Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 30 Apr 2024, 05:46

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 122 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 17 Júl 2017, 23:31 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Len teraz nedávno sme šťastne došli, nemilé prekvapenie nás čakalo najskôr na českej dialnici, posúvanie po metri, neskôr v BA to bol zlatý klinec cesty- meral som to- presne hodinu a štyridsať minút sme sa po metri posúvali mestom v kolóne. Zlaté Košice....
Ďakujem všetkým za veľmi milú spoločnosť a hlavne morálnu podporu. Postrehy zo súťaže si dovolím napísať neskôr, nech sa najskôr prvé hodiny všetko v hlave usadí. :lol:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 08:24 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Milan nieco podobne po ceste stretlo aj nas.
Je po tom, pokusim sa o kratke zhodnotenie z môjho pohladu. Slaba priprava, zdravotny stav, technicke problemy predchadzali sampionatu. V nedelu som prehadzoval optiku a nastreloval svojho HFT Steyra, lebo Ataman sa pokazil (podrobnosti viewtopic.php?p=42943#p42943). Kvôli nam sa posuval odchod o hodinu, lebo rano pred odchodom bola Simona este u lekara a nebolo iste ci vôbec pocestuje. Nakoniec sme isli vsetci. Tesne pred odchodom som vrtal este diery na uchytenie haku. V stredu na nastrelovacke sme hladali to spravne nastavenie pazby, riesili ci Simona pouzije zavazie. Niekto si moze povedat, ze v sezone 2016 s tym Steyrom strielala, tak ho pozna, ale vtedy bol uplne iny. Hlavne mal hunting pazbu, iny hak...
Do sutaze som nastupoval nejako uplne lahkovazne. Prvy, aj treti den som zacal sutazit po piatich nulách v prvom riadku, treti den som dal dalsiu nulu aj v nasledujúcom riadku. Dokonca sa mi podarilo v uvode tretieho dna minut sklopku na 9m. Tesil som sa, ze je to bod zadarmo a zabudol som naklikat. Tlak mi stupol na 300, aj spolustrelci mi pomahali nadavat. Nasledovali dalsie dve nuly. Ked to zhrniem odstrielanych 11 sklopiek a výsledok 6 nul. Potom som sa zamyslel a skoncil so skore 40 bodov. Odfotenu mam len bodovacku z tretieho dna (zacinal som na sklopke 21), lebo pravidla zakazovali mat mobili na trati, ale ked som videl, ze to nikto nedodrziava, tak som si ho treti den zobral.
O organizacii, rozhodcoch, rieseni problemov som uz pisal, nebudem sa opakovat. Co sa tyka trati, k dispozicii bol krasny, velky areal. Organizator trate trochu odflakol. Neviem, ci mali zakaz vyrubat nejake kriky, ale sklopky tahali vacsinou krajom lesa. Par sklopiek, ktore zasunuli dalej do tmavého lesa robili problem pri merani. Niekolko sklopiek mohli stavitelia dat do vysky na stromy. Na otazku preco tak neurobili, odpovedali, ze nikomu sa nechcelo liezt po stromoch. Najvyssie umiestnena sklopka bola asi z rebrika vysokého 1 m. Pridavam foto.
Dakujem hlavne nasmu prezidentovi za zorganizovanie nasej ucasti na sampionate. Vsetko vybavil, nam stacilo iba vyplnit registraciu. Vdaka patri aj jeho manzelke, ze mu doma vytvara podmienky, aby na ukor rodiny sa mohol venovat cinnosti pre SAFTA. Dokonca sme si vymysleli kratko pred odjazdom, ze chceme ist spolu dodavkou a aj tuto vec nam Peto splnil a prenajal dodavku, na ktorej nas bezpecne dopravil do Nemecka a domov.
Vdaka aj ucastnikom zajazdu. Aj ked sa miestami nedarilo, pripadne bolo sutazne napatie, lebo ludia boli v hre o medajly nalada bola stale super. Dokonca aj ludia zo zahranicia nam hovorili, ze asi sme perfektna partia, lebo ked nas niekde vidia, stale sa iba smejeme.
Na sampionate sa na chvilu zastavil Mikhail Gorelik - generalny riaditel firmy Ataman, vyhladal Simonu a dal jej novy hak, nizsiu naklanenu listu, novu spust, plnenie a vela O-kruzkou. Teda do bodky splnil to co slubil, ze spolupraca nekonci odovzdanim pusky ale aj nadalej bude mat podporu fabriky.
Ako byva dobrym zvykom, Steyr mal na sampionate svojich ludi. Poskytovali poradenstvo, riesili technicke problemy. Opravovali pusky aj iných znaciek, dokonca ked som sa s nimi rozpraval ked videli Emilka a spomenul, ze sa dcere pokazil Ataman, tak ponukli pomoc s opravou Atamana. Chcel som vyuzit ich pritomnost a kupit nahradne diely. Emilko potreboval plech na nabijaciu paku a kus, ktory je zasunuty v plechu a zabezpecuje otvaranie zaveru. Tento diel mame iba ako pevny valcek, nove modely ho maju s loziskom. Diely mi v stanku Steyr pripravili a pri otazke kolko platim sa iba zasmiali ze nic a zazelali nech diely pomozu. Myslim, ze bezkonkurencny pristup.
V stanku Anschtz predvadzali svoju 9015. Jeden nas clen ich lamal, aby mu vystavovany kus po sutazi predali, ale nepredali, lebo ten konkretny kus bol neodskusany. Boli prekvapeny, ze na 9015 caka uz dva mesiace. Povedali, ze sa caka, ale max 3 tyzdne. Dali mu kontakt na cloveka s ktorym ma riesit nakup.
Povedal som sice, ze uz koncim s ucastou na sutaziach v zahranici, ale uz teraz rozmyslam nad ucastou na ME a MS.
Vytiahol som vysledky SK vypravy. Myslim, ze nesklamal nikto, potesili, samozrejme okrem Milana chalani v kategorii junior.
Pokusim sa vybrat z mobilu a dat sem priebezne par fotiek.


