Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 26 Jún 2024, 06:53

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 13:04 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Nov 2010, 13:25
Príspevky: 527
Bydlisko: Závod
Ale Slavo ja nehovorim o hadke VY ĽUD vs. CACO :D Caco znesie - mozete mu nalozit :D :D :D (sorry caco :) )
Myslel som Ferina, tomacata, Bench resta :D lebo podla mna riesia neskutocne pppp...pou...

_________________
Slavia 634, AA S400, JSB HEAVY, EXACT
:amen: SCHMOUD_ek POWER SUPPORT SAFTA (Red&Blue LOCAL) :google:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 13:12 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Chcem poďakovať schmoudovi že sa zúčastnil, že mi ochotne a bez rečí robil šerpu :hehe: , a že vydržal ten nudný deň :super: Iste si všetci viete predstaviť aké nepríjemné je, ak ste niekde kde si neviete s nikým ďalším pokecať a iba takpovediac čumíte jeden na druhého. Dúfam že nabudúce sa pridá viac ludí.
A ten môj výsledok no čo už. Prvý krát som nastreloval pušku pri cca 20 °C a bezvetrí a potom som trochu zapukal čo sme boli v Žiline. To bolo všetko. No a teraz v HU bolo cca 3-5 °C a vietor ako hovädo.
Vo väčšej strelnici fúkal viac menej jedným smerom no v menšej ohradenej sa pekne nevyspitatelne točil 8| a v tretej sa strielalo z volného priestranstva kde fúkalo a bola zima cez ohradenú strelnicu kde sa vietor točil do tzv. uzavretej miestnosti v ktorej boli malé siluetky a vzdialenosť bola 40 a 45m !!! Chce to trénovať a zase trénovať. Keby mal deň aspoň 50 hodín...
Si treba uvedomiť fakt že chalani z HU mali napr. v roku 2010 takmer 90 akcíí a keďže sú tak trochu fanatici zúčastňujú sa takmer troch štvrtín súťaží. To znamená že dokonale ovládajú svoje optiky a pušky, a ich správanie v lete, v zime vo vetre a pod. Sú nadupaný a natrénovaný.
(Dobre so zoštylizoval tú výhovorku prečo som neuspel?) :mdr1: :mdr3:
Ale nemajte strach. Najbližšie im to natriem... :mdr1:
Keď si toto prečítajú budú sa válať po zemi ako týto smajlíci.

P.S. Tie siluetky (3x5ks) som sundal skoro všetky :pan2: :frime1: :modo:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 13:28 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Nov 2010, 13:25
Príspevky: 527
Bydlisko: Závod
No nehovorim ze toho bolo viacej preco je vysledok taky aky je :mdr3:
Ano siluetky padali, len ich bolo menej ako sklopiek a tie sklopky p. Dovalovsky....tie sklopky robia problemy...treba doucit!!! :taré1: Musim dohovorit tvojim blizkym nech na to dohliadnu!! :P
a ako pozeram tie vysledky, tak CZ200 bola 3. miesto? ha...chlapci - zacinam tvrdo makat a to budete kukat, to budete cucat potom :D :malin1: :hurt3: berem jedine :winner1: max. :winner2: miesta... a telefon si potom dam natahnut az do stodoly :D :P

_________________
Slavia 634, AA S400, JSB HEAVY, EXACT
:amen: SCHMOUD_ek POWER SUPPORT SAFTA (Red&Blue LOCAL) :google:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 13:31 
Offline
senior
senior

Registrovaný: 04 Júl 2010, 19:15
Príspevky: 287
Bydlisko: Sliač
2caco: Mas moj respekt ze si dokazal ist do " jamy levovej" :fleur1: a prakticky sam
Tie skusenosti su urcite k nezaplateniu
Len si nabuduce najdi lepsiu vyhovorku :mdr2:

PS: Vazne som myslel tu prvu vetu ( lebo niektori su tu menej v obraze) - teba k nim nepocitam :thumbup:

_________________
AA EV2 MKIV+Sightron SIII10-50x60; HW 100S-F.S.B. 177+Bushnell Elite 6500 2,5-16x50
AA S410 Classic .177+Bushnell Elite 6500 2,5-16x42; AA TX200 MkIII .177+Sightron SIII20x42
HW 97KT .177+DO Titanium 4-16x42

