Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 19 Apr 2024, 22:48

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: 24 Jún 2017, 21:01 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4234
Bydlisko: Trnava
Momentka z Horarne.


Prílohy:
14983307201280.jpg
14983307201280.jpg [ 89.97 KiB | Zobrazené 1410 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 24 Jún 2017, 21:52 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Výsledky z dnešného dňa.
Odkaz na Google disk:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

EDIT:
Aktualizácia výsledkov na Google disku. PDF súbor som nemenil.


Prílohy:
Vysledkova listina Maraton Horaren.pdf [357.75 KiB]
113 krát

_________________
EX
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Jún 2017, 21:27 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Dnešný maskot súťaže. Vôbec nevládal behať. Bohvie ako dlho je už sám. Asi mame nechýba.


Prílohy:
IMG090454.jpg
IMG090454.jpg [ 309.73 KiB | Zobrazené 1347 krát ]

_________________
EX
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 25 Jún 2017, 23:05 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4234
Bydlisko: Trnava
Bol to neskutocny vikend. Neda sa to opisat, treba to zazit. 200 sklopiek za dva dni. Siahol som az na dno sil. Myslim, ze nie iba ja. V poslednej stvrtine som mlel naozaj z posledného. Tri nuly v tejto casti tomu nasvedcuju.
Trate boli perfektne navrhnute. Minumum sklopiek bolo "bez boja". Strelci boli casto donuteny ist do menej stabilnej polohy. Presne takto si predstavujem HFT. Na tento vikend budem urcite este dlho v dobrom spominat.
Velka poklona a este vacsie dakujem patri Jojovi ktory to cele vymyslel, zorganizoval, navrhol trate a drvivu vacsinu vsetkeho odmakal, aj ked vedel, ze to bude ucastou skor komorna akcia. :super:
Uznanie si zaslúžia aj Peťo s Marcelom za svoj patronát nad začínajúcimi strelcami. Navyše to bola Petova premiéra s CZ200 a nastrieľal perfektne. Strieľal som s ním podobné súťaže viackrát a môžem povedať, že vo vynútených polohách stoj a kľak s oporou asi nemá u nás konkurenciu. :amen:
Este dovod Simoninho odstupenia - Angina.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Jún 2017, 07:53 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1796
Bydlisko: Šamorín
Ako uz pisal Fero, bola to neopisatelna skusenost, toto treba ZAZIT... Vyzdvihnem tiez nsich najmensich juniorov Sarku (11r.), Viktorku (8r.) ktore absolvovali prvu cast 50 sklopiek kazdy den (spekulovali, ze pojdu dalej, ale ockovia sa zhodli, ze je to pre DETI narocne...) ale Benjamin (12 r.) isiel celu trat ako vsetci dospeli... klobuk dolu...
Jojo je nezmar... patri mu velka vdaka, ze napriek vsetkym okolnostiam vsetko zvladol na jednotku... :clap:

Uznania a velka gratulacia vsetkym, ktori prisli a vydrzali... :super:

TO Feri: dakujem za kompliment, ale u mna je to skor o stasti... :trefle:
TO Simca: skore uzdravenie...

PS: odkaz na výsledky som si dovolil dať aj do prvého príspevku...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Jún 2017, 08:58 
Offline
pokročilý
pokročilý
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2014, 00:53
Príspevky: 108
Bydlisko: Šamorín
Nezvyknem písať, ale teraz mi to nedá. Na začiatku som mala obavy, ako tých 200 sklopiek odstrieľam, ale v nedeľu poobede, keď padla posledná mi bolo aj ľúto, že to už končí. Boli sme asi komplet všetci unavení, ale tá atmosféra bola neskutočná - kľud a pohodička pri strieľaní. Ak chce niekto trénovať HFT a nezúčastnil sa maratónu, tak má asi smolu. Veľa som sa naučila.

No čo si ja vážim asi najviac je to, čo spravil Peťo pre našu Viki. Bol to pre ňu neskutočný zážitok, veľmi sa na súťaž tešila. Všetci sme nejakí, tak isto aj Viki má svoje muchy a strieľať s ňou nebolo ľahké po žiadnej stránke a vyžadovalo si to veľkú dávku sebazaprenia a ovládania. Nie každý by toto dokázal urobiť (asi ani ja nie). Takže ďakujeme tatinko :amen: Už dopredu som ju pripravovala na to, že sú síce len traja, ale vekový rozdiel medzi nimi tiež spraví svoje a že bude super, aj keď skončí tretia. Že to vlastne nie je posledné miesto, lebo za ňou skončia všetci tí, čo neprišli. Bola s tým zmierená. A keď som v nedeľu poobede prichádzala z trate a Jožko už medzi tým na dverách zverejnil výsledky, kde sa našla na druhom mieste, skákala a tešila sa od radosti. Ďakujem Jožko, že si umožnil aj deťom sa zúčastniť tejto akcie.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Jún 2017, 13:52 
Offline
expert
expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Dec 2010, 14:59
Príspevky: 952
Bydlisko: Praha
Dakujem za uzasnu prilezitost si za jeden vikend ostrielat celu slovensku HFT ligu :-) a byt porazeny najlepsimi slovenskymi strelcami.
Takto spickovo pripravena sutaz by si urcite zasluzila aspon 50 strelcov - na dalsie roky by som ju urcite doporucoval zosynchronizovat s okolitymi krajinami, pretoze sa skutocne jednalo rozsahom a narocnostou o tazko prekonatelne podujatie. Napriklad az do soboty som si nikdy nemyslel, ze pocas sutaze si trocha vydychnem len na povinnych polohach. V nedelu som sa na ne uz vyslovene tesil... Podobne ako Fero, som si pocas 4. sutaze siahol az na dno sil (hlavne psychickych). Dnes som ale rad, ze som to po 2 nulach za sebou nevzdal a vyzdrzal az do poslednej sklopky.