Prílohy:
Vysledky SK vypravy.xlsx [11.35 KiB]
63 krát
IMG_20170712_213908.jpg
IMG_20170712_213908.jpg [ 166.33 KiB | Zobrazené 865 krát ]
IMG_20170716_074017.jpg
IMG_20170716_074017.jpg [ 178.5 KiB | Zobrazené 865 krát ]
IMG_20170716_104939.jpg
IMG_20170716_104939.jpg [ 193.01 KiB | Zobrazené 865 krát ]
IMG_20170716_123644.jpg
IMG_20170716_123644.jpg [ 197.6 KiB | Zobrazené 865 krát ]
IMG_20170716_125402.jpg
IMG_20170716_125402.jpg [ 193.32 KiB | Zobrazené 865 krát ]
IMG_20170716_141708.jpg
IMG_20170716_141708.jpg [ 193.21 KiB | Zobrazené 865 krát ]
IMG_20170718_073206.jpg
IMG_20170718_073206.jpg [ 193.62 KiB | Zobrazené 865 krát ]
IMG_20170718_073218.jpg
IMG_20170718_073218.jpg [ 172.52 KiB | Zobrazené 865 krát ]

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 10:47 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Nieco malo napisem aj ja. Po minulorocnom ME v Madarsku islo o moju druhu ucast na velkej sutazi. Pripravil som sa myslim zodpovedne. Od vyberu streliva, cez trening az po oblecenie do dazda. Po prvom dni som bol neskutocne flustrovany s vysledku iba 25 bodov. Nemcom som nedokazal odpustit 35 mm kilzony. Nie, ze by som sa do nich nedokazal trafit, ale doplietli ma pri kontrole zmeranych vzdialenosti. Moj Sidewinder ma svoje limity pri merani nad 43 m. Nastvalo ma, ze mi nevysiel natrenovany plan ako overit namerane vzdialenosti pre neregulerne sklopky. Nemci vyrobili velmi vela organizacnych preslapov a trapasov. Vsetky som nejak prehryzol, 35 mm sklopky mi vsak ublizili najviac. Druhy den som pri merani pouzival uz iba paralaxu. Podarila sa mi snura 16 uspesnych zasahov za sebou, islo v mojom pripade o raritu. Tak som sa toho mojho prveho fullhausu v zivote zlakol, ze prisli nuly a celodenna snaha sa skoncila iba na 27 bodoch. Posledny den mi padlo ( zasiahol som urcite spravne aj dalsie ) 28 sklopiek. Z celkoveho vysledku vela radosti nebolo. Potesilo ma vsak, ze som dokazal bez technickych problemov strielat cele 3 dni bez ohladu na meniace sa podmienky. Puska bola pripravena skvele.
Moju ucast na ME aj napriek vela veciam beriem velmi pozitivne. Bol som sucastou super partie, dosiahli sme vysledky, ktore nam iní zavideli.
Neda mi nenapisat aka zaujimava vec sa mi stala. Pocas posledneho dna sa ma pyta Nemec v mojej skupine ukazujuc na saftacke logo na tricku " Vlado si nominovany strelec ? Pytam sa preto, lebo ja som sa do nominacie nedostal " ... Vtedy mi docvaklo, ze ho mrzi, ze nemoze mat na sebe oficialne oblecenie, ktoreho nosenie je aj o pocite hrdosti. Tymto sa chcem velmi podakovat SAFTE za svoju nominaciu, bol som velmi hrdy za farby, ktore som mohol reprezentovat.
Priatelia SAFTAci, velka vdaka, bavi ma to s Vami ...