+ jedna krásna fena Brita


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 13:55 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 733
Bydlisko: Trnava
Bench rest píše:
Tomcat už aj ty, čo ste sa na mňa dohodli, MOJ posledný bude vždy môj posledný aj keby za ním bolo tisíc od iných. Ja som mu napísal jasne aby si prečítal môj posledný a nie niekoho iného!

ja na teba nic nemam a ani nic nezacinam, len som citil nejake napetie, tak som sa pokusil vysvetlit ako to ferin zrejme myslel, aby sa to vysvetlilo a bol klud... on je inak z gruntu dobry chlapec :D
a hlavne "spory" medzi sebou ak nejake mate, by ste si mali riesit cez SS a nie tu verejne na fore... je to spomenute aj v pravidlach fora... ;)


caco ty si na nic nemal sahat, sak v Ziline si to nastrelil za rovnakej teploty 3-5°C na 15m ... a vietor vykorigujes odhadom :-) mozno to bola ta chyba ze si siahol na optiku :D

inak ja som vcera mal tiez prijemny den, nastartoval som rybarsku sezonu
Slnava, 1.5g plavacik, hacik owner c. 12, kmen 16tka, forpas 12, 3 kostniaky, vysledok jalec cca 40cm
super pocko, ked zrovna nefukalo a nebolo zamracene, ked sa zamracilo hned ma zacalo ozabat :D


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 15:37 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02 Júl 2010, 20:03
Príspevky: 1195
Bydlisko: Dolný Kubín
Bench rest píše:
..... Stačí ti to takto vysvetliť alebo to chceš aj nakresliť :contrac: , ale to asi netreba veď ty ovládaš aj pravidlá FT a dokonca aj v HU. (ako keby neboli všade rovnaké)


...nooo, skús mi to teda nakresliť, tedááá :amen:
...budeš sa čudovať milý kolega, ale nie sú všade rovnaké ;) "skús sa opýtať caca, on by ich mal ovládať tiež" :malin1:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 16:12 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Páni koniec hádkam.
Ferin ber to tak že BenchRest je nováčik a s FT sa iba zoznamuje. Som si istý, že po čase bude poznať pravidlá tak isto ako aj mi ostatný.
Na druhej strane by som ocenil aby aj nováčikovia zaujímajúci sa o FT si najprv pozorne prečítali pravidlá FT/HFT a hlavne sa pýtali na všetko čo im neni jasné a čo tam nenašli. Predíde sa týmto nezmyselným doťahovačkám. A každý nováčik si môže byť istý, že na zrozumiteľne a rozumne položenú otázku dostane normálnu a vysvetlujúcu odpoveď (neskúšajte začínať debaty alebo dávať otázky formou básní, rýmov, piesní a záhadného nezrozumitelného jazyka - viete koho mám na mysli. V takom prípade vás bez upozornenia okamžite z tohoto fóra vyženiem svinským krokom :mdr1: ).


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 16:39 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Pozeram na tie fotky z Madarska.
Vidim tam stare zname tvare. Poniektori maju oblecene to iste ako na MS v Debrecine. To uz cloveka lahko spoznas. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 16 Jan 2011, 16:47 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 02 Júl 2010, 13:15
Príspevky: 2885
Sú poverčivý.
A mám dojem že to naozaj funguje.
Na MS som si nedal môj klobúk a ako to dopadlo? Denne 22 bodov :0
V Čingove som ho mal a bum 41 bodov z 50-tich :super: .
Včera som ho nechal v aute a prásk 28 bodov :|


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 17 Jan 2011, 00:19 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Nov 2010, 13:25
Príspevky: 527
Bydlisko: Závod
Inac Ferin ty si stary vrtak :D ty vies nasrat aj nenasratitelneho cloveka :D :D Aj mna si sem tam tvojimi podpichovackami naserkal :D ale ja sa nerad hadam :P kdyz tak rozdavam :hurt3: :P :P - ale samozrejme v dobrom Ferko :)
A caco s tyma basnickami som moc nepochopil :0

_________________
Slavia 634, AA S400, JSB HEAVY, EXACT
:amen: SCHMOUD_ek POWER SUPPORT SAFTA (Red&Blue LOCAL) :google:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.