Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 26 Apr 2024, 16:56

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
PoslaťNapísal: 06 Nov 2014, 00:10 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 02 Sep 2010, 10:10
Príspevky: 543
Adrian, na tvoju otazku je jednoducha odpoved. V čingove som nebol ani raz a vo Viglaši za posledne dva roky tak isto ani raz. Ale keby si pozorne listoval v tej historii tak by si tam určite našiel aj prispevky kde som sa pytal či ma niekto nezoberie do toho čingova, lenže jedny mali auto plne, iny zase išli o den skôr, dalši išli ces žilinu, nie cez Nitru atd. A do Viglaša? Tam som sa vždy najviac tešil, ked som ja chodil autom zobral som vždy niekoho kto chcel isť, ale ked ja som chcel aby ma niekto zobral nenašiel sa nikto. A to iste plati aj o Drienčanoch. No vedel by som toho napisať ešte viac, ale ozaj je škoda sa k niektorym veciam vyjadrovať, stejne sa nič nezmení. Takže tolko na vysvetlenie. No ale ked si niekto mysli že dvojdňovky to vyriešia, ja som za.
Ved ja som len poukazal na konkretny pripad a to MS čo bola dvojdňovka, je to raz za rok a aj tak nikto vzdialeny kto pravidelne chodil neprišiel, dokonca ani tí s toho 100km vzdialeneho Viglaša.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 06 Nov 2014, 08:05 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Uvítal by som, keby sa tu prestala riešiť dochádzka strelcov. Každý kto mohol prišiel. Ľudia majú v živote aj iné veci ako streľbu a taktiež majú určité priority a určité možnosti.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 06 Nov 2014, 13:26 
Offline
senior
senior
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2013, 22:32
Príspevky: 294
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Ak mozem tak este jednu poznamku. Staci sledovat vysledkove listiny a clovek hned zisti kolko strelcov je aktivnych. Do toho neratam tych, ktori chodia iba na jednu vybratu preferovanu sutaz. Je nas na HFT jednoducho malo, dovody spomenul Fero. Strelci zo zapadu, kde je ich najviac zdruzenych preferuju FT a HFT strielaju iba for fan. Takze napr aj ja aby som mal cim vecsiu sancu si zasutazit tak som upgradol vybavu tak aby som mohol strielat obe discipliny. Samozrejme ekonomika a rodinny rozpocet nedovolia absolvovat vsetky preteky, ale z toho co je v kalendari sa da vybrat aspon nieco. Napr. do Bohumina som isiel ekonomicky vlakom a bol som rad ze som sa mohol zucastnit. Osobne by som aj ja uvital ak by nas z vychodu chodilo viac, ale beriem to ako realitu, ze je to tak. Takze rad sa ukazem kdekolvek ak to cas, zamestnanie a penazenka dovoli :)
EDIT : Len taka mala poznamka na zaver. Preco na vychode neurobime viac pretekov alebo stretnuti ? Trebarz aj FT. Nuz odpoved nech si da kazdy sam.

_________________
HW 97 KT + Kozap + Hawke Sidewinder 8-32x56 + V Mach kit
:winner1: :winner1: :winner1: :winner1: :winner1:
:winner2:
:winner3:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 09 Jan 2015, 16:59 
Offline
nováčik
nováčik
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05 Máj 2011, 11:37
Príspevky: 31
fero píše:
Ano, velmi pomaly sa zlepsujeme, ale svet nam uteka. Toto je vlakno o HFT, tak spomeniem, ze najlepsi HFT strelci v Cechach maju tento rok za sebou okolo 40 pretekov!!!!

Tak to jsem se teda schválně musel podívat a jestli jsem to nespletl, tak jsem za loňský rok absolvoval 49 závodů. :D
K tomu dalších nevím kolik prostřílených dnů jen tak tréningově. Samotného mě to překvapilo. ;)


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.