_________________
Steyr LG110FT + NS Diamond 10-50x60 + red dot
Walther CP88


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 26 Jún 2017, 22:38 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Na Google disk už cestuje balík foto. Za 13 min. tam bude komplet balík. Odkaz nájdete v známej sekcií.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 28 Jún 2017, 07:59 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Galeria a vysledky su zverejnene aj na webe. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 03 Júl 2017, 12:29 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Tak s odstupom času pár slov. Skôr som sa k tomu nejak nedostal.
HFT Maratón je za nami a podľa odozvy sa vydaril. Bola to riadna zaberačka ako pre strelcov, tak aj pre staviteľov trate. Ja osobne som toho mal plné zuby, lebo ma trafil nejaký bacil a od štvrtka do soboty som behal po trati s teplotou. Povedal som si, že toto je posledné HFT ktoré som robil a HFT prenechávam na Skýcov. Ako som už písal v propozíciách v tomto HFT Maratóne sa myslelo aj na deti a bola to dobrá voľba aj keď sa muselo postaviť niečo navyše. Ale ich úprimná radosť bola náplasťou pre naše uťahané telá. Juniori nemali vôbec problém odstrieľať 30 povinných terčov a navyše ďalších 20. Na ich vek Viktorka (8r.) jej prvá vážna súťaž, Sárka (11r.), Benjamín (12r.) malí Robocop (odstrielal celý maratón) podali výborný výkon. U Fera tlačiareň na diplom 1. miesto už tlačila meno a priezvisko sama. Neviem na čom Fero fičí, ale stáva sa postrachom "sklopiek". Serpa podal výborný výkon aj keď sa viac venoval dcére ako sebe. Igi79 náš bývalí strelec FT teraz český strelec HFT ukázal, že strieľať stále vie. Ešte, že tie strelecké pozície boli viac pre pravákov ako ľavákov inak by nám odniesol zlato do Česka. (pri jeho kvalitách to bol zámer) Libor (hosť z Česka) aj napriek tomu, že sa mu nedarilo, tak ako si predstavoval mal vždy dobrú náladu. Možno si táto akcia zaslúžila väčší počet strelcov ako bolo spomenuté, ale zišla sa tam výborná partia a ja som na tejto HFT súťaži bol kľudný nemusel som mať strach ohľadom bezpečnosti pri streľbe a byť rád, že súťaž skončila a nikomu sa nič nestalo . Za celú súťaž bolo jedno jedine napomenutie za odloženie zbrane na stanovisku. Teplota je dávno za mnou po víkende som stihol aj zrelaxovať a začal som premýšľať čo s touto akciou do budúcna.

To Majuša:
Na začiatku som mala obavy, ako tých 200 sklopiek odstrieľam, ale v nedeľu poobede, keď padla posledná mi bolo aj ľúto, že to už končí. Boli sme asi komplet všetci unavení, ale tá atmosféra bola neskutočná - kľud a pohodička pri strieľaní.
Aby Majuše na budúci rok to nebolo ľúto, že to tak rýchlo skončilo, tak jej urobím radosť a bude ultra Maratón 300 terčov ::d a začne sa už v piatok.

To igi79:
Takto spickovo pripravena sutaz by si urcite zasluzila aspon 50 strelcov - na dalsie roky by som ju urcite doporucoval zosynchronizovat s okolitymi krajinami, pretoze sa skutocne jednalo rozsahom a narocnostou o tazko prekonatelne podujatie.
Nápad pre tento Maratón prišiel len tento rok cca 3 mesiace dozadu, takže nebol zaradení v kalendári a nemohol byť zosynchronizovaný s okolitými krajinami. Keď bude táto súťaž aj na budúci rok potom to tak bude ako odporúčaš.
Keď by to malo byť aj na budúci rok a časom by sa z toho stala tradícia nový dátum bude 23-24.6.2018 (200 terčov za víkend). Aby sa vyhovelo Majuši tak 22 - 24.6.2018 (300 terčov za víkend vrátane piatka) :malin1:

Výsledkovo máme HFT GURU senior František Hulač a HFT GURU Junior Benjamín Benko. Pre mňa osobne je GURU každý ten čo sa prihlásil a si to aj odstrieľal. :merci:
Na záver by som sa chcel poďakovať všetkým čo sa tejto akcií zúčastnili a priložili ruku pri rozoberaní trate.
Menovite sa chcem poďakovať:
Mirke - za laminovanie čísiel na značenie trate a sklopiek, pomoc pri navrhovaní bielej trate a stavbe v sobotu
IvanoviG - pomoc pri navrhovaní zelenej trate a stavbe trate v sobotu, stavba nastrelovačky
Serpovi - zabezpečenie cien, kosenie problémových stanovíšť, montáž konzol na sklopky stanovištia 1-16 biela trať
Marcelovi - stavba a rozoberanie kompletnej trate, stavba nastrelovačky
Sárke a Viki - stáčanie šnúr
Simone - pomoc pri vyhodnotení výsledkov a tlač diplomov
Igi79 - vecné pripomienky k trati (na budúci rok budú zapracované)
Naším strelkyňam (ženám), že to nevzdali a vydržali až do konca

VEĽKÉ Ď A K U J E M všetkým zúčastneným.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.