Slovak Airgun Field Target Association

Diskusné fórum SAFTA a priateľov vzduchových zbraní
www.ft-hft.sk www.sportovastrelba.sk
Aktuálny čas je 21 Sep 2024, 05:24

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: 10 Máj 2018, 14:08 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 758
Črtá sa celkom slušná účasť. Škoda že neprídu aj naši severní susedia....


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 11 Máj 2018, 08:54 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Apr 2012, 16:57
Príspevky: 849
Bydlisko: Liptovske Sliace
Uvazujem o kupe nejakej PCA pistole.
Zoraki ultra alebo niektore z HWciek.
Prosim doneste ich na sutaz, nech si ich mozem oshat a vyskusat.
Podla recenzii je to vzdy subjektivne a kazdemu vyhovuje nieco ine
Mal som supercharger ale mal zlu spust.
Vopred vdaka.

_________________
HW 100 a S&B 12.5-50x60 FT
AA TX200 a Viper 10x44
Zoraki ultra 4,5 a Leapers UTG 2-7x32
Predtým: HW97, S634, Crosman 357 CO2, hatsan mod 25 supercharger, FX Ranchero 5,5, z optik Hawke Eclipse, Falcon FT, "bignikko"


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2018, 17:59 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Nov 2010, 17:13
Príspevky: 1161
Bydlisko: Bratislava
Tak ja už doma (spotreba embéčky Skýcov- BA 3,8 L/100km!!!!!, tromfla aj môj mercedes z 3,9L pri tej istej priemernej rýchlosti, proste dofúkal som pneu podľa pokynu výrobcu), ale k veci, obidve trate "na parádu" sobotná určite ľahšia a asi všetci mi dajú za pravdu že nedeľná aj o 40% ťažšia, stanovištia od 1 po 10 ,brutal do kopca potom lúka veľké dialky s miernym vetríkom+veľa povinných za sebou a komu nestačilo tak slnko do optiky ktoré sa aspoň mne tak prejavovalo že pri 50 zoom ako keby mi niekto dal pred optiku mliečne žlté sklíčo. No dnes som prekonal sám seba lebo prvé dva stlpce (od prvého po desiate stanovište 11 bodov) ale potom lúka kde som sa vzchopil a v lese už bez straty jediného bodu. Všetko bolo zorganizované na jedna s hviezdičkou. Gratulujem víťazom a ďakujem Šerpovi za tieto MS a všetkým čo pomáhali organizačne a aj zo stavbou týchto dvoch náročných tratí. Ešte raz ďakujem Šišolákovcom za super večeru s oslavou, prasiatko super len môj žlčník si to ešte teraz nemyslí.

_________________
člen SAFTA + WFTF
a strelec ktorý viac obdivuje "staviteľov FT tratí" ako ich víťazov


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2018, 18:38 
Offline
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Júl 2010, 00:03
Príspevky: 4246
Bydlisko: Trnava
Vdaka za tento vikend. Bola to dokonala, vyvazena sutaz. Za vikend to bola strelba vsetkeho druhu. Do kopca, z kopca, prudke slnko do optiky, dazd s náznakom burky a samozrejme vietor. K tomu perfektna organizacia. V sobotu vecer Filipova oslava 18. narodenin... Som totalne unaveny, ale spokojny ze som bol pri tom. Nechcem dakovat menovite, aby som na niekoho nezabudol, tak aspon podakovanie hlavnemu organizatorovi. Peto dakujeme, bolo to perfektne.
Blahozelam vitazom.
Tabulka s výsledkami ligy je aktualizovana: viewtopic.php?p=44137#p44137http://www.ft-hft.sk/forum/viewtopic.php?p=44137#p44137

Pridavam tabulky z vikendu, pozrite sa na to, ci som neurobil nejaku chybu a zajtra ich poslem Adrianovi, aby ich zverejnilna stranke.


Prílohy:
Slovak FT open 2018.pdf [469.34 KiB]
114 krát
Majstrovstva SK FT 2018.pdf [463.77 KiB]
119 krát
5. kolo FT ligy 2018.pdf [448.28 KiB]
117 krát
6. kolo FT ligy 2018.pdf [451.11 KiB]
99 krát

_________________
https://irongoat.sk/
Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2018, 19:48 
Offline
vo výslužbe
vo výslužbe
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Okt 2011, 01:09
Príspevky: 1074
Bydlisko: Trenčín
Aj ja som velmi rad, ze som sa zucastnil tejto skvelej akcie, ktoru bez nadsadzky mozme nazvat vystavnou skrinou SAFTY. Nevynechal som este ziaden rocnik FT Slovak Open.
Este stale skripem zubami, ze som mal tesne na dosah "skalp" juznych sesedov v kategorii pruzina. Po prvom dni mi bolo jasne, ze pojde o kazdu sklopku. Kopec som dnes zvladol celkom dobre, bohuzial tazko odmakany maly nadskok mi zmazala luka. Slnko, pot a zarosene okuliare spolahlivo rozbili moju psychicku pohodu. V lese som uz stratu nedobehol. Vo vsetkom zlom sa vsak pokusam najst nieco pozitivne. Motivacia im to ukazat buduci rok ma bude hnat dalej ...

Stretnutie, strielanie, pokec a oslava s prasiatkom mi velmi pomohli odreagovat sa od stresu z prace. Serpa odviedol opat uzasnu robotu. Tesil ma aj pohlad na Saftakov, ktori bez stresu tahaju s istotou za jeden povraz.
Tesim sa na dalsiu prilezitost Vas opat stretnut priatelia ... :google:

_________________
HW97K

Motto dlhoročného pružinovkára :
Nevadí že nevyhrám, ale každé jedno prestrielané PCP sa počíta...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2018, 19:55 
Offline
profesionál
profesionál

Registrovaný: 18 Aug 2014, 17:44
Príspevky: 758
Šťastne sme došli. Cesta nám zbehla veľmi rýchlo, pretože sme ju celú prekecali o zážitkoch, ktoré sme počas víkendu v Skýcove prežili. Strelecké podujatia v poslednom čase sa stávajú aj kultúrnymi podujatiami, oslavami, zábavou a to je veľmi dobre. Súťaž mala všetko, čo mala mať. Ja som došiel do Skýcova v stave úplneho psychického vyčerpania z práce ktorú robím, dnes som odchádzal odtiaľ ako po vydarenej dovolenke psychicky zase znovuzrodený.
Celé podujatie bolo skutočne dôstojnou oslavou Field Target! V organizácii si prvé miesto zaslúži určite Serpa.
Veľmi veľká vďaka aj všetkým okolo Serpu, že ste nám to zorganizovali, takisto veľké poďakovanie Šišolákovcom za vzorne zorganizovanú oslavu narodenín s bohatým pohostením. Včerajší večerný oddych nám prišiel veľmi vhod a u mňa sa podpísal na zlepšenom dnešnom výsledku. Bolo nám s vami všetkými veľmi dobre.
Fero vďaka za okamžitú aktualizáciu výsledkov.


Naposledy upravil Mino dňa 13 Máj 2018, 21:39, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2018, 20:21 
Offline
nováčik
nováčik

Registrovaný: 25 Feb 2018, 18:27
Príspevky: 3
Bydlisko: Nováky
Aj Ja sa musím pridať s poďakovaním za môj prvý súťažný víkend, pre mňa plný zábavy :pan3: , všetko tu už bolo vlastne povedané, takže ešte raz velká poklona za organizáciu, tak zase niekedy nabudúce priatelia :google:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 13 Máj 2018, 20:45 
Offline
expert
expert

Registrovaný: 30 Aug 2012, 12:36
Príspevky: 929
Bydlisko: Bratislava
Všetkým vám ďakujem, že ste prijali pozvanie a našli si čas osláviť vstup Filipa do sveta dospelých. Vytvorili ste fantastickú atmosféru narodeninovej oslavy a Filipa ste ešte aj zavalili neočakávanými darčekmi popri Rowan palmreste. Veľmi si to vážime a od srdca ďakujeme. Čo sa týka Rowan palmrestu, tak dnes som prvý krát počul od Filipa po súťaži, že si ju doslova užíval a že je nesmierne nadšený z tohto technického skvostu. Dúfam, že mu to vydrží a začne aj pravidelne trénovať.
Čo sa týka súťaže, tak veľká poklona patrí Serpovi. Zvládol to neskutočne dobre, nebol stres, nikto sa nenaháňal, všetko fungovalo ako malo, proste dokonalý hodinársky mechanizmus a to popri organizovaní súťaže zabezpečoval "na kľúč" aj prípravu osláv Filipových narodenín, za čo mu s Filipom veľmi ďakujeme. SERPA si klasa!
Trať bola perfektná, tak ako to je už v Skýcove zvykom. Skýcov jednoznačne ponúka najlepšie možnosti pre prípravu súťaží a Serpove majstrovstvo navrhovania tratí vytvára z každej súťaže akciu svetovej triedy.
Ďakujem všetkým za hodnotný relax a nádherne prežitý víkend, teším sa na najbližšiu akciu v júni s jeleňom vo vodopáde :)

_________________
Steyr LG110 - Sightron SIII FT 10-50x60 IRMoA


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Máj 2018, 07:58 
Offline
veterán
veterán
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Apr 2011, 09:44
Príspevky: 541
Bydlisko: Bratislava-Dubravka
Super akcia, velka vdaka patri organizatorovi, tiez jeho rodine ktoru pripravil o kopec casu ktory mohli stravit spolu a tiez vsetkym pomocnikom. Povodne som mal v plane tiez pomoct aspon so stavbou no nez som dorazil mali vsetko hotove, tak som im pomohol aspon s obedom.

_________________
Weihrauch HW100 FSB Hawke Sidewinder ED 10-50x60


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: 14 Máj 2018, 09:06 
Offline
profesionál
profesionál
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Júl 2010, 14:56
Príspevky: 756
Bydlisko: Limbach
To nebol len kopec casu, to bol kopec so sklopkami... :mrgreen:

_________________
Evanix Blizzard, AR6, U850 Hunter, DU-10 Condor, 2x HW97k, HW100, Daystate GP, Ripley AR5s, Anschütz 9003, Gamo PT-80
kukam cez 3x Big Nikko, Optisan 8-32, Walther 6x, Visionking 4-48x65, FireWolf 3-9 x32AO
Diktátor Národného FT centra v Limbachu, nafúkaný /na 200 barov/ manager pecenych klobasok a kvapalnych elektrolytov


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.