Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 23 Apr 2024, 20:04

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 122 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 22 Júl 2017, 14:28 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
To 7. miesto vôbec nie je zlé v tej konkurencii. Slovensko sa zaradilo jednoznačne k tým lepším tímom.
Ja len stále čakám na nejaké fotky od organizátora, však tam bolo fotografov od organizátora ako novinárov na tlačovke a foto zatiaľ žiadne....


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Júl 2017, 21:55 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Júl 2010, 20:00
Príspevky: 921
Bydlisko: Bratislava
Tak pridam zopar riadkov i postrehov aj ja.
V prvom rade chcem podakovat SAFTE , ze zabezpecila vsetko potrebne pre nas ako ucastnikov.

K priprave na sutaz by som len podotkol,ze ma zaskocila nadmorska vyska a zima. Nakolko som prvy krat pripravu na zahranicnu
sutaz pripravoval podla aktualnych nasich podmienok doma ozaj pokles o vyse 20 C som jednoducho necakal.
Prvy den to bolo kvoli dazdu, neregulernym killzonam,nefunkcnym sklopkam,obrovskej zime, neschopnym organizatorom naozaj silna kava.
Mozno pred par rokmi by som sa riadne nastval, ale akosi som uz otupel na sutaziach na medzinarodnom fore.Zacal som to brat trosku s nadhladom.Aj napriek tazkym podmienkam a problemom s optikou, co sa dalo cakat som to v klude dostrielal s vedomim, ze mi zacala hrdzaviet hlaven od vody,ze som citil,ze na mna po takom narocnom dni nieco lezie a nebola to ziadna spolustrelkyna 8-)
Z tohto dovodu som druhy den vynechal, potreboval som sa zohriat v prvom rade,kupit si aspon mikinu a zrelaxovat.
Myslim, ze to bolo spravne rozhodnutie vzhladom k okolnostiam. Veta ktoru som povedal mojmu ruskemu kamaratovi znela:
V dazdi sa chodi na ryby, v slnecny den sa striela :lol:

Treti den som na nastrelovacke zistil, ze mi puska striela ovela nizsie a vlavo.Mal som to dokliknut miesto toho som sa rozhodol to dostrielat s takymto stavom.Kedze bola to loteria, ale vzhladom k tomu aka bola situacia som si povedal, prinesiem si pusku takto domov a kukneme sa na to az doma.Takze zatial nebol cas,ale dam vediet.

Ako som uz spominal bolo tam na ME vela preslapov a myslim, ze mnoho ludi bolo sklamanych,rozculenych, no na druhej strane vsetci sme strielali teoreticky to iste.Trate boli uplna pohoda a myslim,ze priemerny strelec SAFTA by dal v pohodicke 40-45b nic zakerne tam nebolo.Druha stranka je psychika strelca na takomto fore.Myslim hlavne pre SAFTA je dobre,ze sa pridali dalsi strelci a okusili medzinarodne forum.

Je potrebne napisat, ze aj nase oblastne sutaze, alebo ine sutaze pod zastitou SAFTA su uplne niekde inde a ludi u nas bavi tvorit trate.
V nemecku to zjavne nikoho nebavilo a nahadzali to len tak, alebo som len mozno narocny.

Dolezite je ale z kazdej sutaze poznanie,poznanie noveho,ci uz ludi,miesta,spolustrelcov, krajiny cohokolvek.
To som si odniesol aj z Nemecka z ME.

Na zaver gratulujem nasim chalanom cistou nahodou otec a syn :lol: ze sa im podarilo uspiet na medzinarodnom fore.

p.s. priprava na dalsiu sezonu zacina :odieux1:

_________________
HW97 BLACK MOLLY


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Júl 2017, 22:23 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Timove foto:


Prílohy:
963%20Shooters%20from%20Slovakia - Copy.jpg
963%20Shooters%20from%20Slovakia - Copy.jpg [ 195.59 KiB | Zobrazené 797 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Júl 2017, 07:53 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 08 Aug 2016, 09:44
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava
Vytriedene fotky z Marienbergu, ktore pocas 4 dni nafotil Ivo.

Stvrtok: https://www.zonerama.com/rarosk/Album/3432800
Piatok: https://www.zonerama.com/rarosk/Album/3432807
Sobota: https://www.zonerama.com/rarosk/Album/3432811
Nedela: https://www.zonerama.com/rarosk/Album/3432818


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Júl 2017, 00:00 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Ten zasah niekolko cm pod killzonu je moj. Sklopka na 9 m, hovorim si bod zadarmo a zabudol som naklikat.
Pre ilustraciu tam chyba naklikat presne jedna cela otacka u Nikka.


Prílohy:
P7160857 - Copy.jpg
P7160857 - Copy.jpg [ 194.67 KiB | Zobrazené 747 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Júl 2017, 12:17 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Pozrel som si foto od Ivana G, ktoré zverejnil Rasto13. Je veľkou škodou, že organizátor nevyužil všetko to, čo ten priestor ponúkal. Ale čo nevyužil organizátor zariadila príroda.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Júl 2017, 14:08 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Vsetky tri dni fukal pomerne silny vietor ktory menil smer. Druhy den okrem sustavneho dazda bola aj hmla a treti den okrem vetra nas potrapila strelba zo silneho slnka do tiena lesika u mna konkretne na cierne sklopky ktore mali cierne kilzony a este bolo vsetko rozstrielane. Trate samotne neboli tazke ale co sa tyka povetrnostnych podmienok tak chybal uz len ladovec. A vsetko bolo o to tazsie ze samotny pretek trval 6 az 7 hodin, ako ktory den. Takze len vydrzat v tych podmienkach dalo zabrat. Nemalo to spad ani rytmus. Ale podmienky boli rovnake pre vsetkych.....


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Júl 2017, 15:07 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Ej veru, Jojo. Kolkokrat sme si tam na Teba spomenuli. Ze, keby sme Ta do toho priestoru vypustili na tyzden, to by svet divil co je to FT-cko .... :mrgreen:

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Júl 2017, 16:10 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Ešteže svet o mne nevie. Musel by som týždeň makať. ::d

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Júl 2017, 17:48 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Ani nevies ako si vedla. Bol si stredobodom niekolkych pomerne obsiahlych debat s ludmi z celej Europy .... :)

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 122 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.