Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 15 Máj 2024, 04:43

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: 01 Sep 2010, 20:41 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Nakolko mi prišlo viacej dotazov ohladom súťaží a členstva v asociácii, chcel by som týmto v rámci rovnosti podmienok pre všetkých, ktorý plánujú zúčastňovať sa súťaží FT a HFT organizovaných asociáciou SAFTA upozorniť na to, aby počítali s tým že aktívna účasť na súťažení bude podmienená členstvom v Slovak Airgun Field Target Association.
Na vysvetlenie uvediem napr. baví ťa box, na tréningu si môžeš aj zaboxovať v ringu ale súťažiť ťa nepustia ak si neni členom box. klubu. Tak isto fotbal. Môžeš si na ihrisku kopať do lopty ale hrať zápas nebudeš ak si neni v mančafte. Je to logické.
Takže poprosím všetkých nečlenov aby pri registrácii na súťaž vyplnili aj kartu člena SSZ. Formuláre budú k dispozícii.
Pre kompletnosť informácii doplním že členské v SSZ je 10 eur/rok a jednorázový poplatok za vydanie členského preukazu je 2 eur. Členské poplatky v SAFTA sa na tento rok neplatia a ich výška na budúci rok bude oznámená cca v priebehu mesiaca október / november.
Za pochopenie ďakujem.
El Presidente.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Sep 2010, 23:50 
Offline
mazák
mazák

Registrovaný: 04 Júl 2010, 18:51
Príspevky: 325
Bydlisko: Trnava
A coze Tomas, uz Ta prestalo bavit to, ze Ta v sutazi porazaju obycajni strelci, ktori ani nie su organizovani ? :-))
Kde vo svete FT a HFT mas take pravidlo ???

Pripada mi to, ze je to taky isty napad, ako ten, ze pri presuvani sa v Stefanovej o dva metre musis mat vzduchovku v puzdre, kufri, alebo na remeni ...

Alebo si nahanas € do svojej "presidentskej" pokladnicky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 01:45 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 13:39
Príspevky: 717
Bydlisko: Mladá Boleslav
nebolo to myslene tak, ze strielat sutazne na akcii moze len clen spolku... :?
ak som dobre pochopil, znamena to len tolko, ze v zavere sezony sa vysledok celkoveho skore bude vyhodnocovat len z radu clenov asociacie. :idea:

sam som zvedavy na konecne kalkulacie pretoze som poriesil iste drobnosti a vyzera to tak, ze pokial zdravie dovoli zucastnim sa kazdej akcie :shock: .

_________________
:arrow: zbraň: Air-Arms Pro-Sport 15,0 J :arrow: optika: Bushnell Elite 3200T 5-15x40
:arrow: strelivo: Diabolo JSB Heavy cal. 4.5 :arrow:montáž: KOZAP model 23 - CZ 452


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 05:51 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
To Jozef eurochechtáky mám rád a nebránim sa ich prísunu :lol:
To marekzcke cestou z Víglaša sme o tom kecali a mal som dojem že si pochopil :?: :lol:

TOTO VLÁKNO JE IBA OZNAM, NEREAGUJTE NA PRÍSPEVOK.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Sep 2010, 11:59 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Júl 2010, 13:39
Príspevky: 717
Bydlisko: Mladá Boleslav
ano pochopil som. snazil som sa len nenapadne vyjadrit svoj postreh. nechcel som na to hned reagovat prehnane "because i am not authorised for it on this forum"... vonku prsi a je mi dlho tak zas uradujem za PC :geek:

HUPS NO ASI SOM NEMAL UZ REAGOVAT ZE :roll:

_________________
:arrow: zbraň: Air-Arms Pro-Sport 15,0 J :arrow: optika: Bushnell Elite 3200T 5-15x40
:arrow: strelivo: Diabolo JSB Heavy cal. 4.5 :arrow:montáž: KOZAP model 23 - CZ 452


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.