Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 07 Máj 2024, 07:41

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 14 Sep 2014, 22:29 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Pri prezeraní foto až 244ks som objavil tanečnú skupinu. Ak budete rýchlo preklikávať medzi dvoma fotkami, tak ju zbadáte aj vy. Padá na mňa strašná únava, takže pokračovať budem zajtra. A tu je ta tanečná skupina:


Prílohy:
DSC_4809.JPG
DSC_4809.JPG [ 313.81 KiB | Zobrazené 852 krát ]
DSC_4810.JPG
DSC_4810.JPG [ 313.66 KiB | Zobrazené 852 krát ]

_________________
EX
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Sep 2014, 22:39 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Jan 2014, 22:07
Príspevky: 334
Bydlisko: Senica
Škoda, že tam nie som !!! Bohužial som musel ísť po bloček od zaplateného ubytovania, plateného v sobotu, pretože som bol podozrievaný z nezaplatenia. Na horárni v tom zrejme majú pekný bordel. Jedna nevie čo robí druhá. Chaos. Ešteže ma osvietilo a bloček som si pečlivo uschoval lebo inak skoro všetky bločky hned vyhadzujem do koša. Okrem bločkov, ktoré treba na reklamáciu (aby náhodou nejaký rypák nezačal poučovať) :)
Nemení to však fakt, že na spoločnej foto nie som.

_________________
Weihrauch HW97K Black Line .177
Vortek PG2 12ftlb tune kit
BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
150mm custom sidewheel
JSB Exact 4.52


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Sep 2014, 22:43 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Na tuto akciu som sa velmi tesil. Opat dobra partia nesklamala. Velka vdaka vsetkym co pripravili trat. :amen:

Jojo62 píše:
Na mojom víťazstve má veľký podiel Rollo. A o bod to nie je ani víťazstvo. :roll:


Jojo, ja Ta asi za usi vytaham. :hurt5: Jeziskovi oci, ved sa len stale na nieco vyhovaras !!! Ze, nic Ti nefunguje, nebudes strielat a co ja viem co este stale dokola ako mexicka telenovela. :faché2: Aspon vsetci vidia, ze Tebe staci chytit cokolvek do ruk a strielas jedna radost. Si jednoznacne lepsi strelec ako ja. :super: Aj madari krutili hlavou ked som im hovoril, ze to nieje Tvoja ale moja puska.

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Sep 2014, 23:06 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1801
Bydlisko: Šamorín
Takze som uz doma v kruhu rodiny a spominam na IV rocnik Majstrovstiev Slovenska a Slovak Open... Podla mna vydarena akcia, napriek nepriazni pocasia sa vsetko podarilo nad ocakavanie... Velka vdaka domacim organizatorom Jojovi a Dominovi, za vymeranie a vymyslenie trate, Petrofovi a JuroviNR za pomoc pri cisteni trati... Vestkym spomenutim + Pedrovi a Filipovi za konecnu stavbu trate v ,,nepriaznivom" pocasi + este raz Jojovi za kompletnu pripravu vsetkych dokumentov... a v neposlednom rade aj Vam vsetkym, ktori ste prisli v hojnom pocte aj napriek nepriazni pocasia... A taktiez velke podakovanie patri nasinm juznym susedom z Madarska ktori sa uz pravidelne zucastnuju nasich Majstrovstiev v hojnom pocte... Tesim sa nabuduce... PRIATELIA

PS: ...pozeram, ze ja na fotke sa hram kolo - kolo mlynske... (vezmeme si hoblik pilku...)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Sep 2014, 23:47 
Offline
senior
senior
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2013, 22:32
Príspevky: 294
Bydlisko: Spišská Nová Ves
JoJo gratulujem. Kedze si vyhral s HWčko o tom viac ma štve, že som nemohol prisť. Tak na buduce.

_________________
HW 97 KT + Kozap + Hawke Sidewinder 8-32x56 + V Mach kit
:winner1: :winner1: :winner1: :winner1: :winner1:
:winner2:
:winner3:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Sep 2014, 07:50 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Informacia na margo vybavy do blata. Teraz som v Lidli videl futrovane gumaky za 13. Mozno sa niekomu budu hodit. :hello:

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Sep 2014, 16:25 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Tak všetko podstatné už bolo povedané, ale aj napriek tomu si dovolím pár slov. IV. ročník Majstrovstiev Slovenska a Slovak Open a akákoľvek súťaž by nebola bez ľudí a ľudí ochotných niečo zorganizovať a ďalších ktorí sú ochotný pomôcť. Ty čo ste sa zúčastnili ste svojou účasťou podporili SAFTU a streleckú športovú disciplínu Field Target. Trať sme sa snažili pripraviť zaujímavú a náročnú nakoľko si to akcia ako MSR a Slovak Open myslím vyžaduje a taktiež aj kvalita našich strelcov, ktorá súťaž od súťaže rastie. Prínosom tejto akcie je aj to, že sa jej zúčastnili naši južný susedia z Maďarska kde sme mohli odpozorovať ich finesy a ktorí nám ukázali svoje kvality už po štvrtý krát. Nie každému to vyšlo tak ako si predsavzal a dúfam, že aj napriek tomu sklamaniu svoj koníček nezavesia na klinec. Hoci som už ďakoval chcem sa poďakovať tým čo boli priamo účastný pri projektovaní a stavby trate, menovite: Dominovi, Petrofovi, JuroviNR. Stavba trate v nepriazni počasia v piatok t.j. 50 dráh (100 sklopiek) Dominovi, Serpovi, Petrofovi, Pedrovi35 a jeho synovi. Vďaka Pedrovi35 za pomoc pri spracovaní výsledkov v sobotu a nedeľu, Serpovi za trofeje. Vééééééééééľke ĎAKUJEM aj súťažiacim.

A posledné ďakujem patrí Rollovi aj napriek tomu, že ma chce ťahať za uši, že mi umožnil strieľať s jeho zbraňou. Mal som sa ako Monacká princezná o všetko sa postaral ja som len strieľal. Asi predám HW100 a strieľam len s Rollom. :lol:

V sekcií Fotky z akcií SAFTA nájdete odkaz na foto.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Sep 2014, 17:11 
Offline
mazák
mazák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2011, 09:09
Príspevky: 380
Bydlisko: Ľubotín, okr. SL
(Čiže zatiaľ fotografie dostupné len pre členov SAFTA?)

_________________
HW 50S (verzia F, <7,5 J)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Sep 2014, 17:37 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
kirk, foto bude prístupné tu: http://www.ft-hft.sk/index.php/fotogaleria po spracovaní adminom ako pre členov, tak aj pre nečlenov. Chce to čas.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Sep 2014, 20:13 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Caute borci.
Strelecky vikend za nami. :) :)

Vysledky spracovane: http://www.ft-hft.sk/

Fotogaleriu spravim zajtra, dnes uz nestiham.

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: fero a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.