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 12:49 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Link na video z vyhlasovania vysledkov PCP-junior: https://www.youtube.com/watch?v=s10qAamU9Hk

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 17:26 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1157
Bydlisko: Bratislava
.......tak tam čo fero dal foto je jeden z nemenovaných strelcov, leží na zemi a silou mocou kŕčovite zviera zbraň, tak to je ten "nemecký vietor" a nie štamperlík. Ten vietor bol taký silný že ho zhodilo aj v hale..........verte mi na vlastné oči som to videl. Booože keď tak pozerám iba na naše umiestnenie tak keby ten Fero mal len o tri roky menej tak by išiel s Adamom na rozstrel o zlato.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 19:56 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 756
Bydlisko: Limbach
Neviem, co sa vsetci stazuju na vietor. Bol silny, ale premenlivy a tak bolo mozne vyckat na utisenie. Najhorsi bol vytrvaly dazd prve dva dni. Prsalo tak husto, ze zasahy sli obcas s hvizdanim mimo sklopky. Vyzeralo to ako v automatickej pracke vnutri. Dazd padal pod 45° uhlom. Sedelo sa vo vode, na podsedaku bola mlaka za 5 sekund a lialo aj za krk. Po zaciatku dazda sa mi voda dostala do ok montaze, kde posobila ako vyborne mazadlo medzi plastovymi vyvysovacimi podlozkami a tubusom puskohladu. A ten vdaka tomu zacal cestovat dozadu. S puskou som predtym vystrelil cca. 500 diaboliek a montaz drzala. Tu sa vdaka spominanemu efektu pohla po 10tich ranach a optika odcestovala o cca. 2 cm dozadu, po kazdom vystrele o kusok. Vysledok bol ten, ze stranovo odisiel zamerny bod o 2 MOA ( 16 klikov) a vyskovo to bola cista loteria, klikacia tabulka bola kompletne nepouzitelna. To vsetko som zistil az po sutazi, na nastrelovacke. Za podmienok, ktore panovali prve dva dni sa nedalo urobit novy tahak. Navyse mi klesla rychlost z 212m/s na 209 a potom az na 205m/s. Vdaka technickym problemom a pocasiu som druhy den takticky vynechal s tym, ze ak nastrielam treti den 100 bodov, bude to stacit. :odieux1: Treti den, bolo krajsie pocasie, chvilami bez vetra a tak sa mi podarilo na nastrelovacke aspon priblizne dokorigovat stranovu korekciu a zistit, ako je to s vyskovou. Zasahy na 20m som mal asi 4 cm stranovo aj vyskovo posunute (dole vpravo). Po korekcii stranovej som empiricky skusil korigovat aj vysku metodou prenasania 10m o 1,5cm hore, 20m-30m o 4 cm hore a 35-50m o 8 cm hore, pricom som stale klikal podla povodnej tabulky. Tym padom som neustale mieril niekam do prazdneho priestoru nad sklopky. Prenasanie komplikovali pouzite mensie killzony, lebo pri odhadovani o kolko treba preniest som sa riadil ich velkostou. Vacsina bodov, ktore som nastrielal, bola z povinych poloh, lebo tam pouzivali skoro vyhradne "4cm" killzony a tak boli tieto polohy menej zavisle od nepresnosti pusky.

A este jeden postreh z priebehu. Nastrelovaciu drahu (zero range) si strelci pletu s treningovou (aj na nasich sutaziach). A tak ti, ktori maju technicke problemy, nemaju dostatok casu urobit nejaku korekciu, lebo su tlaceni zastupom cakajucich strelcov. Navyse v dazdi a vetre to bolo nemozne pisat si nieco na papier a urobit napr. novy tahak.

