Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 07:52

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 14 Júl 2022, 15:05 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Blíži sa termín majstrovstiev tak dúfam, že poctivo trénujete a pripravujete sa...

Dávam do pozornosti mená členov SAFTA PCP teamu (team bol nominovaný podľa aktuálnych výsledkov a prognóz...), a všetkých, ktorí nás budú reprezentovať:
František Hulač - Kapitán
Simona Hulačová
Henrich Nagy
Miroslav Grega
Matej Grega
Martin Tarnóczi
Náhradníci:
Marcel Žipaj
Peter Beňuš

Ďalší strelci:
Dominik Hornáček
Róbert Šinský
Tamáš Šulek - springer
Peter Kráľ - springer
Evka Gregová - junior

Prajem všetkým veľa úspechov...

Pár organizačných viet... V týchto dňoch všetkým účastníkom je doručované klubové oblečenie. Prosím pri ceremóniách ho majte na sebe... strieľať môžete v čom sa cítite najlepšie...
Podľa propozícii, registrácia začína v piatok o 10:00 hod. v tomto čase by mala byť otvorená aj nastreľovačka... Organizátori sľúbili, že bude tiež k dispozícii aj bufet s občerstvením...
Nezabudnite si vytlačiť pozývacie listy a dovozné povolenia (všetci ste ich obdržali mailom), mali by ste ich mať stále pri sebe...
Po minuloročných skúsenostiach sa úplne nespoliehajte, že organizátori zabezpečia dostatok pitnej vody na trati... hlásia veľmi teplo, tak nech nás to neprekvapí...
Tankovanie v HU je trošku magorina, pri platení sa musíte obsluhe ohlásiť, že nie ste z Maďarska, aby Vám mohli naúčtovať vyššiu cenu...

Keby niečo, som na telefóne... na mieste plánujem byť okolo obeda...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 15 Júl 2022, 17:05 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Drzim vsetkym palce, mate tlmocnika, ale ak by nahodou, mate na mna mobil, som k vam dispozici 24/7.
Na niektorych pumpach pytaju madarsky technicak, ak nemate automaticky uctuju vyssiu cenu. Staci povedat - Slovak, obsluha pochopi.

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 17 Júl 2022, 00:30 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Poslal som dotaz organizatorom ci bude v piatok nastrelovacka otvorena. Odpoved je ano, od 10:00 do 20:00 bude nastrelovacka otvorena. Nezabudnite na registraciu.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2022, 16:47 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 10 Jan 2012, 16:54
Príspevky: 43
Bydlisko: Blatná na Ostrove
Takisto vám prajem veľa úspechu!Keby ste náhodou potrebovali pomoc s maďarčinou,kľudne mi volajte rád pomôžem!0915 980 841

_________________
AA TX200 MK3+Falcon X50 10-50x60FT


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 21 Júl 2022, 18:06 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Beriete si aj forinty?
Dufam, ze na sutazi v bufetoch budu stacit eura

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Júl 2022, 06:42 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Tu sú priebežné výsledky https://whftc2022.com/index.php/en/result/open zisky bodov sú nízke, ale nevyzerá to zle... držte nám palce...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Júl 2022, 10:08 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Veľká gratulácia Evke Gregovej a Matejovi Gregovi za úžasné umiestnenie vo veľkej konkurencii! :winner1: :winner2: Takisto všetkým zúčastneným za výborné výsledky a vôbec že sa v tej horúčave dokázali šampionátu zúčastniť. :thumbup:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Júl 2022, 16:14 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Hlavne velka gratulacia Evke a Matejovi k perfektnemu vysledku.
Kazdy kto prezil sobotu, sutaz v 40°C, pri nekonecnom preteku si zasluzi obdiv.

Vysledky timov na oficialnej stranke nezodpovedaju realite. Peto to riesi a budeme trvat na opakovani ceremonialu. :D


Prílohy:
FLu3wugWQAE2rvS.png
FLu3wugWQAE2rvS.png [ 279.19 KiB | Zobrazené 558 krát ]
Teams result.JPG
Teams result.JPG [ 48.21 KiB | Zobrazené 558 krát ]
Teams result.xlsx [13.92 KiB]
44 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Júl 2022, 23:48 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1797
Bydlisko: Šamorín
Tento víkend sa naša výprava zúčastnila Majstrovstiev sveta v HFT v Maďarskom Ravazde. Počas dvoch dní, v náročných klimatických podmienkach (v sobotu ukazoval teplomer 38-39 stupňov) sme absolvovali dvojkolovú súťaž (každý deň 40 sklopiek na každom stanovišti 1 cieľ, spolu za dva dni 80 sklopiek), Bodovanie bolo 1/0.
Trate boli podľa mňa náročné, o čom svedčia aj bodové zisky jednotlivých súťažiacich + to teplo druhý deň vietor a cca 5 hodín na trati (ja každý deň 5,5 h).
Naša výprava bola zasa úspešná... Evka Gregová obhájila prvenstvo z vlaňajška a je juniorskou majsterkou sveta v HFT 2022
Maťo Grega tiež obhájil po rozstrele s Jakubom Vichrom a Ferim Kozmom) celkové druhé miesto. Ako povedal, vlani rozstrel prehral a tento rok vyhral...
Obom Gregovcom Evke a Matejovi patrí veľká gratulácia, sme na Vás hrdí...
Ako som už niekde povedal, Miro Grega (otec) je najúspešnejší tréner HFT možno aj na svete... Jemu aj manželke Evke patrí veľká vďaka, že vedú deti k streleckému športu.
Všetkým ktorí ste reprezentovali (Evka, Simona, Matej, Miro, Martin, Marcel, Fero, Dominik, Peťo, Marian, Heňo, Tamáš), tiež patrí veľké ďakujem.
Ako už Feri spomenul, body v teamoch sú zle spočítané. Včera večer som písal organizátorom, dnes sme si vymenili zopár mailov a nakoniec som to posunul prezidentovi, nech to doriešia... Mali by sme byť na 4 mieste...

Výsledky: https://www.whftc2022.com/index.php/en/result/open

Fotogaléria: https://onedrive.live.com/?authkey=%21A ... A74F613B4D


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Júl 2022, 12:46 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Slava vitazom, cest porazenym.
Ja som tiez bol za trojicou, ktori mali cas na vsetko. Nakoniec skoncili na 2 a 3 mieste medzi veteranmi.
Druhy den som uz volal marsala, aby im meral cas, tak sa trosku rozbehli. 1:54 bol ich bezny cas na vystrel.
Ale v nedelu ked niektori uz koncili, my sme mali este 10 stanovist pred sebou. To uz je trosku cez...
Preto si myslim, ze keby boli 2 sklopkove stages tak by to trvalo ovela kratsie.
Zmiesane trate mi nevadili a myslim, ze je to celkom rozumne z pohladu podobnych podmienok.
Skoda, ze som nemohol byt s pruzinovkarmi a mohol sa nieco priucit.
Dobra skusenost, mozno sa nieco aplikuje aj do pravidiel pre buducnost.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.