Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 25 Apr 2024, 22:10

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 01 Júl 2013, 12:47 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
markr.5 musím ťa sklamať, nič také tam nebude. Benchrest si občas robí srandu.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 01 Júl 2013, 13:28 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 13 Máj 2012, 15:29
Príspevky: 67
vďaka ;) .

po té fajnce pokukuju už dlouho. už jsem si byl osahat i tu klasickou v 7,5J , jediné co se mi na ní nelíbí je ta délka. no nic, budu čekat dál, střílet mám čím :wave:

_________________
Steyr LG 110 Custom Guntuning : http://guntuning.com/content2.php?cms_id=150&lang=pl


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 01 Júl 2013, 18:12 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Je to pravda že Bench rest si robí srandu a v podstate stále ale čo sa Feinwerkbau 800FT tak nie a určite si ju budeš môcť pozrieť a pod. ale až v Septembri lebo až vtedy budú fyzicky naozaj na "pulte". Momentálne prebieha skúška týchto "zbraní" v Nemecku nakoľko sa jedná (v Deutschland) o ostrú zbraň.
Mail z DE: Nach Rücksprache mit meinem Chef, benötigen wir noch nach deutschem Waffengesetzt noch eine Genehmigung unserer Behörde da es sich um eine Einführung eines neuen Gewehres handelt.

Die Genehmigung wird uns voraussichtlich Ende September vorliegen.

Nach Erhalt dieser Genehmigung wird das Modell 800 FT erhältlich sein.

Wir bitten um Ihr Verständnis.

Mit freundlichen Grüßen

Alisa Knöller


Sales
Jojo ty si to ale pokašlal, takto tam nikoho nepritiahneš. Na FWB 800 by prišli až z Česka , síce by videli len katalóg ale voľajako by sme to zahovorili pri tom množstve pušiek čo tam budú vidieť. :hehe:
Ale perlička bude, z Rakúska so mnou príde (priveziem ho) najlepší strelec FT.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 01 Júl 2013, 18:49 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
markr.5 píše:

tak jsem z toho blázen... pokud ji tam budete mít, mohl by ses mi prosím poptat, zda jde na ni objednat kratší hlaveň a kratší kartuše? já ji chci, ale musela by se dát o pár centimetrů zkrátit, takhle dlouhou ( 115cm ) ji nechci.

díky Martin

...na Slovensku je aj nemožné možné, koľko z nej chceš upilovať? Martin máš ty ale šťastie akurát som nahodil nový plátok na železo :hehe: ale teraz bez srandy, mne naopak sa na nej páči tá dlhá 60 centimetrová hlaveň, krátkej ala Steyr už stačilo.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 02 Júl 2013, 17:27 
Offline
junior
junior

Registrovaný: 13 Máj 2012, 15:29
Príspevky: 67
po korespondenci s M.Vargou jsem došel k závěru, že by neměl být problém ji zkrátit. na hlavni je návlek jako u Walthera LG300 a ten uříznout není problém. kluci u nás Walthera taky pokrátili...

a takhle nějak bych to viděl ;)

Obrázok

_________________
Steyr LG 110 Custom Guntuning : http://guntuning.com/content2.php?cms_id=150&lang=pl


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 02 Júl 2013, 20:11 
Offline
Sponzor webu
Sponzor webu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Jún 2010, 16:08
Príspevky: 2984
Bydlisko: Gemerská Poloma (okr.Rožňava)
Chlapci - a nechceli by ste si k tej fajnovej puske zalozit nove vlakno a dat tam prislusne informacie?
Uz ste OFF-Topic. :)

_________________
Obrázok

ŠSK Gemerská Poloma: http://www.ssk-gemerskapoloma.sk
Športová streľba: http://www.sportovastrelba.sk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 03 Júl 2013, 20:47 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
Áno, zvažoval som aj túto alternatívu (založiť tému FWB 800 FT) ale len "hypoteticky" písať vlastne o fata-morgáne mi akosi je proti srsti. Keď ju budem vlastniť tak potom to tu doslova "zasypem" mojimi "odbornými" :mdr3: posudkami a dojmami. :|

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 05 Júl 2013, 18:33 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
....Jo, no tak už k téme, veľmi,moc a super vydarená akcia. Počasíčko až moc pekné (hic jak v peci) zastrielať si mohol ozaj každý z možného aj nemožného a mne sa najviac páčila puška flobert 6mm z ktorej som pálil až sa hlaveň červeňala :hehe: . Škoda že mi nebolo dovolené zúčastniť sa mini súťaže na terč (profíci to mali od Šabíka zakázané :rougefaché: takže ja už som profík tak mi láskavo onikajte alebo sa mi rovno klaňajte :amen: ) lebo prvá cena bola AA ale asi by som ju aj tak nevyhral lebo tam prišli aj také esá SAFTY ako napr. Pali KM alebo MZPRX ale bol tam aj Domino ktorý na zostrelenie jednej sklopky "použil" asi 200 diaboliek (Pali KM je svedok) :mdr3: . Takže Jojo, Domino a Šabík ďakujem a aj tomu Rakušákovi sa moooooooooc páčilo a že danke za gutten akcion a gutten esen :super: . Mochovčania len tak ďalej, som na nás hrdý :hello: .

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 05 Júl 2013, 20:03 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 756
Bydlisko: Limbach
Pocasicko... :hurt5:
Ty si dnes predcasne skoncil, nepockal si na tu burku s bleskami, pocas ktorej bola obzvlast fajnova strelba z brokovnice na holubky.
Holubkovia sa v tom dazdi nevedeli rozhodnut, ci ich rozhodia broky, alebo kvapky. :mafia:

V tom nadseni a zhone si tam zabudol aj podsedak a diabolky. :ghee:
A pred odchodom si zabudol hodit dalsie Euro do automatu na pocasie - maju ho umiestneny pri bare.

Essen, Essen...., to je tusim take mesto v III.risi. :contrac:

:drapeaublanc: :ange: :alcool1: :vampire:

A tu AAcku vyhral ten, co pomahal Sabikovi balit veci do auta....len Sabik to este nevie ;-) :mrgreen:

_________________
Evanix Blizzard, AR6, U850 Hunter, DU-10 Condor, 2x HW97k, HW100, Daystate GP, Ripley AR5s, Anschütz 9003, Gamo PT-80
kukam cez 3x Big Nikko, Optisan 8-32, Walther 6x, Visionking 4-48x65, FireWolf 3-9 x32AO
Diktátor Národného FT centra v Limbachu, nafúkaný /na 200 barov/ manager pecenych klobasok a kvapalnych elektrolytov


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prezentácia vzduchoviek
PoslaťNapísal: 06 Júl 2013, 13:09 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
....ja som skončil keď sa všetko skončilo ale ty si nesklamal a "dorazil" si po súťaži aby náhodou tvoja manželka nevyhrala prvú cenu lebo jej posúťažný terč sme všetci videli a hlboká poklona :amen: toto nastrielať v stoji s pružinou. Myslím si že keby táto "mladá pani" začala strielať FT tak ty by si skončil a začal by si sa starať o domácnosť :hehe: . Apropo čo sa týka búrky tak som si ju naplno užil cestou domov. PS: podsedák som tam nezabudol ale nechal naschvál, od teraz všetko strielam v stoji ala "Radušková" ::d a diabolky boli erárne (Šabíkove).

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.