Keby sa to vzalo striktne, sutaz bola neregulerna, nakolko trat a terce nezodpovedali pravidlam farbou (co po protestoch organizatori vyriesili), velkostou killzon a kvalitou sklopiek (nepadanie po zasahu killzony - bolo pocut, iny zvuk po zasahu killzony a iny po zasahu tela sklopky). Sklopka dokonca nefungovala pri rozstrele!
Marsali skusali sklopky len zasahom do killzony a nie najprv do tela a potom do killzony, sklopky ochotnejsie padali po velmi opatrnom natiahnuti, po silnejsom natiahnuti odmietali padnut. :contrac:

Ubytovanie bolo pomerne dobre a ciste, strava chutna, napriek soku niektorich ucastnikov zajazdu z kulinarskych kreacii pri slavnostnej veceri. :mrgreen:
Mimochodom ti "kebabisti" boli skor z vychodneho, alebo zapadneho Pakistanu. Ale prezili sme :diable:
Vdaka primeranej zasobe kvapalnych elektrolytov prehral Palov votrelec svoj nerovny boj o zivot. Vdaka ti, Johannes Becher.

A kedze mi to nedalo, strelil som si dnes doma zo stojanu na 25m:
Príloha:
TEST_s_popisom3.jpg
TEST_s_popisom3.jpg [ 182.91 KiB | Zobrazené 799 krát ]

na stranovu korekciu bolo este potrebnych dalsich 7 klikov dolava (mimo tych, co som uz doklikal v nemecku)
a na vyskovu korekciu 36 klikov hore

Nemecky dazd : SAFTA bunda = 2:0

P.S.: Z dovodov, ktore snad nemusim vysvetlovat, ziadam zaciernit alebo vymazat meno rakuskeho reprezentanta, 16. v poradi, ktoreho meno sa nesmie vyslovit, nieto este napisat. :mrgreen:
A je jedno, ze tu je smajlik ! :P

_________________
Evanix Blizzard, AR6, U850 Hunter, DU-10 Condor, 2x HW97k, HW100, Daystate GP, Ripley AR5s, Anschütz 9003, Gamo PT-80
kukam cez 3x Big Nikko, Optisan 8-32, Walther 6x, Visionking 4-48x65, FireWolf 3-9 x32AO
Diktátor Národného FT centra v Limbachu, nafúkaný /na 200 barov/ manager pecenych klobasok a kvapalnych elektrolytov


