Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 00:40

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 42 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: EFTC 2023 - Bulgaria
PoslaťNapísal: 02 Okt 2023, 13:10 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Peto uz vsetko podstatne napisal.
Pripojim par dojmov z pohladu sutaziaceho. Povest ktora isla o FT sutaziach v Bulharsku, v tejto lokalite naozaj neklamala. Krasna priroda, dokonale pripravene trate. Hned po prichode sme videli, ze to nebude nic lahke. V podstate vsetko co bolo na drahe strielame aj doma. Tu to bolo stazene tym, ze rano bolo zima, vietor bol mierny, ako sa zacalo oteplovat zacalo fukat, miestami dost intenzivne. Tento jav vyuzil organizator aj pri inom zaciatku sutaze kazdy den. Kazdy den sa menili aj zlozenia skupin. Pri strelbe nad korytom rieky, kde fukalo najviac a z roznych smerov, stavitel trate prichytil vsetky spagaty od sklopiek k zemi aby znemoznil odhad smeru a intenzity vetra. Kazdy den sme boli na trati 6 hodin. Velmi narocne bolo udrzat si koncentraciu pocas dlhych hodin. Bolo to sposobene tym, ze kazdy vyuzival cas do posledne sekundy.
Pred tretim dnom, na nastrelovacke mi vsetko zacalo lietat dost do lavej strany, na 50m az okolo 5cm. Aj na 20m to islo do lava asi 0,5cm. Zdalo sa, ze ak vobec fuka, tak len velmi malo. Chcel som klikat stranovo, ale pocuval som strelcov okolo a vsetci popisovali rovnaky problem. zacali riesit termiku a podobne veci, tak som to nechal tak a dobre som urobil. Dobry napad, prestavit si polohu spuste na parkovisku pred tretim sutaznym dnom nebudem spominat.
Na zaver mi neda nespomenut a nepodakovat Petovi za jeho prinos k organizacii a zastreseniu vsetkych veci okolo nasej vypravy. Spolahlivo nas dopravil do Bulharska, aj domov. Bol nas "dobry anjel". PETO DAKUJEME.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: EFTC 2023 - Bulgaria
PoslaťNapísal: 02 Okt 2023, 22:55 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 844
Bydlisko: Liptovske Sliace
Nadherne vysledky, gratulujem.
Skoda, ze som nemohol byt s vami

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 42 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.