Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 25 Apr 2024, 01:33

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 09 Júl 2017, 14:47 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 04 Nov 2015, 19:10
Príspevky: 92
Košickí vzduchovkári Vás srdečne pozývajú dňa 06.08.2017 na HFT súťaž v Smolníku. Štart o 10:00. Bližšie informácie sú uvedené v propozíciách. Propozície sa nachádzajú aj v registračnom systéme, kde okrem propozícií je číslo účtu na ktoré poprosím uhradiť štartovné. V registrácií je info ohľadom GPS súradníc, odkaz na mapu, pravidlá HFT a odkaz na ubytovanie. Na trati bude zabezpečené občerstvenie ako minerálna voda, káva.
!!UPOZORNENIE!!
Súťaže sa môže zúčastniť len zaregistrovaný strelec s vopred uhradeným štartovným. Registrácia na mieste nebude možná. Na mieste sa môže registrovať strelec, ktorý je na súťaži prvý krát.
Budem Vám vďačný za rešpektovanie pokynov organizátora. Za pochopenie Vám vopred Ď A K U J E M.

Registrácia bola spustená 6.7.2017 o 5:00
Registrácia bude ukončená dňa 03.08.2017. Po tomto termíne sa nebude možné registrovať.

ODKAZ NA PRAVIDLÁ: viewtopic.php?f=68&t=1139

Odkaz na registráciu:
http://ev.safta.raro.name/ev/tournament-login

Odkaz na zoznam registrovaných:
http://ev.safta.raro.name/ev/data/tourn ... d=14&yid=2


Prílohy:
Propozicie_HFT_Smolnik.PDF [244.15 KiB]
104 krát

_________________
Hobby strelec
Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 10:11 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Urcite tam bude zabava a dobri ludia, ale nemozeme sa zucastnit. Je nam to naozaj luto, lebo tato lokalita je moja oblubena.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 27 Júl 2017, 13:24 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Košickí Vzduchovkári a SAFTA už po tretí krát sa zúčastnia akcie Deň plný prekvapení na Úhornej pri Smolníku. Kto má možnosť a chuť prísť pomôcť pri prezentácií streleckých disciplín FT a HFT + svojho streleckého vybavenia, tak bude na správnom mieste.
Viď. odkaz: http://kosickivzduchovkari.sk/

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 02 Aug 2017, 16:18 
Offline
pokročilý
pokročilý

Registrovaný: 26 Júl 2014, 11:01
Príspevky: 104
Bydlisko: Hnusta, okr. Rimavska Sobota
Poprosim o zmenu:
Taipan Mutant
Delta Titanium
Exact Expres
10/25

_________________
Taipan Mutant, AA S200


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 05 Aug 2017, 17:05 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Všetko je pripravené. Práve som zmontoval pušku po oprave. Snáď nebude ráno silný vietor a budem môcť nastrelil a urobiť ťahák. Emilko je stále v FT konfigurácií, zostava doma.


Prílohy:
15019430679930.jpg
15019430679930.jpg [ 83.64 KiB | Zobrazené 1676 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 06 Aug 2017, 18:12 
Offline
pokročilý
pokročilý

Registrovaný: 26 Júl 2014, 11:01
Príspevky: 104
Bydlisko: Hnusta, okr. Rimavska Sobota
Pekne postavena trat, prechody svetla a tmy, super partia sutaziacich, super skupinovy kolega Jaro a aj pocasie vyslo. Vdaka za peknu sutaz a vsetkym okolo organizovania sutaze.

_________________
Taipan Mutant, AA S200


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 06 Aug 2017, 18:50 
Offline
nováčik
nováčik
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Dec 2010, 00:29
Príspevky: 28
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Ďakujem organizátorom za perfektný športový deň. Super postavená trať, k tomu vyšlo aj počasie a hlavne sa stretli dobrí ľudia :thumbup:

_________________
CZ 200 S FS, kal.4,5 (Walther 4-12x50 CI)
Weihrauch 97 K, kal. 4,5 (Nikko Stirling 3-9x42 AO)
Slavia 631 de luxe, kal. 4,5
IŽ 38, kal. 4,5


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 06 Aug 2017, 21:01 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Vseko bolo dokonale, draha, prostredie, pocasie a spolocnost. Sutaze v Smolniku patria k tomu najlepsiemu. Velka poklona organizátorom za to, co pre nas pripravili. Zucastnit sa sutaze v Smolniku bolo pre mna dost zlozite. Velmi mi pri tom pomohol Milan s rodinou a Peto s Majkou. Dakujem.
Mal som trochu strach ako sa bude chovat Ataman po oprave. Zda sa, ze je vylieceny. Mal som s nim velky pocit istoty. Dovolim si napisat, ze s Emilkom by som to nezvladol lepsie.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 06 Aug 2017, 21:19 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Aj ja si dovolím poďakovať organizátorom za veľmi dobe zorganizovanú súťaž. Ferovi za super spoločnosť na trati v súťaži. Veľký obdiv má u mňa Marcel a Jojo, ktorí to doslova oddreli, aby to pre nás postavili aj s ďalšími ochotnými pomocníkmi. Ja som im tentokrát nepomohol z rôznych objektívnych dôvodov. Osobne som dnes nemal svoj deň, od rána som nebol v svojej koži. Ale nemôže byť každý deň nedeľa, aj keď dnes zrovna bola....:) Príjemní ľudia a krásna príroda stáli určite za to zúčastniť sa tejto vydarenej akcie!


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: HFT Smolník 06.08.2017
PoslaťNapísal: 07 Aug 2017, 22:37 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Mino píše:
..... Veľký obdiv má u mňa Marcel a Jojo, ktorí to doslova oddreli, aby to pre nás postavili aj s ďalšími ochotnými pomocníkmi. .....


Mino, musím to doplniť aby to bolo uvedené na správnu mieru. Moja zásluha na tom je len v tom, že v piatok som pomohol namontovať L-ka (konzoly) pre sklopky už na dopredu navrhnutú trať. Trať navrhoval Marcel s Marekom Bauerom, Tarnocim. Ty istý sa zúčastnili aj montáže trate + Robo Šinský. Týmto ľuďom môžete byť vďačný, že sa s traťou vyhrali a snažili ju urobiť zaujímavou čo sa im podarilo na výbornú. Mňa osobne trať vôbec nenudila a nemal som žiaden problém s viditeľnosťou sklopiek. Treba si uvedomiť, že je to HFT t.j.(simulovaný lov.) Zver sa kvôli poľovníkovi nepôjde premaľovať na bielo, žlto aby ju poľovník v lese lepšie videl. Smolník je tou lokalitou, ktorá má okrem krásnej prírodnej scenérie aj možnosti prechodu svetla a tmy a bola by veľká škoda túto možnosť nevyužiť. Ťažké trate strelca učia, ľahké ho ťahajú výkonnostne dolu. Ďakujem všetkým ktorí boli nápomocný pri stavbe a demontáži trate. Spomienka na akciu v podobe foto už v známej sekcii. Foto bude aj na stránke kosických vzduchovkárov a SAFTA.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.