Naposledy upravil MZPRX dňa 19 Júl 2017, 11:47, celkovo upravené 21

Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 20:52 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
Prvý deň som sa vybral na trať bez oblečenia do dažďa. Mal som v hlave že niekto na hotely pozeral počasie a povedal že má padnúť len pár kvapiek. Keď začalo kvapkat všetkých okolo som ukludnoval aby neblaznili s plastenkami, že to hneď skončí. V tomto momente začalo ako keby to niekto lial kyblami. Už som nehovoril nič.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 18 Júl 2017, 22:08 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 753
Rád by som sa podelil s mojimi zážitkami z ME. Poctivo sme sa s Adamom na ME pripravovali. Je pravdou, že som podstatne viac ako on trénoval a driloval hlavne povinné polohy. Asi 10 dní som mal pocit pred ME, že mám naozaj formu zodpovedajúcu očakávaným ME. Veľmi sa mi začali dariť /konečne/ povinné polohy. Adama som ticho pozoroval s akým kľudom si strieľa a musím napísať, že bol v perfektnej forme. V hlave som si zhodnotil, že od nejakého lepšieho výsledku nás môže odstrihnúť len choroba, alebo porucha pušky. Žiaľ stalo sa jedno aj druhé a preto sa tie úspechy nerodili ľahko. Najskôr som ja dostal virózu štyri dni pred odchodom s horúčkami, deň pred súťažou dostal Adam nádchu. V ten deň po naplnení Adamovej kartuše z fľaše, ktorá tam bola k dispozícii mu klesla rýchlosť na 205m/s s heavy. Okamžite mu to začalo padať. Zatmelo sa mi vtedy pred očami a oblial ma ešte väčší pot ako dovtedy. Okamžite bol pri nás Fero a núkal nezištne pomoc servisáka. Veľmi dobre nám to vtedy padlo. Ďakujem mu za to. Po opakovanom vypustení kartuše a napustení z našej fľaše sa úsťovka zvýšila ale už nie úplne na pôvodnu úroveň. Bolo nutné upraviť nástrel. S touto neistotou a napätím sme začínali prvý deň súťaže. Úsťovka bola zase nižšia 212m/s. Napriek tomu Adam dal veľmi pekných 41 b v podmienkach dažďa, vetra a neustáleho pískania a 7 hodinového maratónu. Simča, Fero a ja takisto 41b, všetci sme boli po prvom dni ešte v hre. Ja som velebil vynálezcu Toyky, keďže viróza doznievala črevnými problémami. Slabý som bol ako mucha v zime. Druhý deň ráno ako zo zlého sna- permanentný silný dážď, chvíľami mi to pripomenulo minuloročné Maďarsko, akurát zase v tomto nečase to trvalo rovných 6 hodín. Adam nastrieľal solídnych 39 bodov, ale na prvé miesto ani to nestačilo a klesol na druhé miesto. Mne sa paradoxne darilo v tom nečase najlepšie, výsledok 46 bodov ma katapultoval z nejakého 35. na 10.miesto. Tam však bola veľká tlačenica, viacerí sme sa delili o to desiate miesto. Bolo viac než zjavné, že viacerí sa chceli dostať do elitnej desiatky. Priznám sa, že som neveril tomu, že to ustojím a udržím umiestnenie v tretí deň súťaže. Bolo nutné prestrieľať strelcov s rovnakým počtom bodov. Adam išiel s odhodlaním prestrieľa Estónca a vyhrať titul. Začali sme famózne. Ivo robil spojku a smial sa, že ideme úplne rovnako ako otec so synom. Prvých 17 sklopiek samé x-ka obidvaja. Talian s ktorým som strieľal a Gábor Gonda mali už po dve nuly. Prišlo však silné slnko na lúke, sklopky v ,lesíku- čierne a ja som začal zbierať nuly, Čoskoro som mal viac nul ako moji obidvaja spolustrelci. Dali nás spolu strieľať, lebo išlo sa vlastne o to 10.miesto. V rozhodujúcich momentoch má však podržali práve povinné polohy. Z celkového počtu 30 som dal 26. Treba napísať, že boli ľahšie, lebo boli 40mm, niektoré dokonca som mal dojem že 45mm. Ale moji spolustrelci na nich pochytali nuly , dostal som sa do vedenia o dve nuly a to sa mi podarilo udržať až do konca. Ku koncu prišiel nápor na psychiku, keď som sa dozvedel, že Adamovi sa spúšťa spontánne spúšť a po nabití nasledovali opakovane samovoľné výstrely a tak sa dostal asi k trom nulám v rade a neskutočnému stresu, čo sa bude diať ďalej. Začal zbierať nuly. S veľkými problémami to ustál a získal 37b, čo v konečnom súčte mu zabezpečilo vytúžené prvé miesto. Ja som dal 43b a dlho som vyčkával, či sa mi naplní tajný sen o prvej desiatke. Neskôr som sa dozvedel, že naplnil....Ďakujeme spolu s Adamom Safte, ktorá to celé zastrešila a Serpovi za všetku pomoc a vybavovačky. Prišli sme doslova na hotové. Zase bola žičlivá atmosféra, pohoda. Nemal som ani na chvíľu pocit, že by nám niekto závidel, alebo neprial, naopak, po druhom dni nám všetci vyjadrovali podporu a fandili. Máme krásne zážitky určite na celý život. Ďakujeme ešte raz za morálnu pomoc, podporu a hlavne veľmi fajn spoločnosť.
Gratulujem všetkým, ktorí sa súťaže zúčastnili, pretože si to vyžadovalo odhodlanie a v tom počasí aj výdrž.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 21 Júl 2017, 15:10 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 756
Bydlisko: Limbach
Zopar fotiek.


Prílohy:
Poznámka: Pohlad z okna - piatok.
5A.jpg
5A.jpg [ 111.06 KiB | Zobrazené 723 krát ]
Poznámka: Tankom vjazd zakazany !
2A.jpg
2A.jpg [ 180.08 KiB | Zobrazené 723 krát ]
Poznámka: Napatie, ked zabudli vyhlasit kategoriu juniorov.
1A.jpg
1A.jpg [ 142.37 KiB | Zobrazené 723 krát ]
Poznámka: Pohlad z okna - nedela.
4A.jpg
4A.jpg [ 126.78 KiB | Zobrazené 723 krát ]
Poznámka: Palo73 sa chysta krmit votrelca (drasticke !)
6A.jpg
6A.jpg [ 131.46 KiB | Zobrazené 723 krát ]

_________________
Evanix Blizzard, AR6, U850 Hunter, DU-10 Condor, 2x HW97k, HW100, Daystate GP, Ripley AR5s, Anschütz 9003, Gamo PT-80
kukam cez 3x Big Nikko, Optisan 8-32, Walther 6x, Visionking 4-48x65, FireWolf 3-9 x32AO
Diktátor Národného FT centra v Limbachu, nafúkaný /na 200 barov/ manager pecenych klobasok a kvapalnych elektrolytov
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 22 Júl 2017, 12:21 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4235
Bydlisko: Trnava
V timoch sme na 7. mieste. Organizator na stranke trochu upratal vysledky.

_________________
https://irongoat.sk/


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 122 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.