Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 18:34

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 52 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 01 Jún 2014, 19:26 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Tak som doma akcia super :super: veľké ďakujem organizátorom aj Stefanesovi. Guláš prudko jedlý ale asi som ho malo zjedol, lebo som nevládal natiahnuť 70 lib luk. Streľba z malorážky s dioptrom bola moja premiéra uvidím ako som skončil. Takáto akcia by mohla byť aj viackrát do roka. Super spestrenie.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Jún 2014, 21:18 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Mar 2011, 23:01
Príspevky: 1792
Bydlisko: Šamorín
Ako napisal Jojo, vydarena akcia, tolko strelcov tam este nemali... Velka vdaka Stefanesovi a Ferovi za prezentaciu SAFTA... premlelo sa tam kopec ludi... Ester raz pekna akcia, dokonca aj mojej zene sa pacilo... Vdaka patri aj vsetkym ktori tuto akciu podporili svojou pritomnostou... :thumbup:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Jún 2014, 21:24 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4230
Bydlisko: Trnava
Naozaj vydarena oddychova akcia. Ucast prevysila ocakavanie. Domov sme odchadzali o pol osmej. K luku neskor pribudla aj kusa. Vdaka Stefanesovi za super napad spropagovat FT a SAFTA a vdaka kolegovia, ze ste prisli. Pripajam par rozmazanych, netriedenych z mobilu. Su tam aj kratke videa z natahovania luku.
http://ulozto.sk/xkNrwZeW/stefanova-malorazky-rar

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Jún 2014, 21:37 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Foto v štandardnej sekcií, Fotky z akcií SAFTA. Ešte raz vďaka za super akciu ten balzam na dušu bol potrebný.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 01 Jún 2014, 23:36 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 05 Aug 2010, 20:41
Príspevky: 17
Bydlisko: Borová
Za organizátora vďaka všetkým ktorí sa zúčastnili na tejto streleckej akcii. Vďaka ferovi a MZPRX za rozloženie a zloženie altánkov , streleckej dráhy a samotnej prezentácie SAFTY ktorá sa stretla s veľkým záujmom.
Skrátka supe deň čo dokazujú aj fotky ktoré urobil Jojo62. Popri fotení a naťahovaní luku nastrieľal z malorážky 146 bodov :super: , najlepšie z členov SAFTA , na pohárové umiestnenie to však nestačilo.
Zaujímavú ukážku nám predviedol aj lukostrelec streľbou z kladkového luku a kladkovej kuše, kde na cca 30m strelil šíp do šípu.

_________________
Hatsan AT 44-10 + Delta Optical Titanium 4-16x42AO Mildot
Hämmerli AR 20 ft + Hawke Sidewinder 30 8-32x56 20x Half Mildot
Zoraki HP-01


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 02 Jún 2014, 00:10 
Offline
veterán
veterán

Registrovaný: 29 Júl 2010, 07:09
Príspevky: 667
Bydlisko: Trnafsko ;-)
škoda že mi nevydalo dlhšie zostať... s tym maníkom s kušou som debatoval... že má doma tuším Hammerličko 900ku... ale viac sa venuje lukom a kušiam... čumím... ale spomínal, že na 60 m trafil "niečo" veľmi presne...

tá strelba z malorážky, šak to je snáď ešte jemnejšie ako PCPčko :D

ale čo ma príjemne prekvapilo, bola stabilita flinty v spojení s remeňom... a pritom poloha z ľahu nie je dvakrát stabilná záležitosť...

tááákže bolo krátko ale fajne... a kde sú to tie fotky? voláko ich neviem nájsť... dajte link...

_________________
AA Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č.21 + JSB Exact 4,51
--- === ((( as mad as possible ))) === ---


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2015, 22:38 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4230
Bydlisko: Trnava
31.5.2015 sa kona dalsi rocnik sutaze strelby z malokalibrovky, ktory poriada na strelnici v Stefanovej miestny strelecky klub. Je to perfektna, oddychova akcia, vhodna aj ako rodinny vylet. Skoda, ze aktualny rocnik terminovo koliduje s nasimi majstrovstvami. Keby nie, urcite by som tam bol a som presvedceny ze nie sam. Tuto akciu mozem len odporucit.
Ako prebiehal minuly rocnok si mozete precitat v predchadzajucich prispevkov.


Prílohy:
001.jpg
001.jpg [ 91.66 KiB | Zobrazené 1168 krát ]
002.jpg
002.jpg [ 75.85 KiB | Zobrazené 1168 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Máj 2015, 07:49 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe

Registrovaný: 30 Júl 2011, 17:25
Príspevky: 1735
Bydlisko: Tlmače-Lipník
Veľká škoda, že tejto akcie sa poniektorí nezúčastníme. Pri tvorbe FT kalendára sme na túto akciu pozabudli.

_________________
EX


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Máj 2015, 08:42 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Sep 2010, 17:28
Príspevky: 656
Bydlisko: Levice
Jojo62 píše:
Veľká škoda, že tejto akcie sa poniektorí nezúčastníme. Pri tvorbe FT kalendára sme na túto akciu pozabudli.

Na všetko sa nedá myslieť a ani podriaďovať tomu náš kalendár akcií. Okrem toho je to iná kategória. Feri mal si tam nechať odkaz že u nás je MS FT na Skýcove nech sa prídu pozrieť. :hehe:

_________________
HW100T,Hawke Sidewinder 30 8-32x56,Kozap č.21
Crosman 1377mod.
Crosman1 2240-PCP mod.24" long barrel,Tasco 3-9x40 AO
Crosman2 2240-PCP mod.20" long barrel,BSA Deerhunter 8-32x44
FT-HFT Klub Horáreň Nový Tekov
:.m: :.s: :.r: 2016 :winner2:
:.m: :.s: :.r: 2015 :winner2:
:.m: :.s: :.r: 2014 :winner:
:.m: :.s: :.r: 2012 :winner2:
:.m: :.s: :.r: 2011 :winner:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Máj 2015, 10:36 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4230
Bydlisko: Trnava
Jasne, ze sa neda pri tvorbe kalendara mysliet na vsetko. Aj ked je to uplne ina kategoria ver, ze sutazna strelba z malorazky bol len taky bonus. Je to perfektna akcia na dobitie bateriek, moznost pokecat, kto ma chut si zatrenovat so svojou FT vybavou. Minuly rok bol rekordny co sa tyka ucasti a vyuzili sme to aj na prezentaciu SAFTA. Samozrejme neagitujem aby sme dali prednost tejto akcii pred majstrovstvami. Propozicie som sem dal pre niekoho kto sem zabludi a nema v plane ist do Skycova.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 52 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.