásahy terčov HFT-Slovak-open-2023-Skycov (1).xlsx [41.63 KiB]
32 krát
Výsledky Results HFT Slovak Open 2023.pdf [707.08 KiB]
39 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Okt 2023, 20:40 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Prosím všetkých, ktorí chcú ísť na súťaž a budú chcieť ubytovanie, nech sa zaregistrujú čím skôr, aby sa Vám ušlo...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 22 Okt 2023, 14:13 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Tvrda priprava na Skycov. K cervenej kartusi aj cervene snurky do topanok.


Prílohy:
IMG_0139.jpeg
IMG_0139.jpeg [ 1.87 MiB | Zobrazené 1056 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Okt 2023, 17:00 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Výsledky po prvom dni


Prílohy:
Výsledky po prvom dni.pdf [709 KiB]
61 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 29 Okt 2023, 19:09 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Dalsia perfektna akcia za nami.
Premyslene postavene tazke trate, do toho absolutne necitatelny vietor, vela sklopiek strielatelnych iba z vysokych laktov, k tomu super HFT strelci zo 4 krajin. Dokonale som si to uzil. Vdaka Peto.
Kompletne vysledky:


Prílohy:
Slovak HFT Open 2023.pdf [582.69 KiB]
70 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 29 Okt 2023, 21:28 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Krásne dva jesenné dni sú za nami. Dve trate ako obvykle veľmi ťažké, krásne premyslene postavené. Klobúk dolu pred Peťom a všetkými, ktorí tieto trate stavali v piatok v nepretržitom lejáku po celý deň. Peťo by to však nedal, keby nebolo hlavne Majky, ktorá mu vo všetkom veľmi pomáha a vytvára mu zázemie. Množstvo materiálu, práce, príprav, námahy....Ale stálo to za to. HFT Open v Skýcove sa stlalo už žijúcou legendou. Snívam už roky, že to raz vyhrám, tento rok som bol k tomu najbližšie, žiaľ nevyšlo to...Ale musím rešpektovať, že zišlo sa asi to najlepšie z V4, čo sa týka strelcov HFT.
Veľká vďaka všetkým za super spoločnosť a krásne zážitky!
Sponzorovi JSB Bohumín v zastúpení Kubajza ďakujem za vecné ceny!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 30 Okt 2023, 07:32 
Offline
nováčik
nováčik
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11 Sep 2023, 09:07
Príspevky: 21
Bydlisko: Tarnowskie Góry Polska
Krzysztof Spaleniak a ja by sme sa vám chceli poďakovať za dva nádherné dni.Zaujímavé skúsenosti a učenie sa nových techník.Všetko na vysokej profesionálnej úrovni.Určite sa sem budeme chcieť vrátiť. Všetkých pozdravujem a do skorého videnia


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 30 Okt 2023, 14:36 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Ďakujem Šerpovi a ostatným že som mohol zavadzať v nedeľu na HFT.
Len také moje malé konštatovanie ako tiež už veľmi dávneho strelca HFT že odhliadnuc od tých puštičiek čo kedysi sa na to používali, napr. Hatsan, Čínske Hamerli aj slávia a CZ 200 tak teraz viac menej anšusy, steyery, waltery a pod ale obrovský progres a moje ozaj veľké uznanie k vašim streleckym výsledkom. Napríklad vedľa mňa strieľal Marcel a také strelecky náročné sklopky mu padali že "sánka dole" a to som ani nevidel Fera alebo Milana a pod lebo by som asi musel zlomiť moju "flintu"o koleno. Na sed FT boli teda aspoň pre mňa niektoré sklopky nad moje strelecké "dovednosti". Jedným slovom vám musím priznať že keby mi niekto v minulosti povedal že strelci HFT v pohode budú mať na súťaži 40 bodov(pri terajšom systéme bodovania) a viac tak hneď mu vybavím časenku u pána Dr Komo....a. Jedným slovom ste "Páni Strelci" :thumbup:

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 30 Okt 2023, 22:54 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Ďalšie HFT Slovak Open je za nami... Ako písal Zdenko progres strelcov na Slovensku za posledné roky išiel hodne dopredu. Vidieť to môžeme aj na svetovej scéne HFT, kde sa pravidelne na MS a ME naši juniori, seniori a ženy umiestňujú na stupňoch víťazov a aj ostatní na popredných miestach v rebríčku... Toto je možné dosiahnuť, len kvalitnými súťažami a HFT Open je jednou z nich...
Snažím sa každý rok vymyslieť niečo nové, ale na mieste kde od 2011 roku bývajú pravidelne súťaže FT/HFT to nie je vždy možné (už asi na každom strome bola sklopka). Prostredie a počasie mi vždy pomôžu a trať vycibria k dokonalosti a aj keď sú skolpky, ktoré sa notoricky opakujú... musia sa strieľať vždy inak...
Veľká gratulácia a obdiv patrí všetkým oceneným, ktorí si zachovali koncentráciu a oba dni podali konzistentný výkon, čo im umožnilo sa umiestniť na stupňoch víťazov.
Milan si v rozstrele s Istvánom Sutynszkim vybojoval druhé miesto. Na víťazstvo mu chýbal 1 respektíve 2 body. Udržať si koncentráciu a sústredenie druhý deň, keď po prvom dni vediete, je nesmierne náročné (toto sa domnievam, lebo ja som to ešte nezažil :hehe: ). Ešte raz gratulujem Milan.

Ďakujem všetkým, ktorí mi pomáhali s prípravou a stavbou súťažných tratí a teraz obzvlášť, nakoľko stavba prebiehala v extrémnych podmienkach, kedy za 10 hodín na Skýcove napršalo do 50mm zrážok (na lúke bolo po členky vody, ktorá nestíhala odtekať...) Ďakujem Ferimu (vždy mi je po ruke...), Marcelovi (napriek vzdialenosti vždy pricestuje z Košíc), Vladovi ( nesúťažil a napriek tomu prišiel a je vždy ochotný pomôcť), Ivanovi (aj keď neskôr - služobné povinnosti), Rasťovi (motorová myš...), Jankovi, Maťovi, Romanovi a v neposlednom rade manželke Majke a dcére Viki, ktoré mi vždy nezištne pomáhajú a snažia sa vytvoriť mi priestor, aby som sa ja mohol venovať SAFTA, aj na úkor rodiny... ĎAKUJEM...

Ďakujem všetkým ktorí ste prišli, vidíme sa nabudúce priatelia...

Nejaké foto:
Foto 1 deň https://www.facebook.com/photo/?fbid=79 ... 3032284036
Foto 2 deň https://www.facebook.com/photo/?fbid=79 ... 8755553797


Prílohy:
Zásahy terčov HFT-Slovak-open-2023-Skycov (1).xlsx [41.63 KiB]
39 krát
Target distances vzdialenosti terčov.pdf [411.63 KiB]
40 krát
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Nov 2023, 08:01 
Offline
nováčik
nováčik
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Okt 2022, 19:01
Príspevky: 3
V mene maďarského tímu vám ďakujem za skvelú súťaž, technicky náročné trate a priateľstvo.
Jedna z najkrajších a najťažších tratí, aké som kedy strieľal.
Stratené ciele zóny 40? :)
Sandor


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.