Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 05 Máj 2024, 03:02

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 104 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 02 Okt 2017, 19:35 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 23 Feb 2015, 12:10
Príspevky: 96
Keď sa zmestime tak aj ja s Dedem by som išiel .


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 23 Okt 2017, 06:52 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Sice v predstihu, ale mali by sme sa zamysliet kde by sme chceli byvat pocas majstrovstiev. Samozrejme nemusime vsetci byvat na jednom mieste. Strelci si ubytovanie budu objednavat individualne, organizator to nebude riesit.
Ja a Simona sme za hotel ktory odporuca organizator. www.villaverde.pl V Polsku sme uz jedno prekvapenie co sa tyka ubytovania zazili a nechcem dalsie. V tomto hotely bude aj uvodny a zaverecny ceremonial. Bude sa v nom konat aj skolenie marshalov. Zamyslite sa aj nad ucastou na tomto skoleni. Zaujemcom rad vysvetlim podrobnosti ako skolenie prebiehalo v minulosti.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Okt 2017, 07:38 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Včera som sa pokúsil objednať izbu v hotely Villa Verde. Zatiaľ nemám potvrdenú rezerváciu. Dám vedieť ako to dopadne.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Okt 2017, 10:39 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Cez booking ani iné online programy (trivago...) to nie je možné, lebo predpokladám, že to organizátor zabookoval pre účastníkov a bez kódu "WFTC 2018 Poland" vás neubytujú.
držím vám palce, lebo tam je len 167 izieb a nie je tam miesto pre všetkých 300 strelcov. takže sa poponáhľajte ak chcete byť v mieste konania.
preto organizátor uviedol viaceré možnosti a tie sa dali rezervovať cez booking.com
ja som zatiaľ v "Hotel Pod Figurą ***" a tam už minulý týždeň bolo len cca 15 miest voľných - za 100 € za 3 noci

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Okt 2017, 10:57 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Vyjadrite sa prosím aj ostatní, čo plánujete zúčastniť sa MS v Poľsku. Kde si rezervujete ubytko? Aby som sa vedel zariadiť podľa toho, kde budete.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Okt 2017, 12:07 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
ku mne sa dostalo info, že:
"Po poslednej skúsenosti s ubytovaním v Poľsku nebudeme vymýšľať a budeme v tom hoteli čo navrhol organizátor. Aj sme sa o tom bavili teraz v Skýcove a viacerí sú za. (Hulačovci, Beňušovci, Komorášovci, Šramovci, Šišolákovci)"

otázka, je, kto tak už urobil a komu potvrdili rezerváciu

v Hotel Pod Figurą má kapacitu 50 miest a už sú voľné len 3x2 posteľ a 3x3 posteľ + 1x1 posteľ
cez booking.com to môžete zrušiť bezplatne aj mesiac pred súťažou a s 50 % poplatkom 3 dni pred pobytom

pozeral som aj priváty na okolí (Niegowonice, Jura, Zawiercie) a za 10-15 € na noc je ich hneď niekoľko, ale ani jeden nie je blízko súťaže, a transport autom je potrebný v každom prípade. Som zvedavý, kde v okolí kameňolomu sa parkovalo tohto roku. A kde ste spali počas EFTC?

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Okt 2017, 12:19 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Rezervaciu mi uz potvrdili. Po rezervacii som obdrzal potvrdzujuci mail s registracnymi udajmi a linkom (zdovodnili to, ze som u nich prvy krat), prihlasil som sa do svojho uctu, vyplnil som udaje. Dolu bolo napisane rezervacia prijata - nepotvdena. Dnes po prihlaseni je tam napisane rezervacia potvrdena - nezaplatene. Ubytovanie som rezervoval 21-26.8.2018
Pri rezervacii cez stranku hotela (da sa navolit cesky jazyk) som do poznamky uviedol heslo "WFTC 2018 Poland" a dnes mi bolo odratanych 5% zo sumy.

Zoznam ucastnikov k dnesnemu dnu:
Reprezentacia SR PCP:
Milan Komoráš
Adam Komoráš
František Hulač
Simona Hulačová - kapitan
Peter Šišolák
Peter Kráľ
Denis Jr. Šramo
Filip Šišolák
Reprezentacia SR Springer:
Henrich Raduška
Pavol Letko - asistent kapitana
Pavol Krcma
Ondrej Bukovinský
Individualna registracia
Denis Šramo
Rastislav Roďom
Maria Benusova
Peter Benus


Po spusteni individualnej registracie sa samozrejme mozu prihlasit aj dalsi, ak si to rozmyslia.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 17 Nov 2017, 17:17 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07 Júl 2011, 21:54
Príspevky: 1038
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto
Je registrovanych 98 pruzinovkarov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Dec 2017, 02:04 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Dec 2010, 14:59
Príspevky: 952
Bydlisko: Praha
Pred hodinou začala individuálna registrácia: http://wftc2018.com/index.php/registration
Práve som sa prihlásil.

_________________
Steyr LG110FT + NS Diamond 10-50x60 + red dot
Walther CP88


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 12 Mar 2018, 09:22 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4237
Bydlisko: Trnava
Clenovia WFTF sa obracaju so ziadostami na prezidenta, lebo sa snazia kontaktovat organizatorov WFTC 2018 v Polsku a nikto im neodpoveda. Neuspesne sa pokusil o kontakt aj prezident. Prezident ziada o pomoc ludi, co maju kontakt na niekoho z organizatorov, aby sa pokusil o sprostredkovanie komunikacie.

Nezacina to prave stastne. Je cca 160 dni pred zaciatkom majstrovstiev. Na stranke je odkaz na neplatne pravidla FT. Nie je ukoncena registracia timov (konkretne mena a pocty) tym padom ani nie je jasne kto z individualnej registracie je vlastne pod ciarou. Nastava nervozita, lebo ludia by si chceli rezervovat ubytovanie, ale nevedia ci sa vobec na majstrovstva dostanu...

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 104 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.