Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 25 Apr 2024, 19:45

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 104 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 26 Aug 2018, 17:27 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Ďakujem že sme sa moholi aj s Lubkou spolu s vami zúčastniť majstrovstiev sveta a gratulujem všetkým čo tam boli ale extra našim juniorom za ich brutalne výborný výsledok a krásnu reprezentáciu našej republiky. Ten štvrtok mi dal naozaj zabrať hlavne ten hic a aj tá čierna trať,riadne ma to zlomilo takže piatok a tá búrka už len dokonalo svoje a bol som rád že som ako tak prežil a dostrielal tú sobotu. Doma som zistil že voľajako mi zahrdzavela nabíjacia páčka takže rozobrať vyčistiť tú hrdzu s prachom a vodou. Hrozná substancia bordelu tam bola, aj v spúštovom mechanizme a aj v stabilizátore!!! Takže hor sa oslavovať ,vy krásne výsledky svoje a hlavne vašich detí a ja to že mi to vôbec v takom stave strielalo. Aj keď ma navigácia vždy navigovala inou cestou z hotela na súťaž a nikdy som nevedel kde som tak "slovíčka" ako Lazy alebo Zawiercie si budem pametať do smrti, bol som tam vtedy na tých majstrovstvách sveta.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2018, 17:57 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Mino píše:
...V teamoch obsadilo Slovensko 10.miesto. Pocet teamov bol 24...

Iba doplnim, ze SK tim je spolu s Ruskom na zdielanom 9-10 mieste. Za nami skoncili FT velmoci ako naprikad Portugalsko a Nemecko.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2018, 18:32 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Tak ako píše Fero, išiel som to opraviť, predbehol ma. Myslím, že perfektný výsledok na takú malú krajinku...
Ale sme tých naších juniorov vycepovali v tej našej lige. :lol: :hurt1:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Aug 2018, 21:01 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Mal som v telefone Sigic ale vcera po navrate domov som ho vymazal.
Aj mna kazdy den posielal inou trasou a raz som sa musel na polnej ceste otocit a som rad, ze bez poskodenia podvozku...
Vo vetre a burke mi to vobec neslo.
V nedelu som dal 20 ran za sebou a Greg mi povedal, ze dnes strielam ako sampion...
Myslim, ze by sa malo zaviest do pravidiel, automaticke prerusenie sutaze pocas burky (myslim blesky).

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Aug 2018, 07:48 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Su niekde okrem vysledkov aj vybavenia strelcov?

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Aug 2018, 07:54 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 08 Aug 2016, 09:44
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava
Nie, nie su. Z ME v Taliansku tieto data dali na web.

Mna by skor zaujimali velkosti hitzon, mal som dojem, ze tam boli i "nestandardne".


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Aug 2018, 08:06 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
PS: pozerám výsledkovú listinu a do siedmeho miesta mali muži v PCP len bielu a modrú trať a v žiadnej kategórii nemal na prvých dvoch miestach nikto čiernu trať, neviem ako by to bolo keby aj ostatný strelci mali tieto identické trate (len bielu a modrú) a nie aj čiernu lebo podla mna cierna jednoznačne najnáročnejsia teda aspoň od bielej určite. No to keby niekto na toto dal protest tak by ale museli anulovať komplet celé výsledky majstrovstiev, ale to sa už nestane lebo to treba podať tuším do hodiny od skončenia streľby,či? Neviete mi poradiť kde na ich stránke najdem foto zo strelieb?

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Aug 2018, 08:32 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 08 Aug 2016, 09:44
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava
foto na webe zatial nemaju. par dni to potrva.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Aug 2018, 09:26 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Podľa mňa tie trate boli vyrovnané, prešiel som si deň pred závodom všetky stanovištia veľmi pozorne. Môj názor je, že určujúce boli momentálne povetrnostné podmienky na tej ktorej časti trate. U mňa zohráva skôr rolu farba sklopky kvôli zaostreniu a modrá bola pre mňa katastrofálna na zaostrenie. Minulý rok v Nemecku som si urobil svoj rekord práve na čiernej. Ostrieľané čierne sklopky sa mi najlepšie zameriavali. Píšem to tu preto, že je často rozhodujúce nie aká je ťažká trať , ale pre niekoho je dôležitejšie zaostrovanie na farbu. Teraz v Poľsku rozhodlo pár sklopiek pred búrkou a vietor celkovo na trati. Kto vie strieľať, tak ostáva rizikovým faktorom len správne nameranie a ten vietor, nič iné. Tam nie je dôležité, kde sú sklopky, alebo pod akým uhlom.
Pripúšťam, že je to individuálne. U mňa kvôli problémom so zrakom bola určujúca farba a najhoršia možná pre mňa bola modrá, potom biela a najlepšia na zaostrenie ostrieľaná čierna. Žiaľ k tej práve som sa nedostal.
Sme o tom hovorili, že férové by bolo jednoznačne, keby každý odstrieľal všetky tri trate. Takto to určite nebolo rovnaké pre všetkých. Kvôli snahe o čo najvyšší počet zúčastnených sme prišli o jeden deň, ktorý by bol určujúci.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 27 Aug 2018, 10:37 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Riešiť a komentovať, ktorá dráha bola ľahšia/ťažšia je naše subjektívne hodnotenie (Poliaci vraveli, že asi modrá bola najťažšia...) a je to teraz jedno... viac by som to neriešil...
A to že v celkovom hodnotení na prvých miestach je biela a modrá dráha, asi bude tým, že svetová špička FT primárne štartovala na bielej dráhe...


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 